I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2016/2017
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2016/2017

Kolejka 1

Piątek, 26.08.2016
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 0 - 10 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Poprad Muszyna 3 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 4 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 27.08.2016
17:30 Hart Tęgoborze 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 29.08.2016
13:30 Dunajec Nowy Sącz 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Poprad Muszyna 4 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Grybovia Grybów 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Sandecja II Nowy Sącz 15 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 13.09.2016
17:00 Poprad Rytro 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 03.09.2016
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 04.09.2016
12:00 Hart Tęgoborze 0 - 0 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Poniedziałek, 05.09.2016
17:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 10.09.2016
10:00 Poprad Rytro 1 - 7 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 7 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 8 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 11.09.2016
17:00 Poprad Muszyna 6 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 17.09.2016
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 3 - 8 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 11 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 2 - 7 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 24.09.2016
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Poprad Muszyna 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 Sandecja II Nowy Sącz 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 25.09.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 17.06.2017
18:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 01.10.2016
12:00 Sokół Stary Sącz 11 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 2 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 7 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 02.10.2016
13:00 Hart Tęgoborze 4 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 7

Wtorek, 18.10.2016
16:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 08.10.2016
10:00 Grybovia Grybów 1 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 09.10.2016
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 13 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 15.10.2016
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 4 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 0 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 7 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Czwartek, 20.10.2016
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 10

Piątek, 21.10.2016
10:00 Poprad Muszyna 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 22.10.2016
12:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 9 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:30 Hart Tęgoborze 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 29.10.2016
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 1 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Dunajec Nowy Sącz 8 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 08.04.2017
10:00 Grybovia Grybów 3 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 09.04.2017
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Środa, 14.06.2017
18:00 Dunajec Nowy Sącz 8 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 7 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 13

Środa, 12.04.2017
18:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 13

Czwartek, 13.04.2017
10:00 Sokół Stary Sącz 5 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 2 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 14

Wtorek, 18.04.2017
10:00 Grybovia Grybów 2 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 8 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:30 Poprad Rytro 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 22.04.2017
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 5 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 12 - 1 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 06.06.2017
18:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 26.04.2017
18:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 16

Piątek, 28.04.2017
12:00 Poprad Muszyna 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 29.04.2017
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 30.04.2017
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 16

Czwartek, 08.06.2017
18:00 Grybovia Grybów 7 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 17

Wtorek, 02.05.2017
10:00 Poprad Rytro 1 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
13:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 0 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 06.05.2017
10:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 0 - 6 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:00 Poprad Muszyna 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 13.05.2017
12:00 Poprad Rytro 1 - 1 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 0 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 8 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 19

Poniedziałek, 12.06.2017
18:00 Gród Podegrodzie 9 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 20.05.2017
10:00 Grybovia Grybów 1 - 8 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Helena Nowy Sącz 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Poprad Muszyna 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 21.05.2017
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 0 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 27.05.2017
10:00 Poprad Rytro 0 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:30 ULKS Korzenna 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 28.05.2017
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 03.06.2017
13:00 Grybovia Grybów 5 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 22

Wtorek, 20.06.2017
16:00 Helena Nowy Sącz 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 Poprad Muszyna 1 - 4 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Wiosna 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna vicemistrzem I Ligi!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 10 27
2 Korzenna 10 24
3 Hart 10 21
4 Sandecja II 10 19
5 Kolejarz 10 18
6 Grybovia 10 16
7 Gród 10 11
8 Poprad M. 10 7
9 Biegoniczanka 10 5
10 Dąbrovia 10 5
11 Poprad R. 10 5