Wesołych Świąt!

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, sponsorów, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl oraz fanpage ulkskorzenna na Facebooku, z okazji Świąt Bożego narodzenia najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha!Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy dla każdego z Was oraz dla naszego ULKSu. Niech spełnią się marzenia i dążenia zawodowe, dodatkowo wielu sportowych, szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!~Zarząd klubu ULKS Korzenna!

Turniej Wolności za nami!

Korona Beskidu Tylicz – zwyciężyła w Turnieju Wolności U-15 (kategoria trampkarz 2004 i młodsi), który rozgrywany był na Orliku w Korzennej. Wysoki, wyrównany poziom turnieju, który na samym końcu uświetnił pokaz laserowy!

Korzenna - Łosoś 2:0

Seniorzy ULKS Korzenna, po świetnym meczu pokonują lidera klasy A Łososia Łososinę Dolną! Goście dziś przegrywają po raz pierwszy w tym sezonie, ich seria 26! meczy bez porażki została w końcu przerwana na boisku w Korzennej. Wielki szacunek dla całej DRUŻYNY za kapitalny mecz, walkę, zaangażowanie!

Poprad Muszyna - Korzenna 4:2

Nie udał się wyjazd naszym juniorom do Muszyny. Zaległy mecz w środku tygodnia, daleki wyjazd. Mimo starań przegrywamy mecz z dobrze tego dnia dysponowaną ekipą Popradu. Dwa gole w tym meczu zdobył Grzegorz Mróz.

Dobrze zaprezentowała się nasza seniorska drużyna! Po bardzo dobrej drugiej połowie nie daliśmy rywalom z Jazowska szans na zwycięstwo  w meczu! Długo nie mogliśmy trafić do siatki rywala, jednak w końcówce dopięliśmy swego i okazale zwyciężyliśmy!

Więcej…

Kolejny raz nasi seniorzy remisują swój mecz w lidze! Tym razem na boisku rywala w Grybowie. To 9 remis naszej najstarszej drużyny, nikt tyle razy nie dzielił się punktami w tym sezonie co Korzenna. Jesteśmy rekordzistami jak na razie pod względem remisów.

Więcej…

Bardzo emocjonujący miał przebieg kolejnego meczu naszych trampkarzy! Młodzi gracze z Korzennej przegrywali już w tym spotkaniu 0:3, by strzelić 4 gole i odnieść zwycięstwo w meczu!

Więcej…

Po ciężkim boju nasi seniorzy wywalczyli na terenie rywala 3 kolejne punkty. Wszystko dzięki zwycięstwie na boisku Jedności Nowy Sącz z Dunajcem. W tym spotkaniu o sukces, drżeliśmy do ostatniej minuty.

Więcej…

Kolejny raz w tym sezonie nasi seniorzy nie wygrywają na boisku w Korzennej. Tym razem punkty straciliśmy w spotkaniu z Amatorem, z którym zremisowaliśmy.

Więcej…

Nasi juniorzy po wyrównanym meczu odnieśli zwycięstwo na boisku Sokoła w Starym Sączu! O 3 punkty wcale nie było łatwo, a przypieczętowaliśmy je rzutem na taśmę dopiero w doliczonym czasie gry meczu! Bohaterem Dawid Widlak, który zaskoczył rywali strzałem z dystansu.

Więcej…

Wiele emocji towarzyszyło dziś naszym trampkarzom, którzy walczyli w Tęgoborzy z miejscowym Hartem! Przed meczem mogli się spotkać z super Gwiazdą Krzysztofem Glonką, znanym w całej Polsce YouTuberem.

Więcej…

Po dramatycznym meczu, przegrywamy z Zawiszą Rożnów na własnym boisku 2:3 (1:2). Zasłużyliśmy w tym meczu na lepszy rezultat, na jakąkolwiek zdobycz punktową, niestety nie udało się! Miejmy nadzieję, że punkty zdobędziemy w kolejnym spotkaniu!

Więcej…

Nasi juniorzy remisują w Bobowej z ostatnią drużyną ligi. Wynik nie jest dla nas zbyt satysfakcjonujący, jednak jak nie potrafisz wygrać to chociaż zremisuj. Jedna jak i druga drużyna miała w tym meczu akcje, jednak nie udało się żadnej z drużyn skierować piłki do siatki.

Więcej…

Korzenna – Helena 9:0! To była radość ze zdobywania bramek! Każdy z nas chciałby zrobić sobie taki prezent, jak zrobił dziś Grzesiek Mróz! Na swoje urodziny zdobył aż 6 goli, jeden fenomenalny z przewrotki. 

Więcej…

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!