Liga Okręgowa 2020/2021
Terminarz i wyniki ligi: Zyndram Łącko

Kolejka 1

Niedziela, 09.08.2020
15:00 Łosoś Łososina Dolna 7 - 0 Zyndram Łącko Porażki Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 15.08.2020
11:00 Zyndram Łącko 1 - 2 Hart Tęgoborze Porażki Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 22.08.2020
17:00 LKS Kobylanka 1 - 1 Zyndram Łącko Remisy Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 26.08.2020
17:00 Zyndram Łącko 1 - 3 Sokół Stary Sącz Porażki Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 05.09.2020
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 3 Zyndram Łącko Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 13.09.2020
17:00 Zyndram Łącko 1 - 1 LKS Zagórzany Remisy Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 20.09.2020
11:00 ULKS Korzenna  -  Zyndram Łącko Statystyki przedmeczowe

Kolejk 10

Niedziela, 27.09.2020
16:00 Zyndram Łącko  -  Kolejarz Stróże Statystyki przedmeczowe

Kolejka 12

Niedziela, 11.10.2020
16:00 LKS Łużna  -  Zyndram Łącko Statystyki przedmeczowe

Kolejka 13

Niedziela, 18.10.2020
15:30 Zyndram Łącko  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe

Kolejka 14

Niedziela, 25.10.2020
15:30 Zawisza Rożnów  -  Zyndram Łącko Statystyki przedmeczowe

Kolejka 15

Sobota, 31.10.2020
14:00 Zyndram Łącko  -  Helena Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 16

Niedziela, 08.11.2020
13:00 Podhalanin Biecz  -  Zyndram Łącko Statystyki przedmeczowe

Kolejka 17

Środa, 11.11.2020
13:30 Zyndram Łącko  -  Dunajec Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Plan Seniorów

Mecz - Seniorzy V liga:           Korzenna - Zyndram 11:00
Niedziela - 20 Wrzesień 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!



Mecz - Seniorzy V liga:               Korzenna - Zawisza 12:00
Niedziela - 04 Październik 2020

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 9
Datum Niedziela, 20 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Zyndram Łącko
Zyndram ŁąckoTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 7 21
2 Łosoś 7 18
3 Kobylanka 8 16
4 Gród 7 15
5 Sokół 8 14
6 Hart 7 13
7 Zagórzany 6 13
8 Podhalanin 8 10
9 Kolejarz 6 9
10 Helena 7 6
11 Zyndram 6 5
12 Uście 6 4
13 Zawisza 6 4
14 Łużna 7 4
15 Grybovia 6 3
16 Korzenna 6 1