Wisła - Korzenna 4:5

Juniorzy ULKSu Korzenna Mistrzami Jesieni w Regionalnej Lidze Bez straty punku przez całą jesień, w świetnym stylu przeszli jak burza nasi juniorzy! Liderzy z Korzennej wygrali również w ostatnim swoim meczu z Wisłą na ich boisku. Było to niezwykle trudne spotkanie, najtrudniejsze w tym roku. Gdzie mierzyliśmy się ze "starą" dobrą Wisłą! Mimo fatalnego początku i całej pierwszej połowy w niesamowitym stylu podnieśliśmy się i w drugiej połowie z wyniku 3:1 udało się wyciągnąć błyskawicznie na 3:5! Wielkie słowa uznania dla naszej drużyny! Jesteśmy dumni z postawy naszych graczy, wielkie brawa i podziękowania za całą rundę! Kolejne emocje związane z ligowymi meczami naszych juniorów już w marcu 2023!  Na podsumowanie przyjdzie czas. Świętujmy i odpoczywajmy! 

Korzenna - Biecz 1:1

Lider zatrzymany w Korzennej! Kolejny raz nasza drużyna seniorów zagrała bardzo solidny mecz, w którym konkretnie postraszyliśmy ekipę z Biecza! Momentami wyglądaliśmy dużo lepiej od rywala, zabrakło niewiele, aby cieszyć się z triumfu po ostatnim gwizdku sędziego. Remis sprawiedliwy, aczkolwiek to Korzenna miała większy niedosyt schodząc do szatni. Był to ostatni mecz w tym sezonie naszej drużyny. Wynik jaki udało się "wykręcić" tej jesieni jest bardzo zadawalający. Skończymy ligę na wysokiej pozycji i na wiosnę będziemy przystępować do meczy patrząc na wielu rywali z góry! Wielkie podziękowania dla całej drużyny wraz z Trenerem Łukaszem! To był świetny czas, za który wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy! Czas na zasłużony odpoczynek!

Łosoś - Korzenna 1:3

Ależ to była udana na niedziela! Nasi seniorzy po bardzo dobrym meczu pokonali w Łososinie Dolnej miejscowego Łososia! Wielkie słowa uznania dla całej ekipy, a szczególnie dla defensywy oraz naszego bramkarza Arkadiusza Kulpy, który w ważnym momencie meczu fenomenalnie obronił rzut karny, warto dodać, że Arek to wychowanek Łososia. Ozdobą tego meczu było trafienie Patryka Stawiarskiego, który w samo okienko "kropnął" z pierwszej piłki z okolic 25 metra. To była bez dyskusji bramka tej rundy. Ten gol dał nam wiele radości i wtedy już było jasne, że po 8 latach w końcu Korzenna wygra w Łososinie! Wielki szacunek dla naszej ekipy i Trenera! 11 Listopada ostatni mecz tego sezonu, w Korzennej podejmować będziemy lidera!

Sokół - Korzenna 2:4

Liderzy z Korzennej się nie zatrzymują, runda zbliża się ku końcowi a oni jeszcze nie przegrali! Też tak i było w tą sobotę, gdzie podczas mocno padającego deszczu pokonaliśmy w Starym Sączu miejscowego Sokoła! Brawo za kolejne punkty, przed nami już ostatni akord tej jesieni! W następną niedzielę, czeka nas wyjazdowy mecz do Czarnego Dunajca.

Po dłuższej przerwie seniorzy ULKSu Korzenna wrócili do gry! Po raz trzeci w tym sezonie zwyciężyliśmy na własnym boisku, tym razem w Korzennej padł Olimpik Powroźnik, który długo w tym meczu dobrze się bronił. Goście nie wytrzymali naszego nacisku i w końcu skapitulowali. Stracili bramkę oraz przy okazji dwóch zawodników, którzy zostali wyrzuceni z boiska z grubiańskie zachowania. Brawo dla drużyny za kolejne zdobyte punkty! 

