Wisła - Korzenna 4:5

Juniorzy ULKSu Korzenna Mistrzami Jesieni w Regionalnej Lidze Bez straty punku przez całą jesień, w świetnym stylu przeszli jak burza nasi juniorzy! Liderzy z Korzennej wygrali również w ostatnim swoim meczu z Wisłą na ich boisku. Było to niezwykle trudne spotkanie, najtrudniejsze w tym roku. Gdzie mierzyliśmy się ze "starą" dobrą Wisłą! Mimo fatalnego początku i całej pierwszej połowy w niesamowitym stylu podnieśliśmy się i w drugiej połowie z wyniku 3:1 udało się wyciągnąć błyskawicznie na 3:5! Wielkie słowa uznania dla naszej drużyny! Jesteśmy dumni z postawy naszych graczy, wielkie brawa i podziękowania za całą rundę! Kolejne emocje związane z ligowymi meczami naszych juniorów już w marcu 2023!  Na podsumowanie przyjdzie czas. Świętujmy i odpoczywajmy! 

Korzenna - Biecz 1:1

Lider zatrzymany w Korzennej! Kolejny raz nasza drużyna seniorów zagrała bardzo solidny mecz, w którym konkretnie postraszyliśmy ekipę z Biecza! Momentami wyglądaliśmy dużo lepiej od rywala, zabrakło niewiele, aby cieszyć się z triumfu po ostatnim gwizdku sędziego. Remis sprawiedliwy, aczkolwiek to Korzenna miała większy niedosyt schodząc do szatni. Był to ostatni mecz w tym sezonie naszej drużyny. Wynik jaki udało się "wykręcić" tej jesieni jest bardzo zadawalający. Skończymy ligę na wysokiej pozycji i na wiosnę będziemy przystępować do meczy patrząc na wielu rywali z góry! Wielkie podziękowania dla całej drużyny wraz z Trenerem Łukaszem! To był świetny czas, za który wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy! Czas na zasłużony odpoczynek!

Łosoś - Korzenna 1:3

Ależ to była udana na niedziela! Nasi seniorzy po bardzo dobrym meczu pokonali w Łososinie Dolnej miejscowego Łososia! Wielkie słowa uznania dla całej ekipy, a szczególnie dla defensywy oraz naszego bramkarza Arkadiusza Kulpy, który w ważnym momencie meczu fenomenalnie obronił rzut karny, warto dodać, że Arek to wychowanek Łososia. Ozdobą tego meczu było trafienie Patryka Stawiarskiego, który w samo okienko "kropnął" z pierwszej piłki z okolic 25 metra. To była bez dyskusji bramka tej rundy. Ten gol dał nam wiele radości i wtedy już było jasne, że po 8 latach w końcu Korzenna wygra w Łososinie! Wielki szacunek dla naszej ekipy i Trenera! 11 Listopada ostatni mecz tego sezonu, w Korzennej podejmować będziemy lidera!

Sokół - Korzenna 2:4

Liderzy z Korzennej się nie zatrzymują, runda zbliża się ku końcowi a oni jeszcze nie przegrali! Też tak i było w tą sobotę, gdzie podczas mocno padającego deszczu pokonaliśmy w Starym Sączu miejscowego Sokoła! Brawo za kolejne punkty, przed nami już ostatni akord tej jesieni! W następną niedzielę, czeka nas wyjazdowy mecz do Czarnego Dunajca.

Dzień Dziecka w klubie ULKS Korzenna za nami! W sobotę na Orliku w Korzennej udział wzięło ponad 100  naszych najmłodszych podopiecznych z Projektu Młoda Korzenna. Pogoda dopisała - co najważniejsze i wspólnie mogliśmy oglądać wiele uśmiechów w promykach słońca! Uczestnicy mieli okazje spędzić wiele czasu na grach jak i pobawić się na wspaniałych kolorowych Dmuchańcach - zjeżdżalniach! Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka!  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia!

Więcej…

Młodzicy niestety dostali solidną lekcję futbolu od swoich rówieśników z Glinika Gorlice. Wysoka porażka, to przede wszystkim słaba gra naszej defensywy w tym meczu, a szczególnie w drugiej połowie. Wyciągamy wnioski i walczymy dalej! Przed nami dwa ostatnie mecze w tym sezonie, musimy zrobić wszystko aby zdobyć komplet punktów! 

