Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz i wyniki ligi: ULKS Korzenna

Kolejka 1

Niedziela, 11.08.2019
11:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Dunajec Nowy Sącz Remisy Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 14.08.2019
18:00 Skalnik Kamionka W. 1 - 0 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 18.08.2019
11:00 ULKS Korzenna 6 - 0 LKS Łużna Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 25.08.2019
12:00 Zawisza Rożnów 0 - 4 ULKS Korzenna Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 01.09.2019
12:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Grybovia Grybów Porażki Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 08.09.2019
13:00 Zyndram Łącko 1 - 2 ULKS Korzenna Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 15.09.2019
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Orzeł Wojnarowa Remisy Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 22.09.2019
14:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Remisy Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 29.09.2019
14:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 06.10.2019
11:00 ULKS Korzenna 0 - 1 LKS Kobylanka Porażki Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 13.10.2019
12:00 LKS Zagórzany 1 - 1 ULKS Korzenna Remisy Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 20.10.2019
12:00 ULKS Korzenna 3 - 1 LKS Uście Gorlickie Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 27.10.2019
15:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 03.11.2019
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Kolejarz Stróże Remisy Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 09.11.2019
13:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:               Zagórzany - Korzenna 16:00
Sobota - 29 Luty 2020

WYJAZD: 14:30
Miejsca: Stróże


Sparing - Seniorzy:          Łosoś - Korzenna 11:00
Niedziela - 08 Marzec 2020

Wyjazd: 9:30!


Sparing - Seniorzy:           Ujanowice - Korzenna 11:00
Niedziela - 15 Marzec 2020

WYJAZD: 9:30
Miejsce: Ujanowice


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 14 34
2 Dunajec 14 31
3 Łosoś 15 30
4 Hart 15 27
5 Kobylanka 15 27
6 Sokół 15 23
7 Orzeł 14 21
8 Gród 13 18
9 Zagórzany 15 18
10 Korzenna 15 17
11 Uście 15 16
12 Kolejarz 14 14
13 Grybovia 14 14
14 Zyndram 15 14
15 Zawisza 12 10
16 Łużna 13 4