Biegoniczanka - Korzenna 2:1

Przegrywamy pierwsze wiosenne spotkanie na stadionie Biegoniczanki! Wracamy do Korzennej bez punktów i z mocnym niedosytem, bo spokojnie stać nas było na pełną zdobycz punktową w tym starciu. Mimo iż prowadziliśmy grę w tym meczu, przegrywamy w samej końcówce, kiedy rzut karny podyktował sędzia na kilkadziesiąt sekund przed końcowym gwizdkiem. Dla nas wydawała się to bardzo krzywdząca decyzja - jednak pretensje możemy mieć tylko do siebie, zmarnowaliśmy w tym meczu bowiem wiele dogodnych okazji, które powinny wcześniej „zamknąć mecz”. Bramkę dla ULKSu Korzenna zdobył młody junior Michał Wastag, który będzie teraz musiał stanowić o sile w naszej ofensywie pod nieobecność Konrada Kuzery, który nabawił się w tym meczu w okolicy 33 minuty kontuzji kolana. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Runda dopiero się rozpoczyna! Jeszcze pokażemy na co nas stać! Gratulujemy kolegom z Biegonic trzech punktów!

Okres przygotowawczy za nami!

Już w najbliższą niedzielę rusza runda rewanżowa klasy okręgowej z udziałem seniorów ULKS Korzenna! Przedstawiamy infografikę podsumowującą wyniki sparingów naszej drużyny w minionym okresie przygotowawczym. Rozegraliśmy 8 wartościowych gier towarzyskich, dzięki którym Trener Łukasz Schreiner zgromadził dużą dawkę informację o poszczególnych graczach naszej drużyny. Warto dodać, że z naszej "jesiennej ekipy" nikt nie ubył, a dołączyli do nas nowi gracze - Mariusz Dudek (ostatnio LKS Uście Gorlickie), Krzysztof Wokacz (ostatnio Sandecja II Nowy Sącz) oraz gracze którzy posiadają jeszcze wieku juniora: Michał Wastag (ostatnio Sokół Stary Sącz), oraz bardzo dobrze znany wszystkim w Korzennej - Michał Gargas (ostatnio Kolejarz Stróże) - pomogą oni również naszym juniorom w walce o Małopolską Ligę! Trzymamy kciuki za naszych seniorów! 

Wisła - Korzenna 4:5

Juniorzy ULKSu Korzenna Mistrzami Jesieni w Regionalnej Lidze Bez straty punku przez całą jesień, w świetnym stylu przeszli jak burza nasi juniorzy! Liderzy z Korzennej wygrali również w ostatnim swoim meczu z Wisłą na ich boisku. Było to niezwykle trudne spotkanie, najtrudniejsze w tym roku. Gdzie mierzyliśmy się ze "starą" dobrą Wisłą! Mimo fatalnego początku i całej pierwszej połowy w niesamowitym stylu podnieśliśmy się i w drugiej połowie z wyniku 3:1 udało się wyciągnąć błyskawicznie na 3:5! Wielkie słowa uznania dla naszej drużyny! Jesteśmy dumni z postawy naszych graczy, wielkie brawa i podziękowania za całą rundę! Kolejne emocje związane z ligowymi meczami naszych juniorów już w marcu 2023!  Na podsumowanie przyjdzie czas. Świętujmy i odpoczywajmy! 

Korzenna - Biecz 1:1

Lider zatrzymany w Korzennej! Kolejny raz nasza drużyna seniorów zagrała bardzo solidny mecz, w którym konkretnie postraszyliśmy ekipę z Biecza! Momentami wyglądaliśmy dużo lepiej od rywala, zabrakło niewiele, aby cieszyć się z triumfu po ostatnim gwizdku sędziego. Remis sprawiedliwy, aczkolwiek to Korzenna miała większy niedosyt schodząc do szatni. Był to ostatni mecz w tym sezonie naszej drużyny. Wynik jaki udało się "wykręcić" tej jesieni jest bardzo zadawalający. Skończymy ligę na wysokiej pozycji i na wiosnę będziemy przystępować do meczy patrząc na wielu rywali z góry! Wielkie podziękowania dla całej drużyny wraz z Trenerem Łukaszem! To był świetny czas, za który wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy! Czas na zasłużony odpoczynek!