Więcej…

Na inaugurację zmagań wiosną 2022 przyszło się naszym juniorom mierzyć z Sokołem w Słopnicach. Na sztucznej nawierzchni w powiecie limanowskim brylowała jedna drużyna. Korzenna z łatwością wygrała to spotkanie i co ciekawe zbliżyła się punktowo do lidera, który niespodziewanie stracił punkty!

Więcej…

Drugi mecz naszych trampkarzy i znowu nie było lekko. Tym razem rywalizowaliśmy na własnym stadionie z drużyną z Biecza, która zawiesiła tego dnia wysoko poprzeczkę. Fajny mecz, który zakończył się sprawiedliwym remisem.  Brawo za niezłą postawę dla naszej defensywy, brawo dla całej ekipy! Zdobywamy pierwszy punkt!

Więcej…

Podobnie jak w ostatnim meczu, nasi seniorzy znowu wygrywają 4:1. Tym razem pokonaliśmy zespół Ogniwa Piwniczna Zdrój! Lider z Korzennej wciąż utrzymuje przewagę nad drugim zespołem w tabeli.  Za tydzień w wielką sobotę spotkanie z Orłem Ptaszkowa na ich stadionie!

Więcej…

Inauguracyjna, deszczowa porażka! Nie najlepiej rozpoczęli nasi trampkarze, którzy w swoim pierwszym meczu ulegli ekipie z Nawojowej. Mecz toczył się w strugach mocno padającego deszczu, na bardzo grząskiej murawie, gdzie grało się niezwykle ciężko. Lepszy zwyciężył w tej rywalizacji. My jak najszybciej musimy zapomnieć o tym co spotkało nas dziś w Nawojowej! Będzie lepiej!

Więcej…

 Zapraszamy do wzięcia udziału w programie: Pływanie Droga Do Mistrzostwa z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Szczegóły na plakacie.

Więcej…

Derby Gminy Korzenna to już historia! Nie było niespodzianki, Korzenna zwycięża mecz z Wichrem Mogilno, chociaż wcale łatwo nie było. Rywal dzisiaj pokazał się z dobrej strony, grał mądrze, twardo i nieustępliwie. Mimo tego, stworzyliśmy sobie wiele dogodnych okazji, cztery z nich zakończyły się bramkami. Bardzo dziękujemy naszym kolegom z Wichra za fajny, kulturalny i ciekawy mecz! Lider inkasuje kolejne 3 punkty! Za tydzień w sobotę spotkanie w Marcinkowicach! Niebawem skrót wideo z tego pojedynku! 

Więcej…

Sparing trampkarzy z Zawiszą Rożnów! Super przetarcie przed zbliżającą się ligą, której inauguracja tuż tuż! Bardzo dziękujemy graczom z Rożnowa, za świetną lekcję i pojedynek na niezłym poziomie! Pierwszy mecz ligowy już 5 kwietnia z Chruślicami Nowy Sącz! Będzie dobrze!

Więcej…

Seniorzy rozegrali już swój ostatni sparing tej zimy! Naszym rywalem byli nasi dobrzy koledzy z klubu Orzeł Wojnarowa. Dobra postawa obydwóch drużyn pozwoliła stworzyć dobre widowisko i solidną rywalizację z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Przed naszymi seniorami już tylko liga. Mamy nadzieje, że mecze na ligowych boiskach będziemy tak samo wygrywać jak wszystkie sparingi w okresie przygotowawczym! Bardzo dziękujemy rywalowi z Wojnarowej kolejny raz za gościnę! 

Więcej…

W niedzielne popołudnie dzięki uprzejmości kolegów z Wojnarowej, gościliśmy na boisku Orła gdzie rozegraliśmy kolejny sparing przygotowujący do zbliżającego się sezonu! Naszym rywalem była ekipa AKS Ujanowice z limanowsko-podhalańskiej Okręgówki. Wyrównany mecz zakończył się naszym minimalnym zwycięstwem. Decydujący gol padł z rzutu wolnego w końcówce meczu. Przed nami w najbliższym tygodniu dwa derbowe mecze, najpierw sparing z Orłem, następnie liga z Wichrem! Oby tak dalej!

Więcej…

Plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca! Juniorzy ULKS liderami tabeli!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!