Klasa A Nowy Sącz 2018/2019
Terminarz i wyniki ligi: Klasa A Nowy Sącz 2018/2019

Kolejka 1

Sobota, 11.08.2018
18:00 Budowlani Jazowsko 3 - 4 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 12.08.2018
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 4 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 17.04.2019
11:00 Amator Paszyn 1 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 15.08.2018
11:00 Zawisza Rożnów 7 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 3 - 5 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 7 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 3 - 3 LKS Mszalnica Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 18.10.2018
11:00 LKS Ubiad 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 18.08.2018
11:00 LKS Ubiad 0 - 5 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 3 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 19.08.2018
11:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 22.08.2018
17:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 25.08.2018
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 2 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 26.08.2018
11:00 LKS Ubiad 3 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 0 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 4 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 18.11.2018
11:00 Hart Tęgoborze 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 1 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 01.09.2018
17:00 Górka Szczereż 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Budowlani Jazowsko 1 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Zawisza Rożnów 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 02.09.2018
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 6 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 08.09.2018
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 4 - 4 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 09.09.2018
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 4 LKS Mszalnica Raport meczowy
16:00 LKS Ubiad 0 - 4 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 LKS Świniarsko 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 15.09.2018
17:00 Górka Szczereż 0 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 5 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 16.09.2018
11:00 LKS Mszalnica 2 - 5 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 22.09.2018
16:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
16:30 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 23.09.2018
11:00 LKS Ubiad 1 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 29.09.2018
16:30 Zawisza Rożnów 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 30.09.2018
11:00 Górka Szczereż 0 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 5 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 1 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 06.10.2018
16:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 07.10.2018
11:00 LKS Ubiad 0 - 5 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 1 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:00 Zyndram Łącko 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Górka Szczereż 4 - 4 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 13.10.2018
16:00 Grybovia Grybów 4 - 2 LKS Mszalnica Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 0 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 14.10.2018
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 6 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 20.10.2018
15:30 Helena Nowy Sącz 0 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 21.10.2018
11:00 LKS Ubiad 0 - 4 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 7 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 Górka Szczereż 0 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 27.10.2018
15:30 Zyndram Łącko 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 28.10.2018
11:00 Grybovia Grybów 3 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 2 - 4 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 4 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 3 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
13:30 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 7 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 04.11.2018
11:00 LKS Ubiad 1 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Helena Nowy Sącz 4 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 10.11.2018
13:00 Zawisza Rożnów 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 11.11.2018
11:00 Grybovia Grybów 1 - 4 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 6 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 Victoria Witowice Dolne 2 - 4 Górka Szczereż Raport meczowy
13:30 Zyndram Łącko 8 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 15

Poniedziałek, 12.11.2018
13:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 07.04.2019
11:00 LKS Ubiad 2 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Zawisza Rożnów 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 Zyndram Łącko 4 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 13.04.2019
16:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 14.04.2019
11:00 ULKS Korzenna 4 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 2 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 20.04.2019
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
12:30 LKS Świniarsko 2 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
13:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Helena Nowy Sącz 0 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Zyndram Łącko 0 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:30 Amator Paszyn 3 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 27.04.2019
17:00 Grybovia Grybów 3 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 28.04.2019
11:00 Zawisza Rożnów 8 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 5 Amator Paszyn Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 1 - 4 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 20

Wtorek, 30.04.2019
17:00 Amator Paszyn 0 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:30 LKS Ubiad 4 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 20

Środa, 01.05.2019
11:00 LKS Świniarsko 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 31.03.2019
11:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 Helena Nowy Sącz 0 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 21

Piątek, 03.05.2019
11:00 ULKS Korzenna 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 6 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 5 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Górka Szczereż 2 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 21

Środa, 12.06.2019
17:00 Budowlani Jazowsko 0 - 5 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 22

Niedziela, 05.05.2019
11:00 LKS Ubiad 3 - 6 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 7 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 01.06.2019
18:00 Zyndram Łącko 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 11.05.2019
16:00 Zawisza Rożnów 3 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 8 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 12.05.2019
11:00 LKS Świniarsko 2 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 2 LKS Mszalnica Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 6 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 18.05.2019
17:00 Helena Nowy Sącz 0 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 19.05.2019
11:00 LKS Ubiad 2 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
13:00 LKS Mszalnica 5 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 26.05.2019
11:00 LKS Świniarsko 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 1 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 5 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 5 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Budowlani Jazowsko 0 - 3 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 02.06.2019
11:00 LKS Ubiad 4 - 3 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 0 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 08.06.2019
18:00 Grybovia Grybów 0 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 09.06.2019
11:00 Zyndram Łącko 3 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 5 - 1 LKS Mszalnica Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 3 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 5 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 15.06.2019
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 16.06.2019
11:00 LKS Ubiad 2 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 - 5 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
18:00 Budowlani Jazowsko 2 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 29

Środa, 19.06.2019
17:30 Dunajec Nowy Sącz 4 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 4 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 6 - 1 LKS Mszalnica Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 29

Czwartek, 20.06.2019
16:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 3 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 LKS Świniarsko 2 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Zyndram Łącko 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 22.06.2019
15:00 LKS Ubiad 2 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Budowlani Jazowsko 0 - 9 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:00 Górka Szczereż 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
15:00 LKS Mszalnica 5 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
15:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 12 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 Amator Paszyn 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Helena Nowy Sącz 2 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 30 74
2 Łosoś 30 72
3 Korzenna 30 64
4 Zyndram 30 57
5 Grybovia 30 56
6 Dunajec 30 49
7 Zawisza 30 43
8 Victoria 30 40
9 Górka 30 36
10 Mszalnica 30 32
11 Świniarsko 30 31
12 Helena 30 31
13 Amator 30 29
14 Ubiad 30 22
15 Biegonice 30 22
16 Budowlani 30 16