I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA

Kolejka 1

Sobota, 30.03.2019
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 5 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
11:30 LKS Łużna 1 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:30 Grybovia Grybów 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Akademia Respect 1 - 0 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 05.06.2019
18:00 Poprad Muszyna 4 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 06.04.2019
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 4 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 4 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 6 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
13:00 Korona Beskidu Tylicz 4 - 1 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 08.04.2019
18:00 Grybovia Grybów 2 - 7 Akademia Respect Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 29.06.2019
18:00 Hart Tęgoborze 2 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Czwartek, 09.05.2019
18:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 1 - 1 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy

Kolejka 3

Czwartek, 16.05.2019
18:00 Grybovia Grybów  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
18:00 LKS Łużna  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe
18:00 Poprad Rytro 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Poniedziałek, 03.06.2019
18:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Akademia Respect Raport meczowy
18:30 Poprad Rytro 0 - 2 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 4

Wtorek, 23.04.2019
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 10 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Korona Beskidu Tylicz 2 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Akademia Respect 9 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 9 - 5 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 27.04.2019
12:00 Poprad Muszyna 3 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:30 Gród Podegrodzie 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:30 ULKS Korzenna 4 - 2 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
12:30 Akademia Respect 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 5 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Poniedziałek, 29.04.2019
17:00 LKS Łużna 3 - 10 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 04.05.2019
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 6 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 Korona Beskidu Tylicz 6 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 LKS Łużna 0 - 10 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 6

Poniedziałek, 06.05.2019
17:00 Sandecja II Nowy Sącz 4 - 2 Akademia Respect Raport meczowy

Kolejka 6

Wtorek, 07.05.2019
18:00 Poprad Muszyna 4 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 11.05.2019
10:00 ULKS Korzenna 12 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 1 - 12 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
13:00 Grybovia Grybów 10 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
14:00 Akademia Respect 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 13.05.2019
17:00 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 2 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 18.05.2019
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 2 - 7 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Poprad Muszyna  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
14:00 Korona Beskidu Tylicz 0 - 5 Akademia Respect Raport meczowy
14:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 8

Poniedziałek, 27.05.2019
18:00 LKS Łużna 1 - 15 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 1 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
18:30 Gród Podegrodzie 8 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Poniedziałek, 20.05.2019
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 1 - 5 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Poprad Muszyna 1 - 5 Akademia Respect Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 3 - 1 LKS Łużna Raport meczowy
18:30 Gród Podegrodzie 2 - 1 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 25.05.2019
10:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 2 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Poprad Muszyna 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 LKS Łużna 2 - 11 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 4 Akademia Respect Raport meczowy

Kolejka 10

Czwartek, 06.06.2019
17:00 ULKS Korzenna 8 - 6 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 01.06.2019
09:00 Akademia Respect 7 - 0 LKS Łużna Raport meczowy
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Korona Beskidu Tylicz 13 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy

Plan Trampkarzy

Mecz - Trampkarze II Liga:          Korzenna - Sękowa 11:00
Sobota - 31 Październik 2020

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

II liga - Gorlice - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 9
Datum Sobota, 31 Październik 2020r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Ogień Sękowa
Ogień SękowaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 8 22
2 Dunajec 8 21
3 Korzenna 8 14
4 Beskidzka 8 13
5 Poprad M. 8 13
6 Glinik 8 9
7 Sokół 7 6
8 Biegoniczanka 8 4
9 Mineralni 7 0

Tabela TR II

# Druzyna M Pkt
1 Biecz 4 12
2 Korzenna 5 12
3 Moszczanka 5 12
4 Staszkówka 5 9
5 Ropa 5 7
6 Wójtowa 5 7
7 Bobowa 5 3
8 Łużna 5 0
9 Ogień 3 0