I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2019/2020
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2019/2020

Kolejka 1

Sobota, 24.08.2019
10:00 Korona Beskidu Tylicz 2 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 12 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Podhalanin Biecz 1 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Poprad Muszyna 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 02.10.2019
10:00 Zyndram Łącko 5 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 27.08.2019
17:00 Grybovia Grybów 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
18:00 Poprad Muszyna 1 - 5 Podhalanin Biecz Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 2 - 5 Akademia Respect Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 5 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 31.08.2019
10:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Akademia Respect 2 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Korona Beskidu Tylicz 2 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 01.09.2019
17:00 Podhalanin Biecz 1 - 5 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 3

Poniedziałek, 02.09.2019
17:30 Sandecja II Nowy Sącz 4 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 04.09.2019
16:00 Podhalanin Biecz 2 - 5 Akademia Respect Raport meczowy
17:30 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Poprad Muszyna 1 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 1 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 3 - 6 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 4

Czwartek, 05.09.2019
17:30 ULKS Korzenna 5 - 0 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 07.09.2019
10:00 Zyndram Łącko 2 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Sandecja II Nowy Sącz 2 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
14:00 Akademia Respect 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 6

Czwartek, 12.09.2019
17:00 Poprad Muszyna 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Podhalanin Biecz 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 0 - 0 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Akademia Respect 1 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 4 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 16.11.2019
15:30 Skalnik Kamionka Wielka  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
11:00 Poprad Muszyna  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
10:00 Korona Beskidu Tylicz  -  Skalnik Kamionka Wielka Statystyki przedmeczowe
19:30 Hart Tęgoborze  -  Akademia Respect Statystyki przedmeczowe

Kolejka 7

Sobota, 14.09.2019
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 15 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
10:00 Korona Beskidu Tylicz 0 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 15.09.2019
17:00 Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 16.09.2019
17:00 Zyndram Łącko 3 - 0 Akademia Respect Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 21.09.2019
10:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 3 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 8 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Podhalanin Biecz 3 - 2 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy

Kolejka 8

Poniedziałek, 23.09.2019
19:00 Akademia Respect 3 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Środa, 25.09.2019
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 6 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 9

Czwartek, 26.09.2019
16:00 Korona Beskidu Tylicz 1 - 0 Akademia Respect Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 28.09.2019
10:00 Kolejarz Stróże 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Zyndram Łącko 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 05.10.2019
10:00 Zyndram Łącko 4 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Podhalanin Biecz 3 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 7 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 9 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 10

Poniedziałek, 07.10.2019
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 6 - 1 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 12.10.2019
10:00 Korona Beskidu Tylicz 2 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Podhalanin Biecz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 8 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 13.10.2019
15:00 Sokół Stary Sącz 6 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 11

Poniedziałek, 18.11.2019
19:30 Kolejarz Stróże  -  Akademia Respect Statystyki przedmeczowe

Kolejka 12

Piątek, 18.10.2019
18:00 Akademia Respect 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 19.10.2019
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 16 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Podhalanin Biecz 7 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 20.10.2019
10:00 Poprad Muszyna 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 12

Poniedziałek, 21.10.2019
15:30 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 13

Czwartek, 24.10.2019
10:00 Kolejarz Stróże 7 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 26.10.2019
10:00 ULKS Korzenna 5 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Podhalanin Biecz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 8 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 02.11.2019
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Zyndram Łącko 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Podhalanin Biecz 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 14

Poniedziałek, 04.11.2019
19:00 Akademia Respect 5 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 14

Środa, 06.11.2019
14:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe

Kolejka 14

Poniedziałek, 11.11.2019
13:00 Skalnik Kamionka Wielka  -  Helena Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 15

Wtorek, 05.11.2019
10:00 Kolejarz Stróże 0 - 1 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 09.11.2019
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 5 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 12.11.2019
13:30 ULKS Korzenna 3 - 1 Akademia Respect Raport meczowy

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 12 36
2 Sokół 13 31
3 Korzenna 13 28
4 Grybovia 13 23
5 Gród 12 20
6 Zyndram 13 20
7 AP Respect 11 18
8 Kolejarz 12 13
9 Poprad M. 12 13
10 Korona Beskidu 12 12
11 Podhalanin 13 11
12 Skalnik 10 7
13 Hart 10 7
14 Helena 12 4