Seniorzy ULKSu Korzenna pokonują lidera! Tak! Pierwszą drużynę w tabeli klasy okręgowej, jakim był przed rozpoczęciem tej kolejki Gród Podegrodzie! Pewny swego rywal, uległ w Korzennej, gdzie nasza drużyna jeszcze w tym sezonie nie przegrała. Gród pokazał, że nie bez powodu piastuje wysokie miejsce w tabeli, ale dzięki mądrej, ambitnej grze naszych chłopaków, musiał uznać wyższość swojego rywala! Brawo za postawę całej drużyny wraz z Trenerem, to jest wspólny sukces, który wiele nas kosztował! Korzenna pokazała, że możemy wygrać z każdym! Miejmy nadzieję, że podtrzymamy serie meczów bez porażki również za tydzień w wyjazdowym meczu z LKS Zagórzany!

Więcej…

Kolejne zwycięstwo naszych juniorów! To już czwarta pod rząd wygrana od początku sezonu! Tym razem w trudnych warunkach pokonaliśmy Jarmutę Szczawnica. Miało być prosto i przyjemnie, a okazało się niełatwo. Na szczęście zdobywamy komplet punktów i z dalekiego wyjazdu wracamy z kompletem punktów. Brawo Wy!

Więcej…

Tym razem nasi trampkarze dają lekcje swoim rywalom! Vicelider tabeli LKS Wójtowa bez szans w Korzennej! Nasza młoda drużyna zagrała bardzo dobry mecz, który kontrolowaliśmy od początku do końca. Efektem tego było zdobyte aż 5 goli! Udało się również naszemu bramkarzowi utrzymać czyste konto co było efektem super gry defensywy jak i całej ekipy! Brawo za uzyskany wynik i super grę od początku do końca! 

Więcej…

Wracamy z trudnego wyjazdu z 3 punktami! Wygrywamy na Helenie, wydzieramy zwycięstwo mimo iż nie graliśmy dziś najlepszego meczu. Najważniejsze, że nie dajemy sobie w końcówce meczu wbić gola wyrównującego i do Korzennej wracamy bardzo zadowoleni. Zasługa dobrze grającej defensywy oraz kilka kapitalnych interwencji naszego bramkarza Jakuba Bobaka - szczególnie ta w ostatniej akcji meczu! Brawo dla całej ekipy za walkę, piękne bramki i grę do końca. Oby tak dalej!

Więcej…

Juniorzy nabierają rozpędu! Tym razem wysoko pokonaliśmy zespół Nawoj Nawojowa na własnym stadionie. Wbrew wynikowi, nie było to wcale łatwe spotkanie. Brawa za skuteczność, dla graczy ULKSu! Za tydzień daleki wyjazd do Szczawnicy, rywalem będzie miejscowa Jarmuta!

Więcej…

Młodziki w kolejnym swoim meczu zdobywają 1 punkt! W dalszym ciągu są niepokonaną drużyną w swojej lidze! Nowe stroje naszych młodzików, okazały się jednak niezbyt szczęśliwe, ponieważ osiągnięty wynik dzisiaj w Bieczu dla wielu graczy był poniżej oczekiwań. Nie było to łatwe spotkanie, bardzo niewiele zabrakło a z dalekiej podróży wracalibyśmy z pełną pulą!  Szczególnie dobijający był gol w ostatniej akcji meczu zdobyty przez rywala.  Cieszy nas kolejny raz fajna, miła dla oka gra naszych chłopaków! Brawo!

Więcej…

Ligowe zmagania Orlików! Nasza drużyna Orlików Trenera Tomka - składająca się z zawodników z rocznika 2012/2013 również w tym sezonie przystąpiła do rywalizacji ligowej! Nasi gracze w poniedziałkowe i środowe popołudnie rywalizowali na boiskach Zabełcza Nowy Sącz oraz Heleny Nowy Sącz. Rozegraliśmy razem 4 wartościowe mecze, w których zdobyliśmy mnóstwo goli! Momentami aura dokuczała - ale dzielnie do końca mimo deszczu walczyliśmy! Niebawem pojedynki w Siennej oraz Korzennej!

Więcej…

GRYBOVIA GRYBÓW - DOKĄD ZMIERZASZ!? Trenerze ROMAN CYGNAROWICZ – dlaczego krzywdzisz dzieci? W jakim celu przyjeżdżasz na mecz do Korzennej mając w drużynie trampkarzy - kilku starszych zawodników? Pewno nigdy nie usłyszymy odpowiedzi na to pytanie. Liczymy, że za to co zrobił dziś Trener - surowo zapłaci. 

