I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018

Kolejka 1

Środa, 23.08.2017
17:00 Gród Podegrodzie 3 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 26.08.2017
10:00 Grybovia Grybów 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 1

Poniedziałek, 28.08.2017
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 1

Wtorek, 29.08.2017
16:30 KS Bobowa 1 - 6 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 31.08.2017
17:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 1 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Poprad Muszyna 3 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 12 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 02.09.2017
10:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 03.09.2017
11:30 Kolejarz Stróże 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 06.09.2017
17:00 Sokół Stary Sącz 3 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 4

Piątek, 08.09.2017
17:00 KS Bobowa 0 - 9 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 09.09.2017
10:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 4 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna  -  Poprad Rytro Statystyki przedmeczowe

Kolejka 5

Sobota, 16.09.2017
10:00 Poprad Rytro 3 - 2 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 17.09.2017
16:30 Kolejarz Stróże 4 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 20.09.2017
16:00 Glinik Gorlice 5 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 KS Bobowa 2 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 4 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 6

Czwartek, 21.09.2017
16:00 Poprad Muszyna 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 27.09.2017
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:30 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 6 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 23.09.2017
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 6 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 6 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 7

Poniedziałek, 23.10.2017
10:00 Helena Nowy Sącz  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Sobota, 30.09.2017
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 1 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 6 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 8

Czwartek, 05.10.2017
10:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 07.10.2017
10:00 Gród Podegrodzie 6 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 4 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 11.10.2017
15:30 Skalnik Kamionka Wielka 6 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 2 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 14.10.2017
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Środa, 18.10.2017
15:00 KS Bobowa  -  Skalnik Kamionka Wielka Statystyki przedmeczowe

Kolejka 11

Sobota, 21.10.2017
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 2 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:30 Sokół Stary Sącz 5 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 11

Środa, 25.10.2017
14:30 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 28.10.2017
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe
10:00 KS Bobowa 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Wtorek, 31.10.2017
13:00 Poprad Rytro  -  Skalnik Kamionka Wielka Statystyki przedmeczowe

Kolejka 13

Sobota, 04.11.2017
10:00 Glinik Gorlice 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze  -  Poprad Muszyna Statystyki przedmeczowe
13:30 ULKS Korzenna 3 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 05.11.2017
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 12.11.2017
13:30 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 11 26
2 Korzenna 10 25
3 Sokół 11 23
4 Kolejarz 11 22
5 Gród 11 20
6 Grybovia 11 17
7 Hart 10 13
8 Helena 10 12
9 Skalnik 9 6
10 Poprad M. 7 5
11 Poprad R. 9 3
12 Bobowa 10 0