Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2011/2012

Kolejka 1

Sobota, 13.08.2011
17:30 AKS Ujanowice 5 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Poroniec Poronin 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 3 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 Zuber Krynica Zdrój 2 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 3 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 15.08.2011
17:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 4 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 5 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 4 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 1 - 4 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 2 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 4 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 05.10.2011
16:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 20.08.2011
17:00 Jordan Jordanów 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 7 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 21.08.2011
11:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Poroniec Poronin 3 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 27.08.2011
17:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 0 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 28.08.2011
11:00 Dobrzanka Dobra 0 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 KS Zakopane 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 Poroniec Poronin 3 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 03.09.2011
17:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 04.09.2011
14:00 LKS Szaflary 2 - 1 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:00 AKS Ujanowice 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 2 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Zuber Krynica Zdrój 5 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 10.09.2011
16:00 Glinik Gorlice 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 11.09.2011
11:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Poroniec Poronin 3 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:30 Olimpia Pisarzowa 3 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 4 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 17.09.2011
16:30 LKS Kobylanka 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 18.09.2011
11:00 AKS Ujanowice 1 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
11:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 LKS Szaflary 3 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:30 Zuber Krynica Zdrój 0 - 3 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:30 LKS Uście Gorlickie 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:30 Sokół Stary Sącz 0 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 24.09.2011
16:00 Glinik Gorlice 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 25.09.2011
11:00 Dobrzanka Dobra 6 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:00 Poroniec Poronin 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 0 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 2 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 01.10.2011
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 3 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 02.10.2011
11:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 3 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 5 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 09.10.2011
11:00 AKS Ujanowice 1 - 2 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
15:30 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:30 Poroniec Poronin 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:30 Jordan Jordanów 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:30 LKS Szaflary 3 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 19.11.2011
13:30 Glinik Gorlice 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 15.10.2011
15:30 LKS Kobylanka 2 - 0 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 16.10.2011
11:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:00 Zuber Krynica Zdrój 2 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
15:30 Sokół Stary Sącz 0 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
15:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:30 Poroniec Poronin 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 23.10.2011
14:00 KS Zakopane 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Jordan Jordanów 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 1 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 AKS Ujanowice 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Zuber Krynica Zdrój 0 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 29.10.2011
14:00 Glinik Gorlice 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 30.10.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 4 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 7 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
14:00 LKS Kobylanka 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 4 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 06.11.2011
11:00 Jordan Jordanów 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
13:00 Poroniec Poronin 3 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
14:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 3 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 1 - 5 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:00 AKS Ujanowice 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Zuber Krynica Zdrój 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 15

Piątek, 11.11.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
13:00 Zuber Krynica Zdrój 4 - 4 Poprad Rytro Raport meczowy
13:30 Glinik Gorlice 3 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
13:30 Gród Podegrodzie 3 - 0 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 24.03.2012
16:00 Glinik Gorlice 1 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 25.03.2012
16:00 AKS Ujanowice 2 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 23.05.2012
17:30 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 2 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 1 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 0 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
18:00 Jordan Jordanów 9 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 30.05.2012
17:30 KS Zakopane 5 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 6 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 Sokół Stary Sącz 0 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 17

Wtorek, 01.04.216
15:00 LKS Kobylanka 8 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 31.03.2012
16:00 Glinik Gorlice 5 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 16.05.2012
17:30 Gród Podegrodzie 0 - 5 Poroniec Poronin Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 07.04.2012
13:00 AKS Ujanowice 0 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
14:00 Jordan Jordanów 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Zuber Krynica Zdrój 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 4 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 LKS Kobylanka 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 14.04.2012
15:00 Sokół Stary Sącz 4 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 4 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 15.04.2012
13:00 Dobrzanka Dobra 1 - 6 Poroniec Poronin Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 4 - 3 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 0 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
16:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:30 Poprad Rytro 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 22.04.2012
12:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy
13:00 Jordan Jordanów 1 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 1 - 8 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 28.04.2012
17:00 Poroniec Poronin 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 5 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 3 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 29.04.2012
14:00 Poprad Rytro 5 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 22

Wtorek, 01.05.2012
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 Poprad Rytro 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Zuber Krynica Zdrój 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 0 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 LKS Uście Gorlickie 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 AKS Ujanowice 1 - 5 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 0 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 23

Czwartek, 03.05.2012
17:30 Dobrzanka Dobra 0 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 Poroniec Poronin 8 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 05.05.2012
17:30 LKS Kobylanka 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 06.05.2012
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 7 KS Zakopane Raport meczowy
11:00 Zuber Krynica Zdrój 0 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:30 AKS Ujanowice 1 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 6 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 12.05.2012
17:00 Glinik Gorlice 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 13.05.2012
11:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 5 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 19.05.2012
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 6 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 20.05.2012
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
14:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 Zuber Krynica Zdrój 2 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 26.05.2012
15:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:30 LKS Uście Gorlickie 1 - 2 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
18:00 Glinik Gorlice 0 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 27.05.2012
11:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 1 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 02.06.2012
17:00 Jordan Jordanów 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 03.06.2012
11:00 AKS Ujanowice 5 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Dobrzanka Dobra 7 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
15:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 1 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 6 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 3 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 29

Czwartek, 07.06.2012
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 3 - 0 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 0 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 09.06.2012
16:00 LKS Szaflary 5 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Poroniec Poronin 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 KS Zakopane 6 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 6 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 4 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 30 74
2 Łosoś 30 72
3 Korzenna 30 64
4 Zyndram 30 57
5 Grybovia 30 56
6 Dunajec 30 49
7 Zawisza 30 43
8 Victoria 30 40
9 Górka 30 36
10 Mszalnica 30 32
11 Świniarsko 30 31
12 Helena 30 31
13 Amator 30 29
14 Ubiad 30 22
15 Biegonice 30 22
16 Budowlani 30 16