Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2011/2012

Kolejka 1

Sobota, 13.08.2011
17:30 AKS Ujanowice 5 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Poroniec Poronin 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 3 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 Zuber Krynica Zdrój 2 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 3 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 15.08.2011
17:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 4 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 5 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 4 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 1 - 4 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 2 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 4 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 05.10.2011
16:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 20.08.2011
17:00 Jordan Jordanów 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 7 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 21.08.2011
11:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Poroniec Poronin 3 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 27.08.2011
17:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 0 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 28.08.2011
11:00 Dobrzanka Dobra 0 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 KS Zakopane 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 Poroniec Poronin 3 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 03.09.2011
17:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 04.09.2011
14:00 LKS Szaflary 2 - 1 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:00 AKS Ujanowice 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 2 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Zuber Krynica Zdrój 5 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 10.09.2011
16:00 Glinik Gorlice 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 11.09.2011
11:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Poroniec Poronin 3 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:30 Olimpia Pisarzowa 3 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 4 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 17.09.2011
16:30 LKS Kobylanka 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 18.09.2011
11:00 AKS Ujanowice 1 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
11:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 LKS Szaflary 3 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:30 Zuber Krynica Zdrój 0 - 3 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:30 LKS Uście Gorlickie 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:30 Sokół Stary Sącz 0 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 24.09.2011
16:00 Glinik Gorlice 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 25.09.2011
11:00 Dobrzanka Dobra 6 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:00 Poroniec Poronin 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 0 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 2 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 01.10.2011
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 3 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 02.10.2011
11:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 3 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 5 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 09.10.2011
11:00 AKS Ujanowice 1 - 2 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
15:30 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:30 Poroniec Poronin 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:30 Jordan Jordanów 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:30 LKS Szaflary 3 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 19.11.2011
13:30 Glinik Gorlice 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 15.10.2011
15:30 LKS Kobylanka 2 - 0 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 16.10.2011
11:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:00 Zuber Krynica Zdrój 2 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
15:30 Sokół Stary Sącz 0 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
15:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:30 Poroniec Poronin 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 23.10.2011
14:00 KS Zakopane 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Jordan Jordanów 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 1 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 AKS Ujanowice 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Zuber Krynica Zdrój 0 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 29.10.2011
14:00 Glinik Gorlice 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 30.10.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 4 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 7 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
14:00 LKS Kobylanka 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 4 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 06.11.2011
11:00 Jordan Jordanów 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
13:00 Poroniec Poronin 3 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
14:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 3 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 1 - 5 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:00 AKS Ujanowice 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Zuber Krynica Zdrój 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 15

Piątek, 11.11.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
11:00 LKS Kobylanka 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
13:00 Zuber Krynica Zdrój 4 - 4 Poprad Rytro Raport meczowy
13:30 Glinik Gorlice 3 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
13:30 Gród Podegrodzie 3 - 0 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 24.03.2012
16:00 Glinik Gorlice 1 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 25.03.2012
16:00 AKS Ujanowice 2 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 23.05.2012
17:30 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 2 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 1 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 0 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
18:00 Jordan Jordanów 9 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 30.05.2012
17:30 KS Zakopane 5 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 6 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 Sokół Stary Sącz 0 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 17

Wtorek, 01.04.216
15:00 LKS Kobylanka 8 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 31.03.2012
16:00 Glinik Gorlice 5 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 16.05.2012
17:30 Gród Podegrodzie 0 - 5 Poroniec Poronin Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 07.04.2012
13:00 AKS Ujanowice 0 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
14:00 Jordan Jordanów 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Zuber Krynica Zdrój 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 4 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 LKS Kobylanka 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 14.04.2012
15:00 Sokół Stary Sącz 4 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 4 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 15.04.2012
13:00 Dobrzanka Dobra 1 - 6 Poroniec Poronin Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 4 - 3 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 0 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
16:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:30 Poprad Rytro 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 22.04.2012
12:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy
13:00 Jordan Jordanów 1 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 1 - 8 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 28.04.2012
17:00 Poroniec Poronin 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 5 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 3 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 29.04.2012
14:00 Poprad Rytro 5 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 22

Wtorek, 01.05.2012
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 Poprad Rytro 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Zuber Krynica Zdrój 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 0 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 LKS Uście Gorlickie 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 AKS Ujanowice 1 - 5 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 0 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 23

Czwartek, 03.05.2012
17:30 Dobrzanka Dobra 0 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 Poroniec Poronin 8 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 05.05.2012
17:30 LKS Kobylanka 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 06.05.2012
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 7 KS Zakopane Raport meczowy
11:00 Zuber Krynica Zdrój 0 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:30 AKS Ujanowice 1 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 6 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 12.05.2012
17:00 Glinik Gorlice 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 13.05.2012
11:00 Dobrzanka Dobra 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 5 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 19.05.2012
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 6 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 20.05.2012
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
14:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 Zuber Krynica Zdrój 2 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 26.05.2012
15:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:30 LKS Uście Gorlickie 1 - 2 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
18:00 Glinik Gorlice 0 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 27.05.2012
11:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 1 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 02.06.2012
17:00 Jordan Jordanów 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 03.06.2012
11:00 AKS Ujanowice 5 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Dobrzanka Dobra 7 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
15:00 Zuber Krynica Zdrój 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 1 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 6 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 3 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 29

Czwartek, 07.06.2012
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 3 - 0 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 0 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 09.06.2012
16:00 LKS Szaflary 5 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Poroniec Poronin 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 KS Zakopane 6 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 6 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 4 - 0 Zuber Krynica Zdrój Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 21 Październik 2018r. Beginn Godzina: 11:00
LKS Mszalnica
LKS MszalnicaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 9 27
2 Korzenna 10 22
3 Grybovia 11 22
4 Hart 10 19
5 Victoria 11 18
6 Zyndram 11 16
7 Zawisza 11 15
8 Budowlani 11 13
9 Helena 11 13
10 Dunajec 10 12
11 Mszalnica 11 11
12 Biegonice 11 11
13 Świniarsko 11 10
14 Ubiad 10 9
15 Amator 8 7
16 Górka 10 6