I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA

Kolejka 1

Sobota, 30.03.2019
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 5 Korona Beskidu Tylicz Raport meczowy
11:30 LKS Łużna 1 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:30 Grybovia Grybów 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Akademia Respect 1 - 0 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 30.06.2019
18:00 Poprad Muszyna  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 2

Sobota, 06.04.2019
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 4 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 4 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 6 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
13:00 Korona Beskidu Tylicz 4 - 1 LKS Łużna Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 08.04.2019
18:00 Grybovia Grybów 2 - 7 Akademia Respect Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 29.06.2019
18:00 Hart Tęgoborze  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 3

Sobota, 13.04.2019
10:00 Grybovia Grybów  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
10:00 Beskidzka Akademia Piłkarska  -  Korona Beskidu Tylicz Statystyki przedmeczowe
10:00 LKS Łużna  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe
11:00 ULKS Korzenna  -  Akademia Respect Statystyki przedmeczowe
12:30 Poprad Rytro  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe

Kolejka 3

Poniedziałek, 15.04.2019
17:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 4

Wtorek, 23.04.2019
10:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
10:00 Beskidzka Akademia Piłkarska  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe
12:00 Korona Beskidu Tylicz  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe
12:00 Akademia Respect  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
14:00 Gród Podegrodzie  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  LKS Łużna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 5

Sobota, 27.04.2019
12:00 Poprad Muszyna  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe
12:30 Gród Podegrodzie  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
12:30 ULKS Korzenna  -  Korona Beskidu Tylicz Statystyki przedmeczowe
12:30 Akademia Respect  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
15:00 Beskidzka Akademia Piłkarska  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 5

Poniedziałek, 29.04.2019
17:00 LKS Łużna  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 6

Sobota, 04.05.2019
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe
12:00 Poprad Rytro  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
12:00 Korona Beskidu Tylicz  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
13:30 LKS Łużna  -  Beskidzka Akademia Piłkarska Statystyki przedmeczowe
15:00 Poprad Muszyna  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 6

Poniedziałek, 06.05.2019
17:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Akademia Respect Statystyki przedmeczowe

Kolejka 7

Sobota, 11.05.2019
10:00 ULKS Korzenna  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Hart Tęgoborze  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe
12:00 Poprad Rytro  -  Korona Beskidu Tylicz Statystyki przedmeczowe
13:00 Grybovia Grybów  -  LKS Łużna Statystyki przedmeczowe
14:00 Akademia Respect  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe

Kolejka 7

Poniedziałek, 13.05.2019
17:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Beskidzka Akademia Piłkarska Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Sobota, 18.05.2019
10:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
12:00 Poprad Muszyna  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
14:00 Korona Beskidu Tylicz  -  Akademia Respect Statystyki przedmeczowe
14:00 Beskidzka Akademia Piłkarska  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Poniedziałek, 27.05.2019
18:00 LKS Łużna  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe
17:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  Korona Beskidu Tylicz Statystyki przedmeczowe
18:30 Gród Podegrodzie  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Poniedziałek, 20.05.2019
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
16:00 Beskidzka Akademia Piłkarska  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe
17:30 Grybovia Grybów  -  Sandecja II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
18:00 Poprad Muszyna  -  Akademia Respect Statystyki przedmeczowe
18:00 Hart Tęgoborze  -  LKS Łużna Statystyki przedmeczowe
18:30 Gród Podegrodzie  -  Korona Beskidu Tylicz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 10

Sobota, 25.05.2019
10:00 Beskidzka Akademia Piłkarska  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
12:00 Poprad Muszyna  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe
12:00 LKS Łużna  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
13:30 ULKS Korzenna  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe
15:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  Akademia Respect Statystyki przedmeczowe

Kolejka 11

Sobota, 01.06.2019
09:00 Akademia Respect  -  LKS Łużna Statystyki przedmeczowe
10:00 Sandecja II Nowy Sącz  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe
10:00 Hart Tęgoborze  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe
12:00 Korona Beskidu Tylicz  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 11

Poniedziałek, 03.06.2019
18:30 Poprad Rytro  -  Beskidzka Akademia Piłkarska Statystyki przedmeczowe

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 4
Datum Wtorek, 23 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 14:00
Gród Podegrodzie
Gród PodegrodzieTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Beskidzka 11 30
2 Respect 11 30
3 Korzenna 11 22
4 Sandecja III 11 20
5 Grybovia 11 17
6 Hart 11 15
7 Gród 11 14
8 Poprad M. 11 14
9 Biegoniczanka 11 13
10 Poprad R. 11 12
11 Przydonica 11 3
12 Kolejarz 11 0