Turniej Wolności za nami!

Korona Beskidu Tylicz – zwyciężyła w Turnieju Wolności U-15 (kategoria trampkarz 2004 i młodsi), który rozgrywany był na Orliku w Korzennej. Wysoki, wyrównany poziom turnieju, który na samym końcu uświetnił pokaz laserowy!

Korzenna - Łosoś 2:0

Seniorzy ULKS Korzenna, po świetnym meczu pokonują lidera klasy A Łososia Łososinę Dolną! Goście dziś przegrywają po raz pierwszy w tym sezonie, ich seria 26! meczy bez porażki została w końcu przerwana na boisku w Korzennej. Wielki szacunek dla całej DRUŻYNY za kapitalny mecz, walkę, zaangażowanie!

Poprad Muszyna - Korzenna 4:2

Nie udał się wyjazd naszym juniorom do Muszyny. Zaległy mecz w środku tygodnia, daleki wyjazd. Mimo starań przegrywamy mecz z dobrze tego dnia dysponowaną ekipą Popradu. Dwa gole w tym meczu zdobył Grzegorz Mróz.

Budowlani - Korzenna 2:4

Nasza drużyna zwycięża w swoim kolejnym pojedynku, tym razem na boisku w Jazowsku. Po słabej pierwszej połowie odpaliliśmy dopiero w drugiej części meczu, gdzie pokazaliśmy się z naprawdę dobrej strony. W sumie zaaplikowaliśmy rywalowi 4 gole, co spokojnie wystarczyło na triumf w tym meczu mimo straconych dwóch goli.

Łukasz Schreiner po półtora roku pracy w klubie ULKS Korzenna zrezygnował z funkcji trenera seniorów oraz juniorów. W klubie pracował od lipca 2016 roku, w grudniu 2017 złożył na ręce Zarządu rezygnację z pełnionego stanowiska. Rezygnacja została przyjęta.

Więcej…

Już 7 raz w tym sezonie seniorzy ULKSu remisują. Tym razem podzieliliśmy się punktami z LKS Świniarsko na własnym stadionie. Był to mecz ostatniej 15 kolejki, jednak dla naszej zespoły był to przed ostatni mecz w tym roku, bowiem za tydzień czeka nas zaległy mecz z Dunajcem.

Więcej…

Kolejny raz w tym sezonie seniorzy dzielą się punktami! Dziś zremisowaliśmy na trudnym terenie w Nowym Sączu na boisku Heleny. Jest to już nasz 6 remis w tym sezonie, kolejny 2:2 gdzie prowadząc nie potrafimy utrzymać dobrej zaliczki. Mimo włożonych sił, ambitnej gry nie udało się zwyciężyć.

Więcej…

Juniorzy ULKS Korzenna kończą sezon! W swoim ostatnim meczu rundy jesiennej zwyciężyli z KS Bobowa. Do rozegrania pozostał jeszcze jeden mecz z Popradem Muszyna, jednak odbędzie się on dopiero na wiosnę. Dziś rywalizowaliśmy z najsłabszą drużyną w lidze.

Więcej…

Seniorzy inkasują kolejny komplet punktów w tym sezonie. Tym razem pokonali oni Górę Szczereż, ostatnią drużynę ligi, która wbrew pozorom nie jest taka słaba jakby wskazywała tabela. Rywal ma jednak jeden poważny problem, nie potrafi strzelić gola już kilku meczy.

Więcej…

Po dobrej serii bez porażki seniorów, niestety przyszła kolej na przegraną. Zanotowaliśmy ją na Ubiadzie, gdzie przegraliśmy z miejscowym LKSem 2:1. Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, jednak oczywiście liczyliśmy na kolejny nie przegrany mecz. Niestety nie udało się.

Więcej…

Nasi juniorzy dopiero po 9 kolejkach zostali samotnymi liderami ligi! Wszystko dzięki kolejnemu zwycięstwu ULKSu z Hartem Tęgoborze, oraz fakt, że nasz najgroźniejszy rywal Kolejarz Stróże przegrał swój mecz w Nowym Sączu na boisku Heleny! Dziś w zespole ULKSu zagrało kilku debiutantów

Więcej…

Nasi trampkarze nie będą mistrzami I ligi! Mimo znakomitego rozegranego meczu, nie udało się pokonać Sandecji Nowy Sącz. Zremisowaliśmy bezbramkowo. Ewentualne zwycięstwo dawało nam mistrzostwo ligi i awans to baraży o grę w wiosennej Małopolskiej Lidze Trampkarzy!

Więcej…

Nasi seniorzy podtrzymują serie meczów bez porażki, to już 8 nie przegrany mecz naszej najstarszej ekipy! Tym razem na boisku w Korzennej pokonaliśmy Victorię Witowice Dolne 5:3. Spotkanie nie było porywające dla oka kibica, jednak ciekawe bowiem wpadło bardzo wiele bramek!

Więcej…

Nasi trampkarze w swoim przed ostatnim meczu w sezonie jesiennym odnoszą kolejne zwycięstwo! Po niezwykle trudnym meczu z ekipą Harta Tęgoborze minimalnie wygrywamy! Jedyną bramką w tym meczu zdobył Kamil Kaczmarek. Nasi trampkarze wskakują na fotel lidera! Rozgrywki wchodzą już w decydującą fazę!

Więcej…

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 10
Datum Sobota, 24 Listopad 2018r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sokół Stary Sącz
Sokół Stary SączTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!