Zdrowych Świąt!

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl……Z okazji Świąt Wielkiej Nocy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha, smacznego jajka, stołu pełnego bazi, pisanek kolorowych i baranków cukrowych oraz mnóstwa wody w dyngusowy poranek, dodatkowo wielu sportowych, a szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!życzenia składa Zarząd Klubu ULKS Korzenna!

Zamczysko - Korzenna 3:3

Przed ostatni sparing naszych seniorów już za nami! Tym razem sparowaliśmy z drużyną z klasy A Nowy Sącz – Zamczyskiem Marcinkowice. W gry meczu na pewno lepsza nasza gra niż ostateczny wynik. Sparujemy dalej, już w następny weekend, ostatni mecz przygotowujący nas do rundy wiosennej z AKS Ujanowice.

Zagórzany - Korzenna 1:1

ULKS Korzenna rozegrała kolejny sparing. Tym razem bardzo wartościową potyczkę rozegraliśmy z ekipą z naszej ligi LKS Zagórzany. Kolejny raz swój mecz rozgrywaliśmy na sztucznej murawie w Stróżach.

Słomka - Korzenna 1:5

Kolejny sparing seniorów ULKSu Korzenna, tym razem na naszej mapie stadionów zwiedziliśmy Słopnice, stadion na którym już przed laty graliśmy wiele razy, z taką różnicą, że obecnie jest tam sztuczna murawa. Naszym rywalem był wicelider limanowskiej klasy A – Słomka Siekierczyna.

Wygraliśmy! Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. W drużynie wystąpiło dwóch nowych piłkarzy: Piotr Głąb oraz Paweł Bernasiewicz, którzy swój pierwszy występ w naszej drużynie mogą zapisać do udanych!

Więcej…

Dziś odbył się kolejny mecz juniorów starszych. Drugi z rzędu na wyjeździe, a rywalem był zespół Zyndrama Łącko. Wydawać by się mogło, że o jakieś punkty będzie ciężko jednak to nie ten sam Zyndram co w tamtym roku. Większość juniorów odeszło do seniorów i skład się bardzo zmienił.

Więcej…

Drugi mecz naszych trampkarzy starszych rozgrywany był na boisku w Łącku.  Nasi młodzi zawodnicy podobnie jak w pierwszej kolejce świetnie się zaprezentowali i pokonali na wyjeździe rywala! Dobrą skutecznością tak jak i w poprzednim meczu popisali się nasi napastnicy.

Więcej…

Kolejna niedziela, kolejna kolejka, kolejny mecz! To już trzecia potyczka z rzędu z góralami. Po Zakopanym i Orawie,  przyszła kolej na Poroniec Poronin. Wszyscy w Korzennej mamy nadzieje, iż tym razem wyprawa pod Tatry przyniesie jakieś punkty!

Więcej…

Do Korzennej z bardzo daleka przyjechała drużyna Orawy Jabłonki, zespół wstawił się na polu gry punktualnie o godzinie 17.  Lekko spóźniona drużyna okazała się lepsza, nasz zespół nie wykorzystał bardzo dużo stu procentowych sytuacji!

Więcej…

Już w najbliższą środę o godzinie 17:00 do Korzennej zawita kolejna podhalańska drużyna. Będzie to drużyna z Jabłonki – nieobliczalna Orawa! Przeciwnicy przyjadą do nas głodni punktów, musimy strzec się górali i zagrać tak aby to nie oni zdobyli punkty tylko my!

Więcej…

W sobotę swój pierwszy mecz w sezonie 2009/2010 rozegrali nasi juniorzy starsi. Było to wyjazdowe spotkanie, gdzie gospodarzem meczu była Jedność Nowy Sącz.

Więcej…

Za nami już trzeci mecz, niestety wracamy z mokrego w tym dniu Zakopanego z bagażem trzech bramek. Do naszego składu po długiej przerwie powrócił Turski. Ale ani on ani Szambelan ani nikt nie mógł wpakować piłki do siatki rywala.

Więcej…

Szymek Obrochta - bohater meczu. Swoje zmagania w ligowych bojach rozpoczęli nasi młodzi piłkarze. Trampkarze starsi swój pierwszy mecz rozpoczęli na wyjeździe z Amatorem Paszyn.

Więcej…

Trzecia kolejka rozgrywek przed nami, nasz ULKS zmierzy się z jednym z faworytów tej ligi. Będzie to wyjazdowe spotkanie rozegrane na boisku pod Giewontem na stadionie w Zakopanem.

Więcej…

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!