Liga Okręgowa 2020/2021
Terminarz i wyniki ligi: Podhalanin Biecz

Kolejka 1

Sobota, 08.08.2020
16:30 Podhalanin Biecz 3 - 1 Zawisza Rożnów Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 15.08.2020
11:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 Podhalanin Biecz Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 23.08.2020
11:00 Podhalanin Biecz 2 - 2 LKS Łużna Remisy Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 26.08.2020
17:00 Podhalanin Biecz 2 - 5 Dunajec Nowy Sącz Porażki Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 30.08.2020
15:00 Łosoś Łososina Dolna 8 - 0 Podhalanin Biecz Porażki Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 02.09.2020
17:00 Podhalanin Biecz 5 - 3 Hart Tęgoborze Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 05.09.2020
16:30 LKS Kobylanka 4 - 0 Podhalanin Biecz Porażki Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 13.09.2020
16:00 Podhalanin Biecz 1 - 5 Sokół Stary Sącz Porażki Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 03.10.2020
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Podhalanin Biecz Porażki Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 11.10.2020
15:00 Podhalanin Biecz 1 - 2 LKS Zagórzany Porażki Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 18.10.2020
11:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Podhalanin Biecz Porażki Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 25.10.2020
14:00 Podhalanin Biecz  -  Kolejarz Stróże Statystyki przedmeczowe

Kolejka 15

Sobota, 31.10.2020
14:00 LKS Uście Gorlickie  -  Podhalanin Biecz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 16

Niedziela, 08.11.2020
13:00 Podhalanin Biecz  -  Zyndram Łącko Statystyki przedmeczowe

Kolejka 17

Środa, 11.11.2020
11:00 Grybovia Grybów  -  Podhalanin Biecz Statystyki przedmeczowe

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 14
Datum Sobota, 24 Październik 2020r. Beginn Godzina: 15:00
Dunajec Nowy Sącz
Dunajec Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Gród 12 26
2 Dunajec 9 25
3 Łosoś 10 25
4 Zagórzany 10 25
5 Kolejarz 11 22
6 Kobylanka 11 20
7 Hart 10 17
8 Sokół 12 11
9 Łużna 11 10
10 Podhalanin 11 10
11 Grybovia 11 10
12 Uście 10 9
13 Zyndram 10 9
14 Helena 11 9
15 Zawisza 10 7
16 Korzenna 11 7