Wisła - Korzenna 4:5

Juniorzy ULKSu Korzenna Mistrzami Jesieni w Regionalnej Lidze Bez straty punku przez całą jesień, w świetnym stylu przeszli jak burza nasi juniorzy! Liderzy z Korzennej wygrali również w ostatnim swoim meczu z Wisłą na ich boisku. Było to niezwykle trudne spotkanie, najtrudniejsze w tym roku. Gdzie mierzyliśmy się ze "starą" dobrą Wisłą! Mimo fatalnego początku i całej pierwszej połowy w niesamowitym stylu podnieśliśmy się i w drugiej połowie z wyniku 3:1 udało się wyciągnąć błyskawicznie na 3:5! Wielkie słowa uznania dla naszej drużyny! Jesteśmy dumni z postawy naszych graczy, wielkie brawa i podziękowania za całą rundę! Kolejne emocje związane z ligowymi meczami naszych juniorów już w marcu 2023!  Na podsumowanie przyjdzie czas. Świętujmy i odpoczywajmy! 

Korzenna - Biecz 1:1

Lider zatrzymany w Korzennej! Kolejny raz nasza drużyna seniorów zagrała bardzo solidny mecz, w którym konkretnie postraszyliśmy ekipę z Biecza! Momentami wyglądaliśmy dużo lepiej od rywala, zabrakło niewiele, aby cieszyć się z triumfu po ostatnim gwizdku sędziego. Remis sprawiedliwy, aczkolwiek to Korzenna miała większy niedosyt schodząc do szatni. Był to ostatni mecz w tym sezonie naszej drużyny. Wynik jaki udało się "wykręcić" tej jesieni jest bardzo zadawalający. Skończymy ligę na wysokiej pozycji i na wiosnę będziemy przystępować do meczy patrząc na wielu rywali z góry! Wielkie podziękowania dla całej drużyny wraz z Trenerem Łukaszem! To był świetny czas, za który wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy! Czas na zasłużony odpoczynek!

Łosoś - Korzenna 1:3

Ależ to była udana na niedziela! Nasi seniorzy po bardzo dobrym meczu pokonali w Łososinie Dolnej miejscowego Łososia! Wielkie słowa uznania dla całej ekipy, a szczególnie dla defensywy oraz naszego bramkarza Arkadiusza Kulpy, który w ważnym momencie meczu fenomenalnie obronił rzut karny, warto dodać, że Arek to wychowanek Łososia. Ozdobą tego meczu było trafienie Patryka Stawiarskiego, który w samo okienko "kropnął" z pierwszej piłki z okolic 25 metra. To była bez dyskusji bramka tej rundy. Ten gol dał nam wiele radości i wtedy już było jasne, że po 8 latach w końcu Korzenna wygra w Łososinie! Wielki szacunek dla naszej ekipy i Trenera! 11 Listopada ostatni mecz tego sezonu, w Korzennej podejmować będziemy lidera!

Sokół - Korzenna 2:4

Liderzy z Korzennej się nie zatrzymują, runda zbliża się ku końcowi a oni jeszcze nie przegrali! Też tak i było w tą sobotę, gdzie podczas mocno padającego deszczu pokonaliśmy w Starym Sączu miejscowego Sokoła! Brawo za kolejne punkty, przed nami już ostatni akord tej jesieni! W następną niedzielę, czeka nas wyjazdowy mecz do Czarnego Dunajca.

Młodziki przegrywają w hicie rozgrywek w swojej lidze! Była to pierwsza porażka w tym sezonie naszych dzielnych chłopców! Dziś na boisku w Kwiatanowicach (Gmina Gorlice) w leśno-jesiennej scenerii zmierzaliśmy się z najlepszą drużyną tej ligi Aserekteam I. Chłopcy obydwóch drużyn stworzyli bardzo dobre widowisko, stojące na wysokim poziomie. Lepsi byli gospodarze, którzy dzięki temu zwycięstwu prawdopodobnie wygrają te rozgrywki i awansują do wyższej ligi. Bardzo dziękujemy rywalom, za sportową rywalizację a naszym chłopcom za włożone "serducho" kolejny raz w swój mecz! Brawo!  Już w czwartek mecz w Zagórzanach.

Więcej…

Trudna do przełknięcia porażka naszych seniorów! Zanotowaliśmy ją na własnym boisku, gdzie o jedną bramkę lepszy był dziś Zyndram Łącko. Mimo ogromnej przewagi szczególnie w drugiej połowie meczu, nie potrafiliśmy dziś pokonać młodego golkipera Łącka. Zyndram grał twardo, bezpardonowo, raz po raz skutecznie oddalał zagrożenie od własnej bramki. Efektem tego było mało naszych dogodnych okazji, zaś mądra i dobra gra w defensywie gości dała im tego dnia 3 punkty. Za tydzień wyjazdowy mecz z Popradem Rytro.

Więcej…

Trwają zajęcia z Trenerem z zajęć Piłki Nożnej! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy wtorek i czwartek z Trenerem Konradem Kuzera! 
 

Więcej…

Drużyna juniorów starszych ULKSu Korzenna się nie zatrzymuje! W dalszym ciągu jesteśmy niepokonaną drużyną w swojej lidze! Tym razem pokonaliśmy, ciekawą ekipę Jordan Jordanów. Mimo iż przeciwnik jest z dolnych rejonów tabeli zaprezentował się w Korzennej z bardzo dobrej strony. Za tydzień przed nami bardzo trudny mecz, naszym rywalem na wyjeździe będzie Orawa Jabłonka! Liczymy na kolejny komplet punktów!

Więcej…

Trampkarze ULKSu przegrywają w swoim ostatnim meczu w tym sezonie, po wyrównanym pojedynku ulegliśmy nieznacznie Sokołowi Stary Sącz. Gratulujemy rywalowi. Był to trudny sezon w którym mieliśmy okazję się wiele nauczyć. Wymagająca, dobra, wyrównana liga gdzie mogliśmy powalczyć o 3 punkty z każdym. Jednak kończymy na stosunkowym niskim miejscu, co na pewno jest rozczarowujące. Przed nami długa zima, którą trzeba dobrze przepracować aby na wiosnę zrobić progres. Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za ambitne podejście do każdego meczu oraz liczną frekwencję na meczach i treningach. O ligowym zmaganiach trampkarzy usłyszany dopiero w kwietniu 2023.

Więcej…

Trampkarze ULKSu w obecnym sezonie lepsze mecze przeplatają tymi gorszymi. Tym razem polegliśmy w starciu z Chruślicami na boisku Zabełcza w Nowym Sączu.  Dziwny mecz, o którym jak najszybciej należy zapomnieć. Brawo dla lepszego rywala.  W sobotę przed nami ostatni akcent tego sezonu, naszym rywalem będzie Sokół Stary Sącz. Czujemy, że będzie lepiej!

Więcej…

Seniorzy ULKSu Korzenna remisują na trudnym terenie w Zagórzanach. Mecz mimo wydawać by się mogło dobrego wyniku dla nas, kończymy z dużym niedostytem, ponieważ prowadziliśmy już w tym spotkaniu 3:1, mając dodatkowo świetne okazję aby "zamknąć" ten mecz. Rywal walczył do końca, grał w drugiej połowie lepiej od nas, efektem było doprowadzenie do remisu. Szanujemy zdobyty jeden punkt i już myślami jesteśmy przy kolejnym meczu. Za tydzień do Korzennej przyjedzie Zyndram Łącko!

Więcej…

Lider minimalnie lepszy od naszych trampkarzy! Znowu zagraliśmy dobry mecz, niczym nie odstawaliśmy od Barciczanki, która zwycięstwem w naszym meczu zagwarantowała sobie awans do RLT. Przeważaliśmy w tym meczu, Barcice grały głównie z kontry, co wychodziło im dobrze, ponieważ mieli w swoich szeregach bardzo dobrego, szybkiego napastnika. Mimo to nasza defensywa świetnie sobie z nim radziła. Koniec końców rywal lepszy o jedną bramkę. Brawo dla naszych chłopców za walkę do końca. Gratulację dla rywala za zwycięstwo i awans! 

Więcej…

Seniorzy ULKSu Korzenna pokonują lidera! Tak! Pierwszą drużynę w tabeli klasy okręgowej, jakim był przed rozpoczęciem tej kolejki Gród Podegrodzie! Pewny swego rywal, uległ w Korzennej, gdzie nasza drużyna jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Gród pokazał, że nie bez powodu piastuje wysokie miejsce w tabeli, ale dzięki mądrej, ambitnej grze naszych chłopaków, musiał uznać wyższość swojego rywala! Brawo za postawę całej drużyny wraz z Trenerem, to jest wspólny sukces, który wiele nas kosztował! Korzenna pokazała, że możemy wygrać z każdym! Miejmy nadzieję, że podtrzymamy serie meczów bez porażki również za tydzień w wyjazdowym meczu z LKS Zagórzany!

Więcej…

Kolejne zwycięstwo naszych juniorów! To już czwarta pod rząd wygrana od początku sezonu! Tym razem w trudnych warunkach pokonaliśmy Jarmutę Szczawnica. Miało być prosto i przyjemnie, a okazało się niełatwo. Na szczęście zdobywamy komplet punktów i z dalekiego wyjazdu wracamy z kompletem punktów. Brawo Wy!

Więcej…

Plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca! Juniorzy ULKS liderami tabeli!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!