I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019

Kolejka 1

Sobota, 25.08.2018
10:00 Glinik Gorlice 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Wicher Mogilno 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 10.11.2018
11:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
11:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
11:00 Wicher Mogilno 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 28.08.2018
10:00 Hart Tęgoborze 8 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 4 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 5 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 18.09.2018
17:00 Grybovia Grybów 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 2

Piątek, 16.11.2018
11:00 Poprad Rytro 1 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 01.09.2018
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 8 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 26.09.2018
16:30 LKS Świniarsko 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
15:30 ULKS Korzenna 6 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 05.09.2018
17:00 Kolejarz Stróże 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 08.09.2018
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 6 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 LKS Świniarsko 1 - 6 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 6 - 0 Wicher Mogilno Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 1 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 12.09.2018
17:00 Skalnik Kamionka Wielka 8 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Wicher Mogilno 1 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 6 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 24.11.2018
17:00 Gród Podegrodzie  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe
10:00 ULKS Korzenna  -  Sokół Stary Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 6

Sobota, 15.09.2018
10:00 Hart Tęgoborze 7 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 6 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 0 Wicher Mogilno Raport meczowy

Kolejka 6

Wtorek, 06.11.2018
15:00 Poprad Muszyna 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 17.11.2018
11:00 Glinik Gorlice 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 22.09.2018
10:00 Wicher Mogilno 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 LKS Świniarsko 0 - 8 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 5 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 29.09.2018
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 5 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 11 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 6 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 8

Środa, 03.10.2018
16:00 Wicher Mogilno 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Czwartek, 04.10.2018
16:00 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 06.10.2018
10:00 Sokół Stary Sącz 6 - 1 Wicher Mogilno Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro  -  Kolejarz Stróże Statystyki przedmeczowe

Kolejka 9

Środa, 24.10.2018
16:00 ULKS Korzenna 4 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Wtorek, 13.11.2018
10:00 LKS Świniarsko  -  Skalnik Kamionka Wielka Statystyki przedmeczowe

Kolejka 10

Sobota, 13.10.2018
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Wicher Mogilno 1 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 11

Środa, 17.10.2018
15:30 LKS Świniarsko 2 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 20.10.2018
10:00 Sokół Stary Sącz 7 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Wicher Mogilno Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 5 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 11

Czwartek, 25.10.2018
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 27.10.2018
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 2 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Wicher Mogilno 2 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 11 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 7 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 12

Wtorek, 30.10.2018
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 13

Piątek, 02.11.2018
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 4 - 2 Wicher Mogilno Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 03.11.2018
10:00 LKS Świniarsko 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Czwartek, 08.11.2018
14:30 Grybovia Grybów 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 10
Datum Sobota, 24 Listopad 2018r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sokół Stary Sącz
Sokół Stary SączTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 12 27
2 Korzenna 11 27
3 Sokół 11 26
4 Grybovia 12 25
5 Gród 11 25
6 Poprad M. 11 16
7 Poprad R. 10 15
8 Skalnik 11 13
9 Hart 11 11
10 Kolejarz 11 10
11 Świniarsko 11 8
12 Helena 12 6
13 Wicher 12 4