I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2020/2021
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2020/2021

Kolejka 1

Sobota, 15.08.2020
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 8 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 4 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 1

Czwartek, 20.08.2020
18:00 ULKS Korzenna 1 - 5 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 22.08.2020
10:00 Glinik Gorlice 5 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 24.08.2020
10:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe

Kolejka 2

Wtorek, 06.10.2020
16:00 Zyndram Łącko  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe

Kolejka 3

Sobota, 29.08.2020
09:00 Hart Tęgoborze 0 - 10 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 5 Zyndram Łącko Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 2 - 4 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 30.08.2020
15:00 Kolejarz Stróże 11 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 05.09.2020
10:00 Glinik Gorlice 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Podhalanin Biecz 3 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 4

Poniedziałek, 07.09.2020
16:30 Sandecja II Nowy Sącz 10 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 23.09.2020
17:00 Kolejarz Stróże  -  Zyndram Łącko Statystyki przedmeczowe

Kolejka 5

Sobota, 12.09.2020
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 1 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 13.09.2020
13:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 24.10.2020
11:00 Zyndram Łącko  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Podhalanin Biecz  -  Glinik Gorlice Statystyki przedmeczowe
10:00 Łosoś Łososina Dolna  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe
10:00 Kolejarz Stróże  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe

Kolejka 6

Sobota, 19.09.2020
09:00 Glinik Gorlice  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
10:00 Podhalanin Biecz  -  Łosoś Łososina Dolna Statystyki przedmeczowe
10:00 Kolejarz Stróże  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 6

Poniedziałek, 21.09.2020
16:30 Helena Nowy Sącz  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe

Kolejka 7

Sobota, 26.09.2020
10:00 Zyndram Łącko  -  Podhalanin Biecz Statystyki przedmeczowe
10:00 Łosoś Łososina Dolna  -  Glinik Gorlice Statystyki przedmeczowe
10:00 Hart Tęgoborze  -  Helena Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Kolejarz Stróże  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Czwartek, 01.10.2020
16:00 ULKS Korzenna  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Sobota, 03.10.2020
10:00 Glinik Gorlice  -  Zyndram Łącko Statystyki przedmeczowe
10:00 Podhalanin Biecz  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Poniedziałek, 05.10.2020
16:00 Helena Nowy Sącz  -  Łosoś Łososina Dolna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Sobota, 10.10.2020
10:00 Grybovia Grybów  -  Kolejarz Stróże Statystyki przedmeczowe
10:00 Zyndram Łącko  -  Helena Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Poniedziałek, 12.10.2020
16:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Glinik Gorlice Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Środa, 14.10.2020
16:00 Hart Tęgoborze  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 10

Sobota, 17.10.2020
10:00 Grybovia Grybów  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
10:00 ULKS Korzenna  -  Łosoś Łososina Dolna Statystyki przedmeczowe
10:00 Kolejarz Stróże  -  Podhalanin Biecz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 10

Poniedziałek, 19.10.2020
15:30 Helena Nowy Sącz  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 11

Środa, 21.10.2020
15:30 Zyndram Łącko  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2020/2021 - Kolejka 7
Datum Sobota, 26 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 10:00
Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Grybovia 3 9
2 Sandecja II 3 9
3 Podhalanin 4 9
4 Kolejarz 2 6
5 Glinik 3 4
6 Korzenna 4 4
7 Zyndram 2 3
8 Łosoś 4 3
9 Hart 3 0
10 Helena 4 0