Rytro - Korzenna 1:7

W sobotnie popołudnie drużyna ULKS Korzenna rozegrała swój kolejny sparing, kolejny raz na boisku w Barcicach. Rywalem naszej drużynie był czwarto ligowy Poprad Rytro! Nasza ekipa rozgrała bardzo dobry mecz, a szczególnie pierwszą połowę co dało wysokie zwycięstwo nad faworyzowanym rywalem. 

Korzenna - Górnik 4:1

Kolejny tydzień i kolejny znakomity sprawdzian naszych trampkarzy! Z meczu na mecz nasza drużyna zgrywa się coraz bardziej, co skutkuje coraz lepszą i skuteczniejszą grą! Tym razem w Szalowa Sport Arena rywalizowaliśmy z trampkarzami Górnika Libiąż, którzy ciężko przetrenowali swój tydzień obozowy! Łatwo nie było, ale po ciekawym meczu udało się zwyciężyć!

Łosoś - Korzenana 3:2

Nasza drużyna seniorów po raz pierwszy gościła w Barciach na boisku ze sztuczną trawą, gdzie w niedziele rywalizowaliśmy z Łososiem Łososina Dolna. Po niezłym meczu w naszym wykonaniu ulegliśmy nieznacznie naszemu rywalowi, z którym na wiosnę rywalizować będziemy w lidze.

Sparingi z LKS Wójtowa!

Sparingi z LKS Wójtowa! Bardzo pożyteczne gry sparingowe rozegrali dziś nasi trampkarze oraz młodziki! Nasi podopieczni, którzy w liczbie blisko 40 osób zameldowali się Szalowa Sport Arena – wybiegali cenne minuty i nabrali boiskowego doświadczenia! Trampkarze okazali się zdecydowanie lepsi od kolegów z Wójtowej, zaś młodziki naszego rywala byli zdecydowanie lepsi od naszych chłopców! Wyjątkowo nie będziemy podawać wyników, które nie mają znaczenia! Serdecznie dziękujemy rywalom, za możliwość sparowania w świetnych warunkach!

W środowe popołudnie nasza drużyna seniorów rozegra swój drugi mecz w lidze okręgowej. Niestety po przeciętnym meczu, ulegliśmy Grodowi Podegrodzie 0:3. Słabo wyciągnęliśmy wnioski z poprzedniego meczu pucharowego z przed tygodnia i dziś zostaliśmy wypunktowani przez solidnego rywala. Za kilka dni szansa na rehabilitacje, rywalizować będziemy w Zagórzanach.

Więcej…

Dobrą lekcje futbolu dostali nasi juniorzy na inaugurację swojego sezonu! Już w pierwszym meczu mierzyliśmy się z bardzo dobrą ekipą rezerw Sandecji Nowy Sącz. Momenty mieliśmy bardzo dobre, jednak przewaga gości w tym meczu była niepodważalna. Wynik mógłbyć nawet dużo wyższy gdyby nie świetna postawa naszego bramkarza!

Więcej…

Zakończyli swój udział nasi seniorzy w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski. Po ciekawym meczu, gdzie zremisowaliśmy z Grodem Podegrodzie 1:1, niestety ulegliśmy w karnych 4:5 i to Gród awansował dalej. Szkoda tego pojedynku, ponieważ w tym meczu zbudowaliśmy sobie więcej dogodnych okazji niż rywal i przy odrobinie szczęścia już podczas regulaminowych 90 minut powinniśmy zwyciężyć.

Więcej…

Bardzo ciekawy, stojący na wysokim poziomie sparing rozegrali nasi juniorzy starsi! Naszym rywalem była ekipa Szczakowianki Jaworzno, która w swoim regionie gra na poziomie wojewódzkiej ligi juniorów! Rywal wymagający, który mimo dwubramkowego prowadzenia gospodarzy nie poddał się, odrobił straty z nawiązką i pokazał się szczególnie w drugiej połowie ze świetnej strony!

Więcej…

Po zwycięstwie, porażce przyszedł i czas na remis naszych trampkarzy! Dziś w gorące piątkowe popołudnie udaliśmy się do malowniczego Uścia Gorlickiego, gdzie zmierzyliśmy się z Akademią BAP. Po bardzo przeciętnym meczu w naszym wykonaniu remisujemy z gospodarzami 2:2, wszystkie bramki w tym meczu padły w pierwszej połowie.

Więcej…

Przegrywają drugi mecz w lidze nasi trampkarze. Mimo naprawdę dobrej postawy, nie daliśmy rady Dunajcowi Nowy Sącz, który przyjechał dziś do Korzennej z graczami z MLT. Trudny mecz, z którego wiele można było się nauczyć. Nie poddajemy się walczymy dalej! Już w piątek rywalizacja z Beskidzką Akademią Piłkarską!

Więcej…

Ruszyła liga okręgowa! To jest w tym wszystkim najważniejsze, że w końcu mogliśmy zagrać oficjalny mecz! Nasza drużyna na ciężkim terenie w Starym Sączu zremisowała z miejscowym Sokołem 2:2. Wynik jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem, aczkolwiek po ostatnim gwizdku jedni i drudzy mieli mały niedosyt.

Więcej…

W końcu! Po bardzo długiej przerwie nasza najmłodsza drużyna zainaugurowała swoje rozgrywki ligowe! Ogromna radość z tego powodu towarzyszyła wszystkim graczom tego meczu, co później przełożyło się na bardzo dobry mecz! Wygrywamy dziś w Starym Sączu! Wynik nie do końca oddaje to co działo się dziś na boisku. Daliśmy radę ale było to bardzo trudne spotkanie!

Więcej…

Wygrywamy w derbach z Wichrem Mogilno i meldujemy się w kolejnej rundzie Pucharu Polski! Po ciekawym zaciętym meczu, który mógł podobać się kibicom, to Korzenna zdobyła o jedną bramkę więcej! Wicher walczył do końca i nie wiele brakło aby doprowadził do remisu! Brawo za obydwu drużyn za fajny mecz, który odbył się w bardzo sportowej rywalizacji.

Więcej…

Świetną lekcje futbolu dostali nasi najmłodsi gracze od drużyny Podhale Nowy Targ. Rywal występujący w I lidze małopolskiej pokazał jak bardzo daleko nam do najlepszych! Sromotnie przegraliśmy pierwszą połowę, na co bez wątpienia ogromny wpływ miała kontuzja w 5 minucie naszego bramkarza Konrada Kusiaka. Jednak w drugiej części meczu pokazaliśmy się już z niezłej strony i mimo, że też ją przegraliśmy 1:3 można było wyciągnąć wiele pozytywów! 

Więcej…

Plan ULKSu!

Sparing - Seniorzy:            Dobrzanka Dobra - Korzenna 11:00
Niedziela - 07 Marzec 2021

Wyjazd: 9:00
Boisko: Słopnice!


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna ??7:??
Niedziela - 14 Marzec 2021

Wyjazd: ??:??!
Boisko: Wyjazd Trawa!Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2020 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!