I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - JESIEŃ
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - JESIEŃ

Kolejka 1

Środa, 23.08.2017
17:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 1

Czwartek, 31.08.2017
17:00 Poprad Muszyna 3 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 1

Poniedziałek, 09.10.2017
15:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 4 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 26.08.2017
12:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 25.09.2017
12:00 Sandecja II Nowy Sącz 11 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 27.09.2017
16:30 Glinik Gorlice 7 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 28.10.2017
12:00 Kolejarz Stróże 2 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Wtorek, 29.08.2017
17:00 Poprad Rytro 0 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Poprad Muszyna 0 - 10 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 3

Wtorek, 12.09.2017
17:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 02.09.2017
08:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
14:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 06.09.2017
18:00 Glinik Gorlice 10 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 09.09.2017
10:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 0 - 8 Glinik Gorlice Raport meczowy
12:00 Hart Tęgoborze 2 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 04.10.2017
12:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Wtorek, 10.10.2017
15:00 Poprad Muszyna 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 16.09.2017
12:00 Gród Podegrodzie 3 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Glinik Gorlice 8 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 10 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Kolejarz Stróże 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 02.10.2017
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 7

Czwartek, 12.10.2017
16:00 Poprad Rytro 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Poprad Muszyna 0 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 0 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 16.10.2017
16:00 Hart Tęgoborze 4 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 30.09.2017
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 Glinik Gorlice 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 5 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 07.10.2017
12:00 Poprad Muszyna 1 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:30 Kolejarz Stróże 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 14.10.2017
10:00 Glinik Gorlice 7 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
12:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 2 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 11

Środa, 18.10.2017
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Czwartek, 19.10.2017
18:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 21.10.2017
12:00 Grybovia Grybów 3 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Gród Podegrodzie 1 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:                Korzenna - Gród 12:00
Sobota - 02 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Grybovia 18:00
Poniedziałek - 04 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 17:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 26 Maj 2018r. Beginn Godzina: 12:00
Dąbrovia Wielogłowy
Dąbrovia WielogłowyTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 9 24
2 Grybovia 8 16
3 Korzenna 7 15
4 Hart 7 15
5 Sandecja II 6 10
6 Kolejarz 7 9
7 Gród 7 7
8 Poprad M. 7 7
9 Biegoniczanka 7 5
10 Dąbrovia 7 2
11 Poprad R. 6 1