Liga Okręgowa 2010/2011
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2010/2011

Kolejka 1

Niedziela, 15.08.2010
11:00 LKS Szaflary 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 LKS Jodłownik 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 2 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 3 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Gorce Kamienica 1 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 2 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 21.08.2010
17:00 ULKS Korzenna 0 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 22.08.2010
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 0 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 6 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 0 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 25.08.2010
17:30 LKS Szaflary 1 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 3 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 2 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:30 LKS Jodłownik 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 2 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Gorce Kamienica 0 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 29.08.2010
11:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 2 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 4 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 3 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 14.11.2010
13:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 04.09.2010
17:00 LKS Kobylanka 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 05.09.2010
11:00 LKS Szaflary 1 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
14:00 Jordan Jordanów 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 3 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Wtorek, 07.09.2010
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 08.09.2010
15:00 KS Zakopane 3 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 22.09.2010
16:30 ULKS Korzenna 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 12.09.2010
11:00 LKS Jodłownik 1 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 Zawada Nowy Sącz 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:30 Gorce Kamienica 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:30 Przełęcz Tylicz 3 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 15.09.2010
16:30 Dobrzanka Dobra 2 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 1 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 19.09.2010
11:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 3 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 4 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 8 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 LKS Szaflary 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 3 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 26.09.2010
11:00 Przełęcz Tylicz 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 2 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
16:00 LKS Jodłownik 3 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 0 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Zawada Nowy Sącz 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 03.10.2010
11:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 6 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 Gorce Kamienica 0 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
13:00 KS Zakopane 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 3 - 5 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 10.10.2010
15:30 LKS Jodłownik 0 - 4 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:30 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
15:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:30 Poprad Rytro 1 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:30 Przełęcz Tylicz 0 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 1 - 0 KS Zakopane Raport meczowy
15:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:30 Victoria Witowice Dolne 2 - 4 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 17.10.2010
11:00 LKS Kobylanka 1 - 4 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 KS Zakopane 0 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:30 LKS Szaflary 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:30 Gorce Kamienica 3 - 2 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
15:30 LKS Jodłownik 0 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:30 Jordan Jordanów 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:30 ULKS Korzenna 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 24.10.2010
11:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:30 Dobrzanka Dobra 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
14:30 Poprad Rytro 4 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
14:30 Przełęcz Tylicz 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
14:30 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
14:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 31.10.2010
14:00 Jordan Jordanów 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 0 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
14:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Gorce Kamienica 0 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:00 LKS Jodłownik 0 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Dobrzanka Dobra 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 07.11.2010
11:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 1 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
11:00 Przełęcz Tylicz 3 - 3 LKS Jodłownik Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 1 - 1 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 15

Czwartek, 11.11.2010
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
12:00 LKS Jodłownik 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:00 LKS Kobylanka 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
13:00 Gorce Kamienica 1 - 4 KS Zakopane Raport meczowy
13:00 Dobrzanka Dobra 5 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
13:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
13:00 Poprad Rytro 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:00 Przełęcz Tylicz 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 26.03.2011
15:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 27.03.2011
11:00 ULKS Korzenna 1 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 3 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 4 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Czwartek, 02.06.2011
18:00 Przełęcz Tylicz 2 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 03.04.2011
11:00 LKS Jodłownik 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 LKS Szaflary 1 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
14:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 Poprad Rytro 0 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Gorce Kamienica 1 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 10.04.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Jordan Jordanów 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 2 LKS Jodłownik Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 2 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:30 Przełęcz Tylicz 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 1 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 4 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 17.04.2011
11:00 Zawada Nowy Sącz 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 4 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
14:30 Przełęcz Tylicz 3 - 5 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Dobrzanka Dobra 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 LKS Jodłownik 1 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Gorce Kamienica 0 - 7 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 0 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 23.04.2011
11:00 Przełęcz Tylicz 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 LKS Jodłownik 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 2 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:00 Zawada Nowy Sącz 1 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 Gorce Kamienica 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
14:30 Dobrzanka Dobra 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 30.04.2011
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 01.05.2011
14:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 8 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 7 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 4 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Kolejka 22

Wtorek, 03.05.2011
11:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Jodłownik 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Gorce Kamienica 2 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 4 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 08.05.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 5 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:00 Gorce Kamienica 1 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 1 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 8 - 2 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 15.05.2011
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 7 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
11:00 Dobrzanka Dobra 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:30 Poprad Rytro 3 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
14:30 LKS Jodłownik 3 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 2 - 4 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 21.05.2011
17:00 LKS Kobylanka 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 22.05.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 3 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:30 Jordan Jordanów 2 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy
16:00 KS Zakopane 6 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Gorce Kamienica 3 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 3 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 25

Środa, 15.06.2011
18:00 ULKS Korzenna 4 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 29.05.2011
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
12:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
12:00 Przełęcz Tylicz 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:30 Dobrzanka Dobra 5 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 2 - 4 Gorce Kamienica Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 04.06.2011
17:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 05.06.2011
11:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:30 Gorce Kamienica 0 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 2 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 LKS Jodłownik 1 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 12.06.2011
11:00 Poprad Rytro 1 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
13:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 5 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Przełęcz Tylicz 3 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
15:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 5 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 1 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 19.06.2011
18:00 Jordan Jordanów 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 LKS Jodłownik 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
18:00 Gorce Kamienica 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 30

Czwartek, 23.06.2011
15:00 Jordan Jordanów 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 KS Zakopane 4 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 4 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
15:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 9 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 4 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 26 Maj 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Amator Paszyn
Amator PaszynTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 24 61
2 Hart 23 56
3 Korzenna 23 52
4 Grybovia 23 39
5 Dunajec 23 38
6 Zyndram 22 38
7 Zawisza 23 28
8 Victoria 22 28
9 Świniarsko 23 26
10 Helena 23 25
11 Mszalnica 22 25
12 Górka 24 25
13 Amator 22 22
14 Biegonice 24 21
15 Ubiad 23 17
16 Budowlani 22 16