I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ

Kolejka 1

Piątek, 07.08.2020
16:00 Poprad Muszyna 4 - 4 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 08.08.2020
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 1

Poniedziałek, 05.10.2020
16:00 Mineralni Krynica  -  Beskidzka Akademia Piłkarska Statystyki przedmeczowe

Kolejka 2

Wtorek, 11.08.2020
18:00 ULKS Korzenna 1 - 5 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 12.08.2020
18:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 26.08.2020
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 21 - 0 Mineralni Krynica Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 03.10.2020
13:30 Poprad Muszyna  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 3

Piątek, 14.08.2020
16:30 Beskidzka Akademia Piłkarska 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 16.08.2020
10:00 Glinik Gorlice 0 - 5 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 10 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 10.10.2020
14:00 Mineralni Krynica  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 4

Sobota, 22.08.2020
15:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 0 - 5 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 23.08.2020
10:00 Poprad Muszyna 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 16.09.2020
16:00 ULKS Korzenna  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 5

Sobota, 29.08.2020
10:00 Poprad Muszyna 0 - 6 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 3 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 0 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Mineralni Krynica 2 - 8 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 05.09.2020
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 2 - 0 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
12:30 Glinik Gorlice 4 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:30 Poprad Muszyna 2 - 1 Mineralni Krynica Raport meczowy
14:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 3 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 7

Piątek, 11.09.2020
17:00 Mineralni Krynica 0 - 9 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 12.09.2020
10:00 Poprad Muszyna 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 13.09.2020
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 4 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 5 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 19.09.2020
10:00 ULKS Korzenna  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe
12:30 Glinik Gorlice  -  Beskidzka Akademia Piłkarska Statystyki przedmeczowe
14:00 Dunajec II Nowy Sącz  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Niedziela, 20.09.2020
11:00 Mineralni Krynica  -  Sokół Stary Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Sobota, 26.09.2020
10:00 Poprad Muszyna  -  Beskidzka Akademia Piłkarska Statystyki przedmeczowe
13:30 ULKS Korzenna  -  Mineralni Krynica Statystyki przedmeczowe
16:00 Dunajec II Nowy Sącz  -  Sokół Stary Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Niedziela, 27.09.2020
10:00 Glinik Gorlice  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Plan Trampkarzy

Mecz - Trampkarze I Liga:       Biecz - Korzenna 17:00
Środa - 23 Wrzesień 2020

Wyjazd: 15:15!


Mecz - Trampkarze I Liga:          Korzenna - Mineralni 13:30
Sobota - 26 Wrzesień 2020

Zbiórka przedmeczowa: 12:30!


Mecz - Trampkarze I Liga:          Korzenna - Uście Gorlickie 11:00
Sobota - 03 Październik 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Bobowa - Korzenna 10:00
Sobota - 10 Październik 2020

Wyjazd: 8:45!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 9
Datum Sobota, 26 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 13:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Mineralni Krynica
Mineralni KrynicaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 6 16
2 Dunajec 6 15
3 Poprad M. 5 10
4 Glinik 6 9
5 Korzenna 5 8
6 Sokół 6 6
7 Beskidzka 5 4
8 Biegoniczanka 5 1
9 Hart 0 0
10 Mineralni 4 0