Klasa A Nowy Sącz 2017/2018
Terminarz i wyniki ligi: Klasa A Nowy Sącz 2017/2018

Kolejka 1

Sobota, 12.08.2017
17:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 13.08.2017
11:00 ULKS Przydonica 3 - 3 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Górka Szczereż 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 1

Poniedziałek, 28.08.2017
18:00 LKS Ubiad 3 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 15.08.2017
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 3 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 ULKS Przydonica 2 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Amator Paszyn 1 - 4 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 0 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 19.08.2017
17:00 Helena Nowy Sącz 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 20.08.2017
11:00 ULKS Przydonica 0 - 10 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:00 Zawisza Rożnów 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 3

Czwartek, 14.09.2017
17:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 18.11.2017
17:00 Górka Szczereż 0 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 26.08.2017
17:00 Budowlani Jazowsko 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 27.08.2017
11:00 Grybovia Grybów 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 ULKS Przydonica 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 02.09.2017
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 ULKS Przydonica Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 03.09.2017
11:00 LKS Ubiad 0 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 5 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:00 LKS Świniarsko 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Górka Szczereż 0 - 8 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 7 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 09.09.2017
17:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 10.09.2017
11:00 ULKS Przydonica 3 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 2 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 Budowlani Jazowsko 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 LKS Ubiad 3 - 3 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 16.09.2017
16:30 Zawisza Rożnów 0 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 17.09.2017
11:00 Helena Nowy Sącz 4 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 5 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 1 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
16:00 Górka Szczereż 0 - 3 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 19.11.2017
11:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 ULKS Przydonica Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn  -  Budowlani Jazowsko Statystyki przedmeczowe
13:00 Dunajec Nowy Sącz  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 8

Niedziela, 24.09.2017
11:00 Zyndram Łącko 2 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 ULKS Przydonica 2 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 0 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Górka Szczereż 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 4 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 30.09.2017
16:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 01.10.2017
11:00 LKS Świniarsko 2 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Zawisza Rożnów 7 - 1 ULKS Przydonica Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 2 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 5 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 07.10.2017
16:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
16:00 Górka Szczereż 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 4 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 08.10.2017
11:00 ULKS Przydonica 0 - 7 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Amator Paszyn 2 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 0 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 6 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 15.10.2017
11:00 LKS Świniarsko 1 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 4 - 2 ULKS Przydonica Raport meczowy
14:00 Budowlani Jazowsko 1 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 5 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
15:30 Zawisza Rożnów 1 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 22.10.2017
11:00 Amator Paszyn 1 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Zyndram Łącko 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 ULKS Przydonica 3 - 4 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 Górka Szczereż 0 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
15:00 Helena Nowy Sącz 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 28.10.2017
15:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 4 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 29.10.2017
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 1 - 3 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Budowlani Jazowsko 4 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
14:00 Zawisza Rożnów 5 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze  -  ULKS Przydonica Statystyki przedmeczowe

Kolejka 14

Sobota, 04.11.2017
13:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 05.11.2017
11:00 LKS Ubiad 2 - 7 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 Helena Nowy Sącz 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
13:30 Amator Paszyn 3 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
13:30 ULKS Przydonica 2 - 6 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 Victoria Witowice Dolne 4 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 Górka Szczereż 2 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 11.11.2017
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
13:00 Zawisza Rożnów 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:00 Budowlani Jazowsko 2 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 3 - 3 LKS Ubiad Raport meczowy
13:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 12.11.2017
11:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 5 - 1 ULKS Przydonica Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 3 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy

Plan Seniorów

Sparing - Seniorzy:               Grybovia - Korzenna 14:00
Niedziela - 25 Luty 2018

WYJAZD: 12:45!
Boisko: Sztuczne - Szalowa.


Sparing - Seniorzy:                 Ogniwo - Korzenna 12:00
Niedziela - 04 Marzec 2018

WYJAZD: 10:45!
Boisko: Sztuczne - Szalowa!


Sparing - Seniorzy:           Amator - Korzenna ??:00
Niedziela - 11 Marzec 2018

WYJAZD: ??
Miejsce: ??


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Sokół 15 43
2 Łosoś 15 28
3 Hart 14 27
4 Zawisza 15 25
5 Helena 15 23
6 Korzenna 14 22
7 Zyndram 15 20
8 Victoria 15 18
9 Dunajec 14 17
10 Świniarsko 15 17
11 Budowlani 14 16
12 Ubiad 15 15
13 Grybovia 15 15
14 Amator 14 14
15 Górka 15 8
16 Przydonica 14 6