Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz i wyniki ligi: ULKS Korzenna

Kolejka 1

Niedziela, 11.08.2019
11:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Dunajec Nowy Sącz Remisy Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 14.08.2019
18:00 Skalnik Kamionka W. 1 - 0 ULKS Korzenna Porażki Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 18.08.2019
11:00 ULKS Korzenna 6 - 0 LKS Łużna Zwycięstwa Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 25.08.2019
12:00 Zawisza Rożnów  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 5

Niedziela, 01.09.2019
12:00 ULKS Korzenna  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe

Kolejka 6

Niedziela, 08.09.2019
13:00 Zyndram Łącko  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 7

Niedziela, 15.09.2019
11:00 ULKS Korzenna  -  Orzeł Wojnarowa Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Niedziela, 22.09.2019
14:00 ULKS Korzenna  -  Łosoś Łososina Dolna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Niedziela, 29.09.2019
14:00 Hart Tęgoborze  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 10

Niedziela, 06.10.2019
11:00 ULKS Korzenna  -  LKS Kobylanka Statystyki przedmeczowe

Kolejka 11

Niedziela, 13.10.2019
12:00 LKS Zagórzany  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 12

Niedziela, 20.10.2019
14:00 ULKS Korzenna  -  LKS Uście Gorlickie Statystyki przedmeczowe

Kolejka 13

Niedziela, 27.10.2019
11:00 Sokół Stary Sącz  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 14

Niedziela, 03.11.2019
11:00 ULKS Korzenna  -  Kolejarz Stróże Statystyki przedmeczowe

Kolejka 15

Środa, 09.01.2019
13:30 Gród Podegrodzie  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Plan Seniorów


Mecz - Seniorzy V liga:           Korzenna - Grybovia 12:00
Niedziela - 01 Wrzesień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!



Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 5
Datum Niedziela, 01 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Kobylanka 3 9
2 Orzeł 3 7
3 Skalnik 3 6
4 Hart 3 5
5 Dunajec 3 5
6 Korzenna 3 4
7 Grybovia 2 4
8 Zyndram 3 4
9 Zagórzany 3 4
10 Kolejarz 3 3
11 Łosoś 3 3
12 Uście 3 3
13 Łużna 3 3
14 Zawisza 2 1
15 Gród 3 1
16 Sokół 3 1