Liga Regionalna - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2021/2022
Terminarz i wyniki ligi: ULKS Korzenna

Kolejka 1

Sobota, 21.08.2021
10:00 ULKS Korzenna 7 - 0 Sokół Słopnice Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 28.08.2021
10:00 Orkan Raba Wyżna 2 - 3 ULKS Korzenna Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 22.09.2021
16:30 ULKS Korzenna 8 - 4 Zyndram Łącko Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 11.09.2021
14:00 Moszczanka Moszczenica 0 - 4 ULKS Korzenna Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 23.10.2021
10:00 ULKS Korzenna 6 - 2 Uran Łukowica Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 25.09.2021
10:00 ULKS Korzenna 0 - 5 Glinik Gorlice Porażki Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 02.10.2021
12:00 LKS Szaflary 4 - 3 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 09.10.2021
10:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Sokół Stary Sącz Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 16.10.2021
10:00 Wisła Czarny Dunajec 1 - 0 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 23.04.2022
10:00 Sokół Słopnice 0 - 3 ULKS Korzenna Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 07.05.2022
10:00 ULKS Korzenna 0 - 1 Wisła Czarny Dunajec Porażki Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 14.05.2022
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 21.05.2022
10:00 ULKS Korzenna 5 - 0 LKS Szaflary Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 29.05.2022
16:00 Glinik Gorlice  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 15

Środa, 08.06.2022
18:00 Zyndram Łącko  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 16

Sobota, 11.06.2022
12:00 ULKS Korzenna  -  Orkan Raba Wyżna Statystyki przedmeczowe

Najbliższy mecz JS

Liga Regionalna - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2021/2022 - Kolejka 14
Datum Niedziela, 29 Maj 2022r. Beginn Godzina: 16:00
Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 13 34
2 Wisła 13 28
3 Sokół 13 27
4 Korzenna 13 24
5 Szaflary 13 22
6 Sokół 12 15
7 Orkan R.W. 12 9
8 Zyndram 11 9
9 Moszczanka 9 7
10 Uran 9 0