II liga - Gorlice - Młodziki 2022/2023 - JESIEŃ
Terminarz i wyniki ligi: II liga - Gorlice - Młodziki 2022/2023 - JESIEŃ

Kolejka 1

Piątek, 26.08.2022
16:00 Podhalanin Biecz 5 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 KS Bobowa 5 - 1 Biała Brunary Raport meczowy
16:00 Beskidzka AP 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Aserekteam II Gorlice 3 - 14 Aserekteam Gorlice Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 14.09.2022
16:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 12 LKS Zagórzany Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 01.09.2022
17:00 ULKS Korzenna 12 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 2

Piątek, 02.09.2022
16:00 Ogień Sękowa 1 - 8 Beskidzka AP Raport meczowy
16:00 LKS Zagórzany 0 - 3 KS Bobowa Raport meczowy
16:00 Aserekteam Gorlice 5 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 06.09.2022
16:00 Biała Brunary 0 - 6 Aserekteam II Gorlice Raport meczowy
17:30 KS Bobowa 1 - 8 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Piątek, 09.09.2022
16:00 Aserekteam II Gorlice 4 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 Podhalanin Biecz 9 - 0 Biała Brunary Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 2 Ogień Sękowa Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Aserekteam Gorlice Raport meczowy

Kolejka 4

Piątek, 16.09.2022
16:00 Beskidzka AP 9 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Biała Brunary 0 - 7 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 LKS Zagórzany 2 - 3 Podhalanin Biecz Raport meczowy
16:00 Ogień Sękowa 1 - 5 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 10 - 0 Aserekteam II Gorlice Raport meczowy

Kolejka 5

Piątek, 23.09.2022
16:00 Aserekteam Gorlice 21 - 0 Biała Brunary Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 2 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 Aserekteam II Gorlice 3 - 0 Ogień Sękowa Raport meczowy
16:00 KS Bobowa 1 - 4 Beskidzka AP Raport meczowy
16:45 Podhalanin Biecz 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Piątek, 30.09.2022
16:00 Ogień Sękowa 0 - 9 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 3 - 13 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
17:00 Beskidzka AP 2 - 4 Aserekteam II Gorlice Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 5 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 6

Wtorek, 11.10.2022
16:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 7

Piątek, 07.10.2022
16:00 Aserekteam II Gorlice 5 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Podhalanin Biecz 2 - 3 Beskidzka AP Raport meczowy
16:00 Biała Brunary 0 - 5 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 7 - 1 Ogień Sękowa Raport meczowy

Kolejka 7

Wtorek, 18.10.2022
16:00 Aserekteam Gorlice 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Czwartek, 13.10.2022
16:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Biała Brunary Raport meczowy

Kolejka 8

Piątek, 14.10.2022
16:00 Beskidzka AP 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 Ogień Sękowa 0 - 8 Aserekteam Gorlice Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Podhalanin Biecz Raport meczowy
16:00 KS Bobowa 3 - 3 Aserekteam II Gorlice Raport meczowy

Kolejka 9

Czwartek, 20.10.2022
16:00 LKS Zagórzany 1 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 9

Piątek, 21.10.2022
16:00 Podhalanin Biecz 4 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
16:00 Biała Brunary 2 - 0 Ogień Sękowa Raport meczowy
16:00 Aserekteam Gorlice 1 - 1 Beskidzka AP Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 7 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 10

Piątek, 28.10.2022
16:00 Ogień Sękowa 0 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 Beskidzka AP 9 - 0 Biała Brunary Raport meczowy
16:00 Aserekteam II Gorlice 0 - 6 Podhalanin Biecz Raport meczowy
16:00 KS Bobowa 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Aserekteam Gorlice Raport meczowy

Kolejka 11

Piątek, 04.11.2022
15:30 ULKS Korzenna 6 - 1 Ogień Sękowa Raport meczowy
16:00 Biała Brunary 4 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Aserekteam Gorlice 7 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 0 - 4 Aserekteam II Gorlice Raport meczowy
16:00 LKS Zagórzany 0 - 4 Beskidzka AP Raport meczowy

Najbliższy mecz MŁ

I liga - Nowy Sącz - Młodziki 2023/2024 - WIOSNA - Kolejka 3
Datum Czwartek, 18 Kwiecień 2024r. Beginn Godzina: 17:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Biegoniczanka 1 3
2 Korzenna 1 3
3 Mineralni 1 3
4 Dunajec II 1 3
5 Barciczanka 0 0
5 Kolejarz 0 0
5 Poprad R. 0 0
8 Świniarsko 1 0
9 Zyndram 1 0
10 Sokół 1 0
11 Chruślice 1 0