I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - JESIEŃ
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - JESIEŃ

Kolejka 1

Sobota, 25.08.2018
13:00 ULKS Przydonica 0 - 24 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Akademia Respect 6 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Poprad Muszyna 2 - 5 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 Poprad Rytro 4 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 30.08.2018
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Akademia Respect Raport meczowy
10:00 ULKS Przydonica 0 - 12 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
14:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 9 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Sandecja II Nowy Sącz 9 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 01.09.2018
13:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Poprad Rytro 1 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 1 - 6 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Poniedziałek, 03.09.2018
17:30 Akademia Respect 5 - 1 ULKS Przydonica Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 7 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 3

Czwartek, 11.10.2018
13:00 Poprad Muszyna 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 2 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 08.09.2018
13:00 Sandecja II Nowy Sącz 3 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Gród Podegrodzie 14 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 2 - 4 Poprad Rytro Raport meczowy
13:00 ULKS Przydonica 1 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
13:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 2 Akademia Respect Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 19.09.2018
17:00 Grybovia Grybów 1 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 5

Wtorek, 11.09.2018
13:00 Poprad Rytro 5 - 2 ULKS Przydonica Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 5

Czwartek, 13.09.2018
18:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 5 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 5

Piątek, 14.09.2018
18:00 Akademia Respect 2 - 0 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 15.09.2018
10:00 ULKS Przydonica 1 - 11 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:00 Grybovia Grybów 3 - 5 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
13:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 6

Poniedziałek, 17.09.2018
13:00 Sandecja II Nowy Sącz 13 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Akademia Respect 5 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 22.09.2018
12:30 ULKS Korzenna 5 - 7 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
13:00 Poprad Muszyna 1 - 4 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Poprad Rytro 1 - 4 Akademia Respect Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 1 - 5 ULKS Przydonica Raport meczowy
13:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Grybovia Grybów 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 8

Piątek, 28.09.2018
17:30 Akademia Respect 6 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 29.09.2018
13:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 ULKS Przydonica 1 - 6 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 13 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
13:00 Poprad Muszyna 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 06.10.2018
12:30 ULKS Korzenna 4 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 0 - 11 Akademia Respect Raport meczowy
13:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 6 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
13:00 Gród Podegrodzie 14 - 0 ULKS Przydonica Raport meczowy
13:00 Grybovia Grybów 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 17.10.2018
16:00 Poprad Rytro 0 - 5 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 13.10.2018
13:00 ULKS Przydonica 3 - 6 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Beskidzka Akademia Piłkarska 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 Akademia Respect 7 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Poprad Muszyna 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 10

Poniedziałek, 15.10.2018
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 20.10.2018
13:00 ULKS Korzenna 3 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Kolejarz Stróże 0 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
13:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
13:00 Gród Podegrodzie 0 - 5 Akademia Respect Raport meczowy
13:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Beskidzka Akademia Piłkarska Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 ULKS Przydonica Raport meczowy

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Dunajec 13:00
Sobota - 28 Wrzesień 2019

Zbiórka przedmeczowa: 12:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Beskidzka 16:00
Wtorek - 08 Październik 2019

Zbiórka przedmeczowa: 15:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korona - Korzenna 14:00
Sobota - 12 Październik 2019

Wyjazd: 12:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2019/2020 - JESIEŃ - Kolejka 7
Datum Sobota, 21 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 12:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sandecja II Nowy Sącz
Sandecja II Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 4 12
2 Korzenna 4 12
3 Korona 5 9
4 Biegoniczanka 6 9
5 Beskidzka 4 7
6 Hart 4 5
7 Gród 5 4
8 Sokół 5 4
9 Poprad M. 4 3
10 Dunajec 5 1