Klasa A Nowy Sącz 2018/2019
Terminarz i wyniki ligi: Klasa A Nowy Sącz 2018/2019

Kolejka 1

Sobota, 11.08.2018
18:00 Budowlani Jazowsko 3 - 4 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 12.08.2018
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 4 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 17.04.2019
11:00 Amator Paszyn 1 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 15.08.2018
11:00 Zawisza Rożnów 7 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 3 - 5 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 7 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 3 - 3 LKS Mszalnica Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 18.10.2018
11:00 LKS Ubiad 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 18.08.2018
11:00 LKS Ubiad 0 - 5 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 3 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 19.08.2018
11:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 22.08.2018
17:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 25.08.2018
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 2 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 26.08.2018
11:00 LKS Ubiad 3 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 0 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 4 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 18.11.2018
11:00 Hart Tęgoborze 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 1 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 01.09.2018
17:00 Górka Szczereż 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Budowlani Jazowsko 1 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Zawisza Rożnów 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 02.09.2018
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 6 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 08.09.2018
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 4 - 4 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 09.09.2018
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 4 LKS Mszalnica Raport meczowy
16:00 LKS Ubiad 0 - 4 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 LKS Świniarsko 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 15.09.2018
17:00 Górka Szczereż 0 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 5 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 16.09.2018
11:00 LKS Mszalnica 2 - 5 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 22.09.2018
16:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
16:30 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 23.09.2018
11:00 LKS Ubiad 1 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 29.09.2018
16:30 Zawisza Rożnów 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 30.09.2018
11:00 Górka Szczereż 0 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 5 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 1 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 06.10.2018
16:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 07.10.2018
11:00 LKS Ubiad 0 - 5 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 1 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:00 Zyndram Łącko 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Górka Szczereż 4 - 4 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 13.10.2018
16:00 Grybovia Grybów 4 - 2 LKS Mszalnica Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 0 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 14.10.2018
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 6 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 20.10.2018
15:30 Helena Nowy Sącz 0 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 21.10.2018
11:00 LKS Ubiad 0 - 4 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 7 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 Górka Szczereż 0 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 27.10.2018
15:30 Zyndram Łącko 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 28.10.2018
11:00 Grybovia Grybów 3 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 2 - 4 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 4 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 3 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
13:30 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 7 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 04.11.2018
11:00 LKS Ubiad 1 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Helena Nowy Sącz 4 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 10.11.2018
13:00 Zawisza Rożnów 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 11.11.2018
11:00 Grybovia Grybów 1 - 4 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 6 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 Victoria Witowice Dolne 2 - 4 Górka Szczereż Raport meczowy
13:30 Zyndram Łącko 8 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 15

Poniedziałek, 12.11.2018
13:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 07.04.2019
11:00 LKS Ubiad 2 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Zawisza Rożnów 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 Zyndram Łącko 4 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 13.04.2019
16:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 14.04.2019
11:00 ULKS Korzenna 4 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 2 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 20.04.2019
11:00 Zawisza Rożnów 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
12:30 LKS Świniarsko 2 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
13:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Helena Nowy Sącz 0 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Zyndram Łącko 0 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:30 Amator Paszyn 3 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 27.04.2019
17:00 Grybovia Grybów 3 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 28.04.2019
11:00 Zawisza Rożnów 8 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 5 Amator Paszyn Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 1 - 4 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 20

Wtorek, 30.04.2019
17:00 Amator Paszyn 0 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:30 LKS Ubiad 4 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 20

Środa, 01.05.2019
11:00 LKS Świniarsko 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 31.03.2019
11:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 Helena Nowy Sącz 0 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 21

Piątek, 03.05.2019
11:00 ULKS Korzenna 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 6 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 5 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Górka Szczereż 2 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 21

Środa, 12.06.2019
17:00 Budowlani Jazowsko 0 - 5 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 22

Niedziela, 05.05.2019
11:00 LKS Ubiad 3 - 6 LKS Mszalnica Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 7 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 01.06.2019
18:00 Zyndram Łącko 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 11.05.2019
16:00 Zawisza Rożnów 3 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 8 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 12.05.2019
11:00 LKS Świniarsko 2 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 2 LKS Mszalnica Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 6 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 18.05.2019
17:00 Helena Nowy Sącz 0 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 19.05.2019
11:00 LKS Ubiad 2 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
13:00 LKS Mszalnica 5 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 26.05.2019
11:00 LKS Świniarsko 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 1 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 5 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 0 LKS Mszalnica Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 5 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Budowlani Jazowsko 0 - 3 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 02.06.2019
11:00 LKS Ubiad 4 - 3 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 0 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 08.06.2019
18:00 Grybovia Grybów 0 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 09.06.2019
11:00 Zyndram Łącko 3 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 5 - 1 LKS Mszalnica Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 3 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 5 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 15.06.2019
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 16.06.2019
11:00 LKS Ubiad 2 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Mszalnica 2 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 - 5 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
18:00 Budowlani Jazowsko 2 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 29

Środa, 19.06.2019
17:30 Dunajec Nowy Sącz 4 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 4 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 6 - 1 LKS Mszalnica Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy

Kolejka 29

Czwartek, 20.06.2019
16:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 3 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 LKS Świniarsko 2 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Zyndram Łącko 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 22.06.2019
15:00 LKS Ubiad 2 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Budowlani Jazowsko 0 - 9 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:00 Górka Szczereż 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
15:00 LKS Mszalnica 5 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
15:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 12 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 Amator Paszyn 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Helena Nowy Sącz 2 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 8
Datum Niedziela, 22 Wrzesień 2019r. Beginn Godzina: 14:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Łosoś Łososina Dolna
Łosoś Łososina DolnaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 7 15
2 Dunajec 7 15
3 Kobylanka 7 15
4 Skalnik 7 13
5 Łosoś 7 12
6 Korzenna 7 11
7 Gród 7 11
8 Kolejarz 7 10
9 Orzeł 7 10
10 Zyndram 7 8
11 Grybovia 6 7
12 Zagórzany 7 7
13 Sokół 7 6
14 Uście 7 6
15 Zawisza 6 4
16 Łużna 7 3