Grybovia od początku tego sezonu, rywalizuje w trampkarzach (2008-2009) graczami starszymi z rocznika 2007, dziś podczas meczu w Korzennej również. Liczymy, że to skończy się raz na zawsze! Mamy satysfakcję bo sam meczu udało się nam wygrać 4:2, można rzecz z juniorami młodszymi Grybovii! Trener Cygnarowicz asygnował dziś do gry kilku (na pewno więcej niż 4 starszych rocznikowo graczy) – na pomeczowej konfrontacji aż 8 zawodników nie pokazało dowodu tożsamości, tym samym kryjąc swoją prawdziwą tożsamość. 

Grybovia nawet zbytnio nie próbowała ukrywać tego oszustwa w bieżącym sezonie. Sam Prezes Grybovii w piśmie, które skierował do PPN Nowy Targ, w sytuacji oddania meczu walkowerem w juniorach starszych (obecnie drużyna wycofała się) – napisał cyt. „[…]rozgrywamy również mecze seniorów i trampkarzy w których to drużynach też grają juniorzy i ze względu na wąską kadrę juniorów z wielką przykrością musimy zrezygnować z wyjazdu na ten mecz […].

Wstyd. Kompromitacja. Po co to wszystko? Jaki przykład daje nauczyciel, którym jest Pan Trener. Dlaczego nikt nie potrafił zareagować na te złe rzeczy które ten człowiek się dopuścił. Gdzie są prawdziwi działacze piłkarscy w Grybowie.  Chyba czas na poważne zmiany.

Niech ten wpis będzie przestrogą dla wszystkich, tych nieuczciwych ale też tych uczciwych, których czujność obecnie drukowane składy w Extranecie troszkę usypiają! Nie dajmy krzywdzić dzieci!!

Więcej…

Wielki Mecz Dla Gabi - za nami Korzenna - Skalnik 0:0, wyrównane spotkanie, obydwie bramki jak zaczarowane plus dobra postawa bramkarzy i liczne zgromadzona publiczność - mimo kiepskiej pogody nie zobaczyła dziś bramek! Bardzo dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia jak i każdemu kto przyszedł i wsparł naszą zbiórkę dla Gabrysi. Dziękujemy strażakom OSP Korzenna - KSRG za pomoc w zabezpieczeniu i organizacji meczu. Kołom Gospodyń Wiejskich za włączenie się w bogaty kiermasz, również Łukaszowi Michalikowi Janczosad S.C.  Dziękujemy też Brygadzie Operacyjno- Szturmowej, Stowarzyszeniu Rekonstrukcji Historycznej Witeź oraz ZAZ Stróże - za ciekawe urozmaicenie tego wydarzenia. Słowa uznania dla Urząd Gminy Korzenna za całościową organizację oraz dla wszystkich członków klubu ULKS Korzenna - dla tych małych jak i tych dużych bez których to wydarzenie nie odbyło by się! RAZEM ZEBRALIŚMY KWOTĘ 5737 zł, która została już przekazana mamie potrzebującej Gabrysi! DZIĘKUJEMY! 

Więcej…

Dobry mecz naszych trampkarzy! Remisujemy bezbramkowo w Muszynie z miejscowym Popradem. Był to wyrównany mecz, gdzie świetnie przede wszystkich zagrały defensywy obydwóch drużyn. Jedni i drudzy mieli dobre akcje, pewno wykończenie jednej z nich dało by zwycięstwo jednym ab drugim. Tak się jednak nie stało i do naszego dorobku dopisujemy 1 cenny punkt! Już we wtorek gramy w Korzennej z Grybowią!

Więcej…

Plan ULKSu!


Mecz - Młodziki I Liga:          Korzenna - Wojnarowa 9:30
Czwartek - 06 Kwiecień 2023

Zbiórka przedmeczowa: 8:30!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Dunajec 11:00
Czwartek - 06 Kwiecień 2023

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2022/2023 - Kolejka 17
Datum Niedziela, 02 Kwiecień 2023r. Beginn Godzina: 16:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sandecja II Nowy Sącz
Sandecja II Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2022/2023 dobiegła końca! Juniorzy ULKS liderami tabeli!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Jesień 2022 dobiegł końca!