Liga Okręgowa 2020/2021
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2020/2021

Kolejka 1

Sobota, 08.08.2020
16:00 Helena Nowy Sącz 3 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
16:30 Podhalanin Biecz 3 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 6 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 7 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 09.08.2020
14:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 7 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 15.08.2020
11:00 LKS Łużna 2 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 Podhalanin Biecz Raport meczowy
11:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 0 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Kolejarz Stróże 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 1 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 22.08.2020
11:00 Hart Tęgoborze 9 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 6 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 23.08.2020
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
11:00 Podhalanin Biecz 2 - 2 LKS Łużna Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 26.08.2020
17:00 Podhalanin Biecz 2 - 5 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 0 - 4 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 1 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 29.08.2020
17:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 30.08.2020
15:00 Łosoś Łososina Dolna 8 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 02.09.2020
17:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 5 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 05.09.2020
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 4 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 06.09.2020
11:00 ULKS Korzenna 1 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 LKS Łużna Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 12.09.2020
11:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 13.09.2020
15:00 LKS Łużna 0 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
16:00 Podhalanin Biecz 1 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 1 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 11.10.2020
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 7 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Podhalanin Biecz 1 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
16:00 LKS Łużna 1 - 5 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 19.09.2020
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 2 LKS Łużna Raport meczowy
16:30 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 2 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 5 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 20.09.2020
11:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 10 - 3 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 LKS Zagórzany 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 26.09.2020
15:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 LKS Łużna 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 27.09.2020
11:00 Grybovia Grybów 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 1 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 03.10.2020
16:00 LKS Kobylanka 1 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 04.10.2020
12:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 LKS Zagórzany 4 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 10.10.2020
15:00 Helena Nowy Sącz 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 1 - 4 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 17.10.2020
15:30 LKS Uście Gorlickie 4 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:30 Sokół Stary Sącz 2 - 3 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 18.10.2020
11:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 6 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:30 Zyndram Łącko 3 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:30 LKS Zagórzany 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 24.10.2020
14:00 Helena Nowy Sącz 4 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
14:00 Podhalanin Biecz 0 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 25.10.2020
12:00 LKS Łużna 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
15:30 Zawisza Rożnów 1 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 31.10.2020
14:00 Zyndram Łącko 1 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 1 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 LKS Zagórzany 0 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie  -  LKS Kobylanka Statystyki przedmeczowe
14:30 Grybovia Grybów 0 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 07.11.2020
13:00 Helena Nowy Sącz 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 LKS Kobylanka 1 - 2 LKS Zagórzany Raport meczowy
14:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 08.11.2020
11:00 Sokół Stary Sącz  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
13:00 Podhalanin Biecz 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 LKS Łużna 1 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 11.11.2020
11:00 Zawisza Rożnów 3 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 Zyndram Łącko 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 LKS Uście Gorlickie 3 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 LKS Zagórzany 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Plan Seniorów

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 15 36
2 Łosoś 15 34
3 Zagórzany 15 32
4 Kolejarz 15 31
5 Hart 14 29
6 Gród 12 26
7 Kobylanka 14 23
8 Helena 15 18
9 Zyndram 15 17
10 Łużna 15 16
11 Uście 15 15
12 Zawisza 15 13
13 Podhalanin 15 12
14 Grybovia 15 11
15 Sokół 14 11
16 Korzenna 15 10