Klasa A Nowy Sącz 2016/2017
Terminarz i wyniki ligi: Klasa A Nowy Sącz 2016/2017

Kolejka 1

Niedziela, 14.08.2016
11:00 LKS Ubiad 6 - 3 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 0 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Orzeł Ptaszkowa 3 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:30 Nawoj Nawojowa 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Zawisza Rożnów 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 1

Poniedziałek, 15.08.2016
11:00 LKS Świniarsko 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 13.11.2016
11:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 Dąbrovia Wielogłowy 1 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
16:30 Nawoj Nawojowa 1 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 20.08.2016
17:30 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 21.08.2016
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 2 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 2 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
17:30 Budowlani Jazowsko 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 3 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
17:30 Amator Paszyn 5 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 3

Czwartek, 25.08.2016
17:30 Orzeł Ptaszkowa 0 - 5 LKS Ubiad Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:30 Nawoj Nawojowa 1 