Liga Okręgowa 2020/2021
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2020/2021

Kolejka 1

Sobota, 08.08.2020
16:00 Helena Nowy Sącz 3 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
16:30 Podhalanin Biecz 3 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 6 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 7 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 09.08.2020
14:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 7 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 15.08.2020
11:00 LKS Łużna 2 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 Podhalanin Biecz Raport meczowy
11:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 0 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Kolejarz Stróże 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 1 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 22.08.2020
11:00 Hart Tęgoborze 9 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 6 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 23.08.2020
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
11:00 Podhalanin Biecz 2 - 2 LKS Łużna Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 26.08.2020
17:00 Podhalanin Biecz 2 - 5 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 0 - 4 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 1 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 29.08.2020
17:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 30.08.2020
15:00 Łosoś Łososina Dolna 8 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 02.09.2020
17:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 5 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 05.09.2020
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 4 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 06.09.2020
11:00 ULKS Korzenna 1 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 LKS Łużna Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 12.09.2020
11:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 13.09.2020
15:00 LKS Łużna 0 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
16:00 Podhalanin Biecz 1 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 1 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 11.10.2020
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 7 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Podhalanin Biecz 1 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 LKS Łużna 1 - 5 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 19.09.2020
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 2 LKS Łużna Raport meczowy
16:30 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 2 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 5 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 20.09.2020
11:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 10 - 3 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 LKS Zagórzany 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 26.09.2020
15:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 LKS Łużna 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 27.09.2020
11:00 Grybovia Grybów 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 1 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 03.10.2020
16:00 LKS Kobylanka 1 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 04.10.2020
12:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 LKS Zagórzany 4 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 10.10.2020
15:00 Helena Nowy Sącz 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 1 - 4 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 17.10.2020
15:30 LKS Uście Gorlickie 4 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:30 Sokół Stary Sącz 2 - 3 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 18.10.2020
11:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 6 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:30 Zyndram Łącko 3 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:30 LKS Zagórzany 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 24.10.2020
14:00 Helena Nowy Sącz 4 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
14:00 Podhalanin Biecz 0 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 25.10.2020
12:00 LKS Łużna 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
15:30 Zawisza Rożnów 1 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 31.10.2020
14:00 Zyndram Łącko 1 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 1 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 LKS Zagórzany 0 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:30 Grybovia Grybów 0 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 07.11.2020
13:00 Helena Nowy Sącz 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 LKS Kobylanka 1 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
14:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 08.11.2020
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 Podhalanin Biecz 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 LKS Łużna 1 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 11.11.2020
11:00 Zawisza Rożnów 3 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 Zyndram Łącko 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 LKS Uście Gorlickie 3 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 LKS Zagórzany 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 18

Czwartek, 13.05.2021
17:30 LKS Łużna 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Zawisza Rożnów 4 - 2 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 0 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Zyndram Łącko 2 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 Kolejarz Stróże 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 LKS Zagórzany 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 03.07.2021
17:00 Gród Podegrodzie 4 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 5 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 0 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 8 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 1 - 2 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 20

Środa, 16.06.2021
18:00 Helena Nowy Sącz 2 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
18:00 Grybovia Grybów 0 - 3 LKS Łużna Raport meczowy
18:00 Zyndram Łącko 1 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
18:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Kolejarz Stróże 4 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 4 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 LKS Zagórzany 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 24.04.2021
14:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 5 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 2 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 1 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 01.05.2021
16:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 4 - 3 Podhalanin Biecz Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 4 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 LKS Zagórzany 4 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 23

Poniedziałek, 03.05.2021
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 6 - 3 LKS Łużna Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 0 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 Podhalanin Biecz 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 08.05.2021
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 09.05.2021
16:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 3 - 2 LKS Łużna Raport meczowy
17:30 LKS Zagórzany 2 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 15.05.2021
16:00 Helena Nowy Sącz 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 16.05.2021
11:00 Grybovia Grybów 1 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 0 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 LKS Zagórzany 3 - 0 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 22.05.2021
16:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 23.05.2021
11:00 ULKS Korzenna 3 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 6 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 29.05.2021
16:00 Zawisza Rożnów 2 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Podhalanin Biecz 0 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 30.05.2021
11:00 Grybovia Grybów 0 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 1 - 7 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Zyndram Łącko 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 28

Środa, 02.06.2021
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 7 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 28

Czwartek, 03.06.2021
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 1 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 0 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 29

Sobota, 05.06.2021
11:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 2 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 3 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 06.06.2021
11:00 Grybovia Grybów 0 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:00 LKS Łużna 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Kolejarz Stróże 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Zyndram Łącko 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 12.06.2021
17:00 LKS Kobylanka 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 30

Niedziela, 13.06.2021
11:00 ULKS Korzenna 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 LKS Łużna 2 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 LKS Zagórzany 1 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 31

Sobota, 19.06.2021
18:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 31

Niedziela, 20.06.2021
11:00 Grybovia Grybów 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Podhalanin Biecz 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 LKS Łużna 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy

Kolejka 32

Sobota, 26.06.2021
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 4 - 4 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 2 - 2 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Plan Seniorów

Mecz - Seniorzy Klasa O:          Korzenna - Ropa 11:00
Niedziela - 08 Październik 2023

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!



Mecz - Seniorzy Klasa O:           Korzenna - Sokół 11:00
Niedziela - 22 Październik 2023

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2023/2024 - Kolejka 9
Datum Niedziela, 08 Październik 2023r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe KS Ropa
KS RopaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Zagórzany 7 19
2 Skalnik 8 19
3 Gród 8 16
4 Zawisza 8 16
5 Hart 8 15
6 Poprad R. 7 15
7 Łosoś 7 13
8 Kobylanka 8 8
9 Biegonice 8 7
10 Korzenna 8 6
11 Zyndram 8 5
12 Amator 8 5
13 Ropa 8 4
14 Sokół 7 3