Poprad R. - Korzenna 4:1

W ostatnim sparingu, przed startem naszej seniorskiej drużyny w rozgrywkach wiosennych - przegrywamy z liderem ligi okręgowej - Popradem Rytro, aż 4:1. Nie był to łatwy mecz, bowiem mierzyliśmy się z klasową drużyną, jednak ze sposobu własnej gry możemy być zadowoleni.

Korzenna - Wisła 6:2

W niedzielne popołudnie nasza ekipa trampkarzy, rozegrała mecz sparingowy z drużyną Wisła Czarny Dunajec - rywal występuje w I Lidze na Podhalu, a obecnie przebywał na dwudniowym zgrupowaniu w kompleksie sportowym Szalowa Sport Arena. Bardzo chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia i mogliśmy się zmierzyć z bardzo dobrym rywalem.

Sokół - Korzenna 4:0

Przegrywamy zdecydowanie z ekipą Sokoła Stary Sącz. Niech to będzie dobra lekcja przed zbliżającą się rundą rewanżową! Na nasze usprawiedliwienie możemy napisać tylko tyle, że brakowało dziś w naszej drużynie bardzo wielu graczy. Szkoda, bo w  optymalnym składzie mógł to być piękny mecz na wysokim poziomie!

Sokół - Korzenna 4:2 TR

Świetny sparing rozegrali nasi trampkarze w sobotnie popołudnie. Mimo porażki, pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Rywalem był Sokół Stary Sącz, z którym rywalizowaliśmy w bieżącym weekendzie podobnie jak i juniorzy oraz seniorzy. Miejscem rozgrywania meczu było boisko pod balonem w Szalowa Sport Arena.

Korzenna idzie za ciosem! Po zwycięstwie 3:0 nad Budowlanymi kilka dni temu, w dniu dzisiejszym w podobnym rozmiarach pokonujemy trzecia drużynę ligi – Harta Tęgoborze na ich boisku, gdzie zawsze grało się nam bardzo ciężko.

Więcej…

Juniorzy ULKSu Korzenna odzyskują fotel lidera! Wygrywamy mecz ze Skalnikiem Kamionka Wielka, który był dla nas bardzo prosty. Tylko sześć strzelonych goli to przynajmniej dwukrotnie za mało, byliśmy dziś bardzo nieskuteczni.

Więcej…

Dobrze zaprezentowała się nasza seniorska drużyna! Po bardzo dobrej drugiej połowie nie daliśmy rywalom z Jazowska szans na zwycięstwo  w meczu! Długo nie mogliśmy trafić do siatki rywala, jednak w końcówce dopięliśmy swego i okazale zwyciężyliśmy!

Więcej…

Kolejny raz nasi seniorzy remisują swój mecz w lidze! Tym razem na boisku rywala w Grybowie. To 9 remis naszej najstarszej drużyny, nikt tyle razy nie dzielił się punktami w tym sezonie co Korzenna. Jesteśmy rekordzistami jak na razie pod względem remisów.

Więcej…

Bardzo emocjonujący miał przebieg kolejnego meczu naszych trampkarzy! Młodzi gracze z Korzennej przegrywali już w tym spotkaniu 0:3, by strzelić 4 gole i odnieść zwycięstwo w meczu!

Więcej…

Po ciężkim boju nasi seniorzy wywalczyli na terenie rywala 3 kolejne punkty. Wszystko dzięki zwycięstwie na boisku Jedności Nowy Sącz z Dunajcem. W tym spotkaniu o sukces, drżeliśmy do ostatniej minuty.

Więcej…

Kolejny raz w tym sezonie nasi seniorzy nie wygrywają na boisku w Korzennej. Tym razem punkty straciliśmy w spotkaniu z Amatorem, z którym zremisowaliśmy.

Więcej…

Nasi juniorzy po wyrównanym meczu odnieśli zwycięstwo na boisku Sokoła w Starym Sączu! O 3 punkty wcale nie było łatwo, a przypieczętowaliśmy je rzutem na taśmę dopiero w doliczonym czasie gry meczu! Bohaterem Dawid Widlak, który zaskoczył rywali strzałem z dystansu.

Więcej…

Wiele emocji towarzyszyło dziś naszym trampkarzom, którzy walczyli w Tęgoborzy z miejscowym Hartem! Przed meczem mogli się spotkać z super Gwiazdą Krzysztofem Glonką, znanym w całej Polsce YouTuberem.

Więcej…

Po dramatycznym meczu, przegrywamy z Zawiszą Rożnów na własnym boisku 2:3 (1:2). Zasłużyliśmy w tym meczu na lepszy rezultat, na jakąkolwiek zdobycz punktową, niestety nie udało się! Miejmy nadzieję, że punkty zdobędziemy w kolejnym spotkaniu!

Więcej…

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!