Helena - Korzenna 0:16

Helena Nowy Sącz - ULKS Korzenna 0:16 (0:7)Bramki:0:1 P.Wielgus 12 (as. K.Kaczmarek),0:2 K.Kaczmarek 18 (as. K.Kubiak),0:3 K.Kaczmarek 23 (as. K.Sarota),0:4 M.Hojnor 26 (z rzutu karnego),0:5 P.Wielgus 36 (as. G.Mróz),0:6 J.Turski 40 (as. G.Mróz),0:7 P.Wielgus 44 (as. G.Mróz),0:8 G.Mróz 50 (as. K.Kubiak),0:9 Sz.Baziak 58 (bez asysty),0:10 A.Krzyżak 60 (as. K.Kubiak),0:11 N.Kusiak 68 (as. D.Klocek),0:12 D.Klocek 70 (as. P.Wielgus),0:13 K.Kubiak 75 (bez asysty),0:14 D.Klocek 80 (as. P.Wielgus),0:15 K.Kubiak 82 (as. D.Klocek),0:16 P.Wielgus 88 (as. N.Kusiak). Mecz bez żółtych kartek. ULKS: M.Grygiel (46 I.Stawiarski) - M.Hojnor (46 A.Krzyżak), K.Kubisz, J.Górowski (46 S.Grygiel), K.Sarota (70 J.Fyda) - Sz.Baziak, G.Mróz (60 N.Kusiak), K.Kubiak, K.Kaczmarek (46 D.Klocek), J.Turski (55 K.Gołąb) - P.Wielgus. Sędziowała: Pani (KS Nowy Sącz). 

Zagórzany - Korzenna 1:1

Seniorzy ULKS Korzenna remisują już po raz czwarty w tym sezonie! Tym razem na boisuku w Zagórzanach, skąd wracamy dziś z ogromnym niedosytem! Obydwa gole wpadły w tym meczu po rzutach rożnych. Nasza drużyna miałą więcej okazji, ale okropnie szwankowała dziś nasza skuteczność!

Korona - Korzenna 4:1

Trampkarze ULKS Korzenna niestety zleźli kolejny raz swojego pogromcę! Tym razem przegraliśmy w Tyliczu z miejscową Koroną Beskidu! Mecz bliźniaczo przypominał to ostatnie spotkanie z BAP, nawet zakończył się takim samym wynikiem. Rywal po prostu był od nas lepszy i zasłużenie zwyciężył. 

Korzenna - Beskidzka AP 1:4

Trampkarze ULKSu Korzenna, po raz drugi w tym sezonie znaleźli swojego pogromcę! Tym razem przegraliśmy z Beskidzką Akademią Piłkarską! Drużyna naszego rywala pokazała się z bardzo dobrej strony dziś na boisku w Korzennej, była to świetna lekcja dla naszego zespołu. Każda porażka jest po to aby się czegoś nauczyć, miejmy nadzieje, że tak było w tym przypadku!

Pierwszy mecz z trzech derbowych potyczek zakończył się wygraną Korzennej. Nasi najmłodsi piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pewnie wygrali z rywalami z za miedzy. Po raz kolejny zdobywają 3 punkty i nadal liczą się w walce o awans.

Więcej…

Już od kilku miesięcy kibice Korzennej oraz Orła zaznaczyli sobie tą ważną datę w kalendarzu, 11 październik 2009r. W tym dniu właśnie odbędzie się spektakl, którym żyje większość kibiców z obydwu miejscowości. To będzie jeden z najważniejszych meczów rundy jesiennej dla obydwu ekip.

Więcej…

 Jak można zauważyć w naszym serwisie wyświetla się w tym momencie duża ilość herbów Orła Wojnarowa. Oznacza to jedno! Derby! Przed nami bardzo ważne pojedynki z naszym odwiecznym rywalem z za miedzy!

Więcej…

W dzisiejszy ciepły, jesienny dzień do Korzennej przybyła drużyna z Uścia Gorlickiego. Mieliśmy spory apetyt na punkty, niestety… . Po słabym widowisku przegraliśmy, na boisku przerażała niedokładność jednych jak i drugich.

Więcej…

Dziś do Barcic piłkarze z Korzennej pojechali w bardzo osłabionym składzie, zabrakło kilku podstawowych zawodników między innymi: Zięciny, Gwiżdza, Zbyszka Kantora. Więc ciężko o dobry wynik.

Więcej…

Trampkarze w Barcicach polegli po raz pierwszy w sezonie, mecz przegrany sprawiedliwie, na własne życzenie. Podobnie jak w juniorach, w trampkarzach również zabrakło podstawowych zawodników.

Więcej…

Przed nami dziesiąty mecz w lidze, po dobrym meczu w  Tyliczu, przychodzi czas na grę na własnym boisku, na którym nie wiedzie się nam zbyt dobrze. U siebie wygraliśmy tylko raz w 1 kolejce z Tymbarkiem, pozostałe cztery mecze przegraliśmy.

Więcej…

Po serii porażek naszego ULKSu przyszedł moment na zwycięstwo, zwyciężyliśmy dziś w Tyliczu w bardzo dobrym stylu. Nasz mocno osłabiony zespół zagrał wyśmienicie, szczególnie defensywa, ale na słowa uznania zasługuje każdy z zawodników.

Więcej…

W szlagierze kolejki pomiędzy drużyną naszego ULKS oraz Biegoniczanki Nowy Sącz nie ujrzeliśmy bramek. Obydwie drużyny zagrały asekuracyjnie, spokojnie, ale oczywiście nie brakowało dogodnych sytuacji. 

Więcej…

W dzisiejsze sobotnie popołudnie do Korzennej przyjechała drużyna ze Starego Sącza. Zespół który po 6-ciu kolejkach zajmował 4-te miejsce. Byliśmy w tym meczu faworytem, jednak zagraliśmy gorzej od rywala i ponieśliśmy porażkę.

 Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

Plan ULKSu!

Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Uście 12:00
Niedziela - 20 Październik 2019

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:               Hart - Korzenna 16:00
Poniedziałek - 21 Październik 2019

Wyjazd: 14:30!Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 20 Październik 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe LKS Uście Gorlickie
LKS Uście GorlickieTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2019/2020 - Kolejka 13
Datum Sobota, 26 Październik 2019r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Muszyna
Poprad MuszynaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2019/2020 - JESIEŃ - Kolejka 11
Datum Poniedziałek, 21 Październik 2019r. Beginn Godzina: 16:00
Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz