I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA

Kolejka 1

Wtorek, 03.04.2018
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 5 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 8 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
18:00 Kolejarz Stróże 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 23.05.2018
17:00 Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 30.11.1999
00:00 Kolejarz Stróże 0 - 2 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 07.04.2018
10:00 Poprad Rytro 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:30 Dąbrovia Wielogłowy 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 09.04.2018
16:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 14.04.2018
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 1 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Poprad Muszyna 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
14:30 Kolejarz Stróże 1 - 1 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 18.04.2018
18:00 Hart Tęgoborze 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 4

Czwartek, 19.04.2018
13:00 Gród Podegrodzie 2 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 21.04.2018
12:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:30 Dąbrovia Wielogłowy 1 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
13:00 Dunajec II Nowy Sącz 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 4

Poniedziałek, 04.06.2018
16:30 ULKS Korzenna 7 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 25.04.2018
17:00 Poprad Rytro 1 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 28.04.2018
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 9 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 4 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
14:30 Poprad Muszyna 3 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 02.05.2018
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 1 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:30 Kolejarz Stróże 2 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Piątek, 04.05.2018
17:00 ULKS Korzenna 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 05.05.2018
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Poprad Muszyna 3 - 0 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 07.05.2018
16:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Czwartek, 10.05.2018
17:00 Gród Podegrodzie 7 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 12.05.2018
01:00 Kolejarz Stróże 2 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:30 Dąbrovia Wielogłowy 5 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 8

Poniedziałek, 14.05.2018
18:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 4 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Poniedziałek, 21.05.2018
12:00 Sandecja II Nowy Sącz 7 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Czwartek, 17.05.2018
18:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 19.05.2018
10:00 Grybovia Grybów 4 - 0 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Poprad Muszyna 0 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 4 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 3 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 10

Czwartek, 24.05.2018
18:30 Kolejarz Stróże 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 26.05.2018
12:00 Dąbrovia Wielogłowy 3 - 8 ULKS Korzenna Raport meczowy
12:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 10

Poniedziałek, 28.05.2018
17:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 10

Poniedziałek, 11.06.2018
18:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 02.06.2018
12:00 Poprad Muszyna 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 Dunajec II Nowy Sącz 3 - 0 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 9 27
2 Beskidzka 9 21
3 Korona 9 21
4 Korzenna 9 18
5 Hart 9 13
6 Biegoniczanka 9 13
7 Poprad M. 9 7
8 Sokół 9 4
9 Dunajec 9 4
10 Gród 9 4