Wisła - Korzenna 4:5

Juniorzy ULKSu Korzenna Mistrzami Jesieni w Regionalnej Lidze Bez straty punku przez całą jesień, w świetnym stylu przeszli jak burza nasi juniorzy! Liderzy z Korzennej wygrali również w ostatnim swoim meczu z Wisłą na ich boisku. Było to niezwykle trudne spotkanie, najtrudniejsze w tym roku. Gdzie mierzyliśmy się ze "starą" dobrą Wisłą! Mimo fatalnego początku i całej pierwszej połowy w niesamowitym stylu podnieśliśmy się i w drugiej połowie z wyniku 3:1 udało się wyciągnąć błyskawicznie na 3:5! Wielkie słowa uznania dla naszej drużyny! Jesteśmy dumni z postawy naszych graczy, wielkie brawa i podziękowania za całą rundę! Kolejne emocje związane z ligowymi meczami naszych juniorów już w marcu 2023!  Na podsumowanie przyjdzie czas. Świętujmy i odpoczywajmy! 

Korzenna - Biecz 1:1

Lider zatrzymany w Korzennej! Kolejny raz nasza drużyna seniorów zagrała bardzo solidny mecz, w którym konkretnie postraszyliśmy ekipę z Biecza! Momentami wyglądaliśmy dużo lepiej od rywala, zabrakło niewiele, aby cieszyć się z triumfu po ostatnim gwizdku sędziego. Remis sprawiedliwy, aczkolwiek to Korzenna miała większy niedosyt schodząc do szatni. Był to ostatni mecz w tym sezonie naszej drużyny. Wynik jaki udało się "wykręcić" tej jesieni jest bardzo zadawalający. Skończymy ligę na wysokiej pozycji i na wiosnę będziemy przystępować do meczy patrząc na wielu rywali z góry! Wielkie podziękowania dla całej drużyny wraz z Trenerem Łukaszem! To był świetny czas, za który wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy! Czas na zasłużony odpoczynek!

Łosoś - Korzenna 1:3

Ależ to była udana na niedziela! Nasi seniorzy po bardzo dobrym meczu pokonali w Łososinie Dolnej miejscowego Łososia! Wielkie słowa uznania dla całej ekipy, a szczególnie dla defensywy oraz naszego bramkarza Arkadiusza Kulpy, który w ważnym momencie meczu fenomenalnie obronił rzut karny, warto dodać, że Arek to wychowanek Łososia. Ozdobą tego meczu było trafienie Patryka Stawiarskiego, który w samo okienko "kropnął" z pierwszej piłki z okolic 25 metra. To była bez dyskusji bramka tej rundy. Ten gol dał nam wiele radości i wtedy już było jasne, że po 8 latach w końcu Korzenna wygra w Łososinie! Wielki szacunek dla naszej ekipy i Trenera! 11 Listopada ostatni mecz tego sezonu, w Korzennej podejmować będziemy lidera!

Sokół - Korzenna 2:4

Liderzy z Korzennej się nie zatrzymują, runda zbliża się ku końcowi a oni jeszcze nie przegrali! Też tak i było w tą sobotę, gdzie podczas mocno padającego deszczu pokonaliśmy w Starym Sączu miejscowego Sokoła! Brawo za kolejne punkty, przed nami już ostatni akord tej jesieni! W następną niedzielę, czeka nas wyjazdowy mecz do Czarnego Dunajca.

Juniorzy również sparują! W piątkowe popołudnie rywalizowaliśmy w Barciacach z mocnym rywalem z Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych - Biegoniczanką Nowy Sącz.  Świetny sparing, gdzie mogliśmy sprawdzić się z bardzo dobrą ekipą z wyższej ligi. Bardzo dziękujemy, za możliwość gry w bardzo dobrych warunkach!

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna w swoim kolejnym sparingu pokonują LKS Zagórzany 1:2. Spotkanie rozegraliśmy na naturalnym, bocznym boisku w Zagórzanach, jak na obecną porę roku były to bardzo dobre warunki, za co dziękujemy gospodarzom! W tym spotkaniu to Korzenna była stroną dominującą, zbudowaliśmy sobie mnóstwo dogodnych okazji, niestety szwankowała skuteczność. Wynik nie jest najważniejszy, ważne jest to, że fajnie wyglądaliśmy na tle rywala z wyższej ligi. 

Więcej…

Seniorzy ULKS Korzenna bez porażki w dotychczasowych sparingach! W niedziele 27.02 rozegraliśmy już trzeci sparing tej zimy, tym razem z liderem gorlickiej klasy A - Białą Brunary. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 16:0... i nie warto nic więcej wspominać na temat tego meczu. Porażka lidera gorlickiej klasy A, której powinni się wstydzić. Przegrać można, ale należy mieć też trochę ambicji. W następnym tygodniu sparing z LKS Zagórzany.

Więcej…

W niedzielę 20.02.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się dzień finałowy piłkarskiego Turniej Korzenna Cup Bis w kategorii Orlik o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło przez dwa dni aż 16 drużyn, które przez 20 godzin rywalizowały miedzy sobą w pocie czoła  w 104 meczach! Każda drużyna zagrała aż 170 minut! Pierwsza drużyna ULKS Korzenna, zajęła trzecie miejsce w tym bardzo wymagającym turnieju! Co jest ogromnym sukcesem. Najlepszą drużyną okazała się ekipa Biegoniczanki, która kolejny raz triumfowała na Hali w Korzennej! Gratulujemy!

Więcej…

W niedzielę 16.01.2022r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Korzennej odbył się Festiwal Wielkie Granie Skrzatów U-7! Do Korzennej tego dnia przyjechało aż 16 drużyn z 10 szkółek sportowych! Rozgrywki prowadzone były na 3 boiskach, dzięki czemu młodzi zawodnicy spędzili na placu gry wiele minut bez długiego czekania!

Więcej…

W sobotę 15.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W turnieju wystąpiło 7 drużyn, w tym ekipa ze Słowacji! Po bardzo zaciętej rywalizacji gdzie każdy zmierzył się z każdym - wyłoniono zwycięsce! Najlepszą okazała się ekipa Limanovia Limanowa - która z kompletem punktów triumfowała w rozgrywkach! 
Brawo dla wszystkich uczestników tego turnieju! 

Więcej…

W niedzielę 09.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Seniorów OPEN o Puchar Wójta Gminy Korzenna Leszka Skowrona, który osobiście po turnieju wręczył najlepszym drużyną puchary i medale. W grupie A wystąpiło 5 zespołów tyle samo w grupie B. Po zaciętych eliminacjach, rywalizacja toczyła się w fazie finałowej gdzie zwyciężyła ekipa Korzennej, która w finale po zaciętym boju pokonała 2:0 drużynę Krużlowej. Brawo dla wszystkich uczestników tego turnieju!

Więcej…

W sobotę 08.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Junior Młodszy U-17 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut! Po 30 rozegranych meczach najlepsi okazali się juniorzy Biegoniczanki Nowy Sącz. Gratulujemy!

Więcej…

W niedzielę 02.01.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Junior Starszy U-19 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło tym razem 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut! Po 30 rozegranych meczach najlepsi okazali się juniorzy GreenTeam, drużyna która składała się w większości z graczy Dunajca Nowy Sącz! Z bardzo dobrej strony spisali się również juniorzy ULKS Korzenna, dwie drużyny z naszego klubu stanęły na podium. Gratulujemy!

Więcej…

W dniu 27.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Żaków U-9 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W turnieju wystąpiło aż 10 drużyn podzielone na grupy A i B. Po meczach grupowych drużyny zostały podzielone na kolejne grupy. Lepsze ekipy zmierzyły się w tzw. Lidze Mistrzów gdzie walczyły o zwycięstwo w turnieju (miejsca 1-5). Pozostali rywalizowali w tzw. Lidze Europy (miejsca 6-10). Po bardzo wyrównanej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna ULKS Korzenna W sumie rozegraliśmy 40 pasjonujących meczy na dwóch boiskach. Brawo dla wszystkich uczestników tego turnieju! 

Więcej…

Plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca! Juniorzy ULKS liderami tabeli!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!