
Zwyciężamy drugi mecz w tym sezonie! Wygrywamy w miejscu, gdzie rzadko kiedy w wieloletniej historii meczy w Łososinie Dolnej, nie było nam dane zdobyć chociażby punktu. Pokonujemy rywala, który w poprzednim sezonie otarł się o V lige. Zdobywamy 3 punkty z Łososiem na ich boisku gdzie w poprzednim sezonie przegrali tylko z mistrzem Popradem Rytro! Brawo! Był to dziwny mecz, jak to zwykle bywa z Łososiem, brzydki, pełen kartek. Przede wszystkim trudny pojedynek gdzie od 58 minuty graliśmy w 10! Co ciekawe to właśnie wtedy dobiliśmy swojego rywala! Po 2 kolejce piastujemy fotel lidera klasy okręgowej! Oby tak dalej! Brawo drużyna! Łososiowi dziękujemy za mecz! Za tydzień bramy z Biegoniczanką w Korzennej.
Łosoś Łososina Dolna - ULKS Korzenna 1:4 (1:1)
Bramki:
0:1 Felix 13,
1:1 G.Tarasek 24 (as. K.Krasiński),
1:2 D.Szeliga 55 (z rzutu karnego),
1:3 M.Chronowski 67 (as. K.Sarota),
1:4 M.Chronowski 72 (z rzutu rożnego).
Żółte kartki: M.Kantor, D.Szeliga, K.Tarasek x2, G.Tarasek.
Czerwona kartka: K.Tarasek 58 (za dwie żółte).
ULKS: J.Mularski - T.Kuzera, S.Grygiel, K.Krasiński, K.Sarota, G.Tarasek (60 A.Krzyżak), K.Tarasek, M.Kantor, P.Stawiarski (46 Szeliga), D.Szeliga (85 S.Żarowski), M.Chronowski (90 J.Kantor).
Sędziował: D.Ormanty (KS Nowy Sącz).
Autor MemfiS
Niedziela, 24 Sierpień 2025 21:26