Więcej…

Trampkarze po dobrym meczu, niestety przegrali w Łącku z faworyzowanym Zyndramem. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i rzeczywiście tak było. Dobrze wypełnialiśmy w tym meczu założony plan, niestety do momentu straconego pierwszego gola na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Nie załamujemy się walczymy dalej do końca sezonu jeszcze kilka meczy! Już w weekend pojedynek z Biegoniczanką. 

Więcej…

Trampkarze ULKS Korzenna w końcówce zmagań w obecnym sezonie ponoszą porażkę w Mszalnicy! Niestety przegrywamy to spotkanie w meczu przez który atakowaliśmy cały czas. Dobra postawa bramkarza i defensywy miejscowych, przyczyniły się do tego, że nie potrafiliśmy strzelić nawet bramki, mimo wielu dogodnych sytuacji. Wielka szkoda. Bardzo dobra lekcja, szczególnie pokory. Gratulujemy rywalom! 

Więcej…

Kolejny tydzień i kolejny wymagający, trudny mecz, ale za to bardzo ciekawy dla licznie zgromadzonej publiczności na stadionie! Znowu w Korzennej zmierzyły się czołowe drużyny ligi, co było dobitnie widać na boisku. Strzelamy dziś Dąbrovii wiele goli i cieszymy się z kolejnego zwycięstwa. Tym samym powiększamy przewagę nad drugim zespołem! W tym spotkaniu pełniący rolę kapitana drużyny Marcin Kantor rozegrał w barwach klubu ULKS Korzenna 300  mecz! Gratulujemy, dziękujemy i życzymy kolejnych trzech set! 

Więcej…

Juniorzy zwyciężają w meczu z Szaflarami, których pokonaliśmy dziś łatwo i przyjemnie. Warto dodać, że dziś nie mogliśmy liczyć na kilku ważnych naszych graczy. Szanse dostali Ci, którzy często zaczynali na rezerwie. Za tydzień czeka nas wyjazdowa potyczka z liderem, w niedzielne popołudnie udamy się do Gorlic na mecz z Glinikiem. 

Więcej…

Trampkarze odpalili w drugiej połowie meczu w Jazowsku i po bardzo kiepskiej pierwszej części gry, udowodnili kto był lepszy w tym meczu. Ciężko szło, ale końcowy wynik jest bardzo zadawalający. Walczymy dalej, przed nami kolejny trudny mecz w tej lidze, za kilka dni jedziemy do Łącka!

Więcej…

Młodzicy rozegrali kolejny swój mecz, niestety kolejny raz w tym sezonie schodzimy z boiska pokonani. Mimo starań i odrobionej straty, nie ustrzegliśmy się błędu i straciliśmy bramkę w końcówce meczu. Kolejna ważna nauczka, z której na pewno wiele wyciągniemy. Wynik jest ważny, jednak są też ważniejsze aspekty, np. fakt że dziś w drużynie młodzików zadebiutowało trzech nowych zawodników z rocznika 2011! Brawo dla nich!

Więcej…

Trampkarze nadrabiają zaległości! Niestety przegrywamy mecz z Chruślicami Nowy Sącz, którzy nie byli dla nas wygodnym przeciwnikiem. Nasza obrona robiła co mogła aby zatrzymać rywala, niestety w samej w końcówce czegoś zabrakło i straciliśmy aż dwa gole. Zabrakło bardzo nie wiele aby ugrać chociaż 1 punkt. Walczymy dalej!

Więcej…

W szlagierze kolejki seniorzy ULKSu Korzenna remisują z Zawiszą Rożnów. Był to dla nas niewątpliwie najtrudniejszy mecz tego sezonu. Zmierzyły się dwa bardzo dobre zespoły, które wspólnie stworzyły świetne widowisko. Ten kto był na meczu nie żałował, twardy, szybki mecz z wieloma pięknymi akcjami.  Dopisujemy do naszego dorobku kolejny cenny punkt! Najbardziej cieszymy się z faktu powrotu na boisko po długiej kontuzji Konrada Kuzery!

Więcej…

Plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca! Juniorzy ULKS liderami tabeli!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!