Trampkarze na Respect Cup U-14

Trampkarze ULKS Korzenna, podobnie jak kilka tygodni wcześniej nasi juniorzy młodsi, wystąpili w turnieju Respect Cup! Sporo zgromadzonego doświadczenia oraz ogrom rozegranych minut podczas trzydniowego turnieju pod balonem w Szalowa Sport Arena, na pewno zaprocentuje w przyszłości! 

Juniorzy młodsi na Respect Cup U-17

Drużyna juniorów młodszych ULKS Korzenna wystąpiła w Respect Cup U-17, który odbył się w dniach 3-5 styczeń 2020r. w kompleksie sportowym Szalowa Sport Arena, pod pełnowymiarowym boiskiem krytym balonem. Jak na tą porę roku są to fantastyczne warunki na rozgrywanie tego typu turniejów! 

Wesołych Świąt!

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, sponsorów, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl oraz fanpage ulkskorzenna na Facebooku, z okazji Świąt Bożego narodzenia najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha!Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy dla każdego z Was oraz dla naszego ULKSu. Niech spełnią się marzenia i dążenia zawodowe, dodatkowo wielu sportowych, szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!~Zarząd klubu ULKS Korzenna!

Korzenna - Respect 3:1

Juniorzy ULKS Korzenna kończą sezon zwycięstwem! Po bardzo dobrej grze w trudnym meczu pokonujemy solidnego rywala Akademię Piłkarską Respect z Szalowej. To zwycięstwo daje nam w końcowej klasyfikacji rundy jesiennej wysokie 3 miejsce! Pozostajemy w czołówce ligowej hierarchii, dzięki czemu wiosną włączymy się w walkę o jeszcze wyższą lokatę! 

Kibice dziś w Wojnarowej, oglądali niezłe widowisko, jak to ostatnio na derbach bywa – deszczowe spotkanie. Mecz był bardzo zacięty, dynamiczny, nie brakowało twardej gry i co najważniejsze  pięknych bramek.

Więcej…

Zaraz po meczu trampkarzy, na murawę wkroczyli ich starsi koledzy – juniorzy. Nikt z kibiców Korzennej nie myślał, że ten mecz zakończy się takim wynikiem. Orzeł pokonał Korzenną wysoko, rywal pokazał klasę, i udowodnił że nie przypadkowo jest w czubie tabeli.

Więcej…

Pierwszy mecz z trzech derbowych potyczek zakończył się wygraną Korzennej. Nasi najmłodsi piłkarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pewnie wygrali z rywalami z za miedzy. Po raz kolejny zdobywają 3 punkty i nadal liczą się w walce o awans.

Więcej…

Już od kilku miesięcy kibice Korzennej oraz Orła zaznaczyli sobie tą ważną datę w kalendarzu, 11 październik 2009r. W tym dniu właśnie odbędzie się spektakl, którym żyje większość kibiców z obydwu miejscowości. To będzie jeden z najważniejszych meczów rundy jesiennej dla obydwu ekip.

Więcej…

 Jak można zauważyć w naszym serwisie wyświetla się w tym momencie duża ilość herbów Orła Wojnarowa. Oznacza to jedno! Derby! Przed nami bardzo ważne pojedynki z naszym odwiecznym rywalem z za miedzy!

Więcej…

W dzisiejszy ciepły, jesienny dzień do Korzennej przybyła drużyna z Uścia Gorlickiego. Mieliśmy spory apetyt na punkty, niestety… . Po słabym widowisku przegraliśmy, na boisku przerażała niedokładność jednych jak i drugich.

Więcej…

Dziś do Barcic piłkarze z Korzennej pojechali w bardzo osłabionym składzie, zabrakło kilku podstawowych zawodników między innymi: Zięciny, Gwiżdza, Zbyszka Kantora. Więc ciężko o dobry wynik.

Więcej…

Trampkarze w Barcicach polegli po raz pierwszy w sezonie, mecz przegrany sprawiedliwie, na własne życzenie. Podobnie jak w juniorach, w trampkarzach również zabrakło podstawowych zawodników.

Więcej…

Przed nami dziesiąty mecz w lidze, po dobrym meczu w  Tyliczu, przychodzi czas na grę na własnym boisku, na którym nie wiedzie się nam zbyt dobrze. U siebie wygraliśmy tylko raz w 1 kolejce z Tymbarkiem, pozostałe cztery mecze przegraliśmy.

Więcej…

Po serii porażek naszego ULKSu przyszedł moment na zwycięstwo, zwyciężyliśmy dziś w Tyliczu w bardzo dobrym stylu. Nasz mocno osłabiony zespół zagrał wyśmienicie, szczególnie defensywa, ale na słowa uznania zasługuje każdy z zawodników.

Więcej…

Plan ULKSu!

Sparing - Seniorzy:          Łosoś - Korzenna 18:00
Sobota - 08 Luty 2020

Wyjazd: 16:30!
Miejsce: Stróże


Sparing - Seniorzy:  Ubiad - Korzenna 18:00
Niedziela - 16 Luty 2020

Wyjazd: 16:30! 
Boisko: Stróże


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna 14:00
Niedziela - 23 Luty 2020

Wyjazd: 12:30!
Boisko: Stróże


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!