Wesołych Świąt!

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, sponsorów, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl oraz fanpage ulkskorzenna na Facebooku, z okazji Świąt Bożego narodzenia najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha!Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy dla każdego z Was oraz dla naszego ULKSu. Niech spełnią się marzenia i dążenia zawodowe, dodatkowo wielu sportowych, szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!~Zarząd klubu ULKS Korzenna!

Turniej Wolności za nami!

Korona Beskidu Tylicz – zwyciężyła w Turnieju Wolności U-15 (kategoria trampkarz 2004 i młodsi), który rozgrywany był na Orliku w Korzennej. Wysoki, wyrównany poziom turnieju, który na samym końcu uświetnił pokaz laserowy!

Korzenna - Łosoś 2:0

Seniorzy ULKS Korzenna, po świetnym meczu pokonują lidera klasy A Łososia Łososinę Dolną! Goście dziś przegrywają po raz pierwszy w tym sezonie, ich seria 26! meczy bez porażki została w końcu przerwana na boisku w Korzennej. Wielki szacunek dla całej DRUŻYNY za kapitalny mecz, walkę, zaangażowanie!

Poprad Muszyna - Korzenna 4:2

Nie udał się wyjazd naszym juniorom do Muszyny. Zaległy mecz w środku tygodnia, daleki wyjazd. Mimo starań przegrywamy mecz z dobrze tego dnia dysponowaną ekipą Popradu. Dwa gole w tym meczu zdobył Grzegorz Mróz.

Wszystkie drużyny młodzieżowe, które wystawiliśmy do rozgrywek halowych na turniej OZPN awansowały do finałów okręgowych, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami z okręgów Limanowa, Gorlice, Podhale i Nowy Sącz! Trampkarze starsi wygrali w swojej kategorii wiekowej!

Więcej…

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, sponsorów, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl oraz fanpage ulkskorzenna na Facebooku, z okazji Świąt Bożego narodzenia najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha!


Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy dla każdego z Was oraz dla naszego ULKSu. Niech spełnią się marzenia i dążenia zawodowe, dodatkowo wielu sportowych, szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!


~Zarząd klubu ULKS Korzenna!

Więcej…

Łukasz Schreiner po półtora roku pracy w klubie ULKS Korzenna zrezygnował z funkcji trenera seniorów oraz juniorów. W klubie pracował od lipca 2016 roku, w grudniu 2017 złożył na ręce Zarządu rezygnację z pełnionego stanowiska. Rezygnacja została przyjęta.

Więcej…

Już 7 raz w tym sezonie seniorzy ULKSu remisują. Tym razem podzieliliśmy się punktami z LKS Świniarsko na własnym stadionie. Był to mecz ostatniej 15 kolejki, jednak dla naszej zespoły był to przed ostatni mecz w tym roku, bowiem za tydzień czeka nas zaległy mecz z Dunajcem.

Więcej…

Kolejny raz w tym sezonie seniorzy dzielą się punktami! Dziś zremisowaliśmy na trudnym terenie w Nowym Sączu na boisku Heleny. Jest to już nasz 6 remis w tym sezonie, kolejny 2:2 gdzie prowadząc nie potrafimy utrzymać dobrej zaliczki. Mimo włożonych sił, ambitnej gry nie udało się zwyciężyć.

Więcej…

Juniorzy ULKS Korzenna kończą sezon! W swoim ostatnim meczu rundy jesiennej zwyciężyli z KS Bobowa. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz z Popradem Muszyna, jednak odbędzie się on dopiero na wiosnę. Dziś rywalizowaliśmy z najsłabszą drużyną w lidze.

Więcej…

Seniorzy inkasują kolejny komplet punktów w tym sezonie. Tym razem pokonali oni Górę Szczereż, ostatnią drużynę ligi, która wbrew pozorom nie jest taka słaba jakby wskazywała tabela. Rywal ma jednak jeden poważny problem, nie potrafi strzelić gola już kilku meczy.

Więcej…

Po dobrej serii bez porażki seniorów, niestety przyszła kolej na przegraną. Zanotowaliśmy ją na Ubiadzie, gdzie przegraliśmy z miejscowym LKSem 2:1. Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, jednak oczywiście liczyliśmy na kolejny nie przegrany mecz. Niestety nie udało się.

Więcej…

Nasi juniorzy dopiero po 9 kolejkach zostali samotnymi liderami ligi! Wszystko dzięki kolejnemu zwycięstwu ULKSu z Hartem Tęgoborze, oraz fakt, że nasz najgroźniejszy rywal Kolejarz Stróże przegrał swój mecz w Nowym Sączu na boisku Heleny! Dziś w zespole ULKSu zagrało kilku debiutantów

Więcej…

Nasi trampkarze nie będą mistrzami I ligi! Mimo znakomitego rozegranego meczu, nie udało się pokonać Sandecji Nowy Sącz. Zremisowaliśmy bezbramkowo. Ewentualne zwycięstwo dawało nam mistrzostwo ligi i awans to baraży o grę w wiosennej Małopolskiej Lidze Trampkarzy!

Więcej…

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!