Słomka - Korzenna 1:5

Kolejny sparing seniorów ULKSu Korzenna, tym razem na naszej mapie stadionów zwiedziliśmy Słopnice, stadion na którym już przed laty graliśmy wiele razy, z taką różnicą, że obecnie jest tam sztuczna murawa. Naszym rywalem był wicelider limanowskiej klasy A – Słomka Siekierczyna.

Korzenna - Legia 1:3

We wtorkowy wieczór w Szalowa Sport Arena, nasza drużyna juniorów wsparta kilkoma seniorami rozegrała mecz sparingowy z drużyną Legii Warszawa juniorzy młodsi. Dwa dni wcześniej seniorzy wsparci kilkoma juniorami rozegrali mecz kontrolny z LKS Ubiad na boisku w Stróżach!

Łosoś - Korzenna 4:2

Za nami pierwszy mecz sparingowy naszych seniorów, nasza najstarsza drużyna mierzyła się w sobotnie popołudnie z drużyną Łososia Łososina dolna, którą prowadzi nasz były Trener Łukasz Schreiner. Spotkanie rozgrywane było w  Stróżach na boisku ze sztuczną murawą. Mimo dobrej naszej postawy, to Łosoś był górą w tym meczu testowym.

Trampkarze na Respect Cup U-14

Trampkarze ULKS Korzenna, podobnie jak kilka tygodni wcześniej nasi juniorzy młodsi, wystąpili w turnieju Respect Cup! Sporo zgromadzonego doświadczenia oraz ogrom rozegranych minut podczas trzydniowego turnieju pod balonem w Szalowa Sport Arena, na pewno zaprocentuje w przyszłości! 

W dzisiejsze deszczowe, niedzielne popołudnie nasz zespół na wyjeździe rozegrał mecz w dalekim Jordanowie z miejscowym beniaminkiem tej ligi - Jordanem. Przegraliśmy ze słabym rywalem, powinnyśmy minimum zremisować to spotkanie a nawet i wygrać!

Więcej…

Kolejny mecz naszych juniorów przed własną publicznością przyniósł sporo bramek, mogło być oczywiście jeszcze więcej. Nasi piłkarze zdeklasowali piłkarzy ze Świniarska. Wkopali im aż 10 bramek!

Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

Przed nami trzeci wyjazd w sezonie, zagramy na boisku w Jordanowie z miejscowym Jordanem. Rywal statystycznie słabszy, tak jak my beniaminek tej ligi. Mimo wszystko wygrać nie będzie łatwo, Jordan to zespół potrafiący grać bardzo dobrze w piłkę!

Więcej…

Kolejni górale którzy przyjechali do Korzennej to Watra Białka Tatrzańska, przybyli po komplet punktów. Cel swój niestety osiągnęli, ale o końcowy rezultat wcale nie mieli łatwo, ponieważ nasz ULKS tanio skóry sprzedać nie chciał.

Więcej…

Po dobrym początku sezonu przez naszych juniorów, którzy pewnie wygrali trzy pierwsze mecze, przyszła kolej na porażkę. Do Korzennej przyjechała twarda drużyna z Nawojwej. Mecz od początku nie układał się po naszej myśli.

Więcej…

Przed nami mecz numer 6 w tym sezonie, do Korzennej zawita kolejna drużyna z Podhala – Watra Białka Tatrzańska. Kolejny mocny rywal, który w swoich szeregach ma bardzo utalentowanych zawodników. Opis kilku z nich przedstawimy w dzisiejszej zapowiedzi.

Więcej…

W dzisiejszy poniedziałkowy dzień do Korzennej przyjechał zespół z Królowej, który dwa dni wcześniej rozbił zespół Jedności Nowy Sącz 6:1. Nikt nie spodziewał się, że zwycięstwo przyjdzie tak łatwo.

Zobacz zdjęcia z meczu!

Więcej…

W dzisiejszy słoneczny dzień do Korzennej przyjechała drużyna z Mszalnicy. Nasi młodzi chłopcy ten mecz rozgrywali z drużyną która po dwóch kolejkach znajdowała się tuż za nami czyli na drugim miejscu.

Więcej…

Wygraliśmy! Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. W drużynie wystąpiło dwóch nowych piłkarzy: Piotr Głąb oraz Paweł Bernasiewicz, którzy swój pierwszy występ w naszej drużynie mogą zapisać do udanych!

Więcej…

Dziś odbył się kolejny mecz juniorów starszych. Drugi z rzędu na wyjeździe, a rywalem był zespół Zyndrama Łącko. Wydawać by się mogło, że o jakieś punkty będzie ciężko jednak to nie ten sam Zyndram co w tamtym roku. Większość juniorów odeszło do seniorów i skład się bardzo zmienił.

Więcej…

Plan ULKSu!

Sparing - Seniorzy:               Zagórzany - Korzenna 16:00
Sobota - 29 Luty 2020

Wyjazd: 14:30
Boisko: Stróże


Sparing - Seniorzy:                 Korzenna - Zamczysko 16:30
Niedziela - 08 Marzec 2020

Wyjazd: 15:00!
Boisko: Zabełcze (3 boisko)


Sparing - Seniorzy:           Ujanowice - Korzenna 11:00
Niedziela - 15 Marzec 2020

WYJAZD: 9:30
Miejsce: Ujanowice


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!