Liga Okręgowa 2019/2020
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2019/2020

Kolejka 1

Sobota, 10.08.2019
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 3 - 1 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 11.08.2019
11:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 6 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 3 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 14.08.2019
18:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka W. 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 15.08.2019
16:00 Sokół Stary Sącz 3 - 3 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 5 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 17.11.2019
13:00 Zawisza Rożnów 4 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie  -  Dunajec Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
11:00 LKS Łużna 2 - 6 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Orzeł Wojnarowa  -  Skalnik Kamionka W. Statystyki przedmeczowe
15:30 Zawisza Rożnów  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe

Kolejka 3

Sobota, 17.08.2019
17:00 LKS Kobylanka 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 18.08.2019
11:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 1 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 6 - 0 LKS Łużna Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 0 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Zagórzany 1 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 3 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 24.08.2019
14:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 LKS Łużna 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 25.08.2019
12:00 Zawisza Rożnów 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:00 Grybovia Grybów 1 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 6 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 4 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 Skalnik Kamionka W. 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 31.08.2019
17:00 LKS Kobylanka 0 - 2 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 01.09.2019
12:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 4 Zawisza Rożnów Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 7 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
17:00 LKS Zagórzany 0 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 07.09.2019
16:30 LKS Łużna 2 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 08.09.2019
13:00 Zyndram Łącko 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Zawisza Rożnów 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 Grybovia Grybów 2 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Skalnik Kamionka W. 6 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 14.09.2019
11:00 LKS Kobylanka 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 2 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 15.09.2019
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 5 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 LKS Zagórzany 1 - 0 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 21.09.2019
16:00 LKS Łużna 1 - 5 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 22.09.2019
12:00 Zyndram Łącko 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 2 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy
17:00 Skalnik Kamionka W. 4 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 28.09.2019
16:30 LKS Kobylanka 3 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 29.09.2019
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 LKS Łużna Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 LKS Zagórzany 3 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 2 - 3 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 05.10.2019
15:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 4 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 06.10.2019
11:00 Zyndram Łącko 2 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 0 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Skalnik Kamionka W. 5 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 12.10.2019
13:00 LKS Kobylanka 1 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 3 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 5 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 13.10.2019
11:00 Sokół Stary Sącz 5 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 LKS Zagórzany 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 4 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 0 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 20.10.2019
12:00 ULKS Korzenna 3 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
14:00 LKS Łużna 0 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 4 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Zyndram Łącko 1 - 6 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 LKS Zagórzany Raport meczowy
15:30 Hart Tęgoborze 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 26.10.2019
15:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:30 LKS Kobylanka 0 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:30 LKS Uście Gorlickie 1 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 0 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 27.10.2019
14:00 LKS Zagórzany 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 2 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Skalnik Kamionka W. 5 - 1 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 02.11.2019
13:30 Orzeł Wojnarowa 5 - 0 LKS Łużna Raport meczowy
14:00 LKS Kobylanka 0 - 1 LKS Zagórzany Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 03.11.2019
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
14:00 Zawisza Rożnów 1 - 4 Skalnik Kamionka W. Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Zyndram Łącko 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 09.11.2019
13:00 LKS Zagórzany 1 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
13:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
13:30 LKS Uście Gorlickie 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
13:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 10.11.2019
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 1 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:00 Skalnik Kamionka W. 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 23.11.2019
13:30 LKS Łużna  -  Zawisza Rożnów Statystyki przedmeczowe

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:            Sokół Maszkienice - Korzenna ??:00
Niedziela - 07 Marzec 2021

Wyjazd: ??
Boisko: Maszkienice


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna ??7:??
Niedziela - 14 Marzec 2021

Wyjazd: ??:??!
Boisko: Wyjazd Trawa!


Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Sokół 11:00
Sobota - 03 Kwiecień 2021

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 15 36
2 Łosoś 15 34
3 Zagórzany 15 32
4 Kolejarz 15 31
5 Hart 14 29
6 Gród 12 26
7 Kobylanka 14 23
8 Helena 15 18
9 Zyndram 15 17
10 Łużna 15 16
11 Uście 15 15
12 Zawisza 15 13
13 Podhalanin 15 12
14 Grybovia 15 11
15 Sokół 14 11
16 Korzenna 15 10