I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2016/2017
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2016/2017

Kolejka 1

Piątek, 26.08.2016
18:00 Poprad Muszyna 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 27.08.2016
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 4 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 5 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 6 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 1

Piątek, 11.11.2016
11:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 6 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Poniedziałek, 29.08.2016
17:30 LKS Uście Gorlickie 0 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 2

Wtorek, 30.08.2016
17:30 Sokół Stary Sącz 4 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 31.08.2016
17:30 Hart Tęgoborze 3 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 07.09.2016
17:30 ULKS Korzenna 2 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 04.05.2017
18:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 3

Piątek, 02.09.2016
17:30 Poprad Rytro 1 - 5 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 03.09.2016
10:00 Glinik Gorlice 2 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Poniedziałek, 05.09.2016
17:00 Kolejarz Stróże 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 3

Czwartek, 25.05.2017
18:00 Poprad Muszyna 1 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 10.09.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
14:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 14.09.2016
16:30 Poprad Rytro 1 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
16:30 Glinik Gorlice 4 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 Nawoj Nawojowa 1 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
16:30 Kolejarz Stróże 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 5 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 ULKS Korzenna 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 6

Piątek, 16.09.2016
16:30 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 17.09.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 5 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 24.09.2016
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 14 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 6 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 01.10.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 25.03.2017
10:00 Poprad Muszyna 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 15 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 26.03.2017
16:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Czwartek, 06.04.2017
17:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 08.10.2016
10:00 Nawoj Nawojowa 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 2 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 1 - 5 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Poniedziałek, 31.10.2016
15:00 ULKS Korzenna 4 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 11 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 15.10.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 4 - 2 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 6 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 12 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 22.10.2016
10:00 Kolejarz Stróże 3 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 7 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 11

Wtorek, 25.04.2017
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 29.10.2016
10:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 2 - 17 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 7 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 12

Środa, 05.04.2017
17:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 12

Poniedziałek, 12.06.2017
17:00 Poprad Muszyna  -  Helena Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Poprad Rytro  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
10:00 Poprad Muszyna  -  Sokół Stary Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 05.11.2016
09:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 0 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 06.11.2016
10:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 01.04.2017
10:00 Helena Nowy Sącz 8 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 10 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 Skalnik Kamionka Wielka 3 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 02.04.2017
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 08.04.2017
10:00 Glinik Gorlice 0 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 2 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 6 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Kolejarz Stróże 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 06.06.2017
18:00 Nawoj Nawojowa 0 - 5 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 8 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Czwartek, 13.04.2017
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 8 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
12:00 Skalnik Kamionka Wielka 5 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 6 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 15.04.2017
11:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 5 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 17

Wtorek, 18.04.2017
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 3 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 4 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 2 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 19.04.2017
16:30 Nawoj Nawojowa 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 18

Piątek, 21.04.2017
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 22.04.2017
10:00 Skalnik Kamionka Wielka  -  Nawoj Nawojowa Statystyki przedmeczowe
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:30 Poprad Muszyna 1 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 18

Wtorek, 09.05.2017
18:00 Hart Tęgoborze 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 29.04.2017
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa  -  LKS Uście Gorlickie Statystyki przedmeczowe
13:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 0 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 20

Wtorek, 02.05.2017
10:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 6 Kolejarz Stróże Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 1 - 6 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Poprad Muszyna  -  Nawoj Nawojowa Statystyki przedmeczowe
17:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 8 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 20

Środa, 24.05.2017
18:00 Skalnik Kamionka Wielka  -  Gród Podegrodzie Statystyki przedmeczowe

Kolejka 20

Sobota, 10.06.2017
18:00 Helena Nowy Sącz  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe
18:00 Sokół Stary Sącz 1 - 5 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  Nawoj Nawojowa Statystyki przedmeczowe

Kolejka 21

Sobota, 06.05.2017
10:00 Helena Nowy Sącz 2 - 4 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 1 Poprad Muszyna Raport meczowy
11:00 Glinik Gorlice 2 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 5 - 2 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 13.05.2017
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Skalnik Kamionka Wielka 5 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 23

Poniedziałek, 15.05.2017
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 23

Wtorek, 16.05.2017
17:00 Kolejarz Stróże 6 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 0 - 6 Glinik Gorlice Raport meczowy
18:00 LKS Uście Gorlickie  -  Hart Tęgoborze Statystyki przedmeczowe

Kolejka 23

Wtorek, 23.05.2017
18:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 20.05.2017
10:00 Poprad Rytro 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 8 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 1 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 27.05.2017
10:00 Sokół Stary Sącz 10 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 4 - 0 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 5 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 6 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 5 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
13:00 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 03.06.2017
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 9 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 5 - 3 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 23
Datum Środa, 23 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 18 38
2 Korzenna 18 38
3 Sokół 18 35
4 Grybovia 17 33
5 Kolejarz 16 31
6 Gród 18 30
7 Hart 17 23
8 Helena 17 20
9 Poprad M. 16 18
10 Skalnik 18 15
11 Poprad R. 18 12
12 Bobowa 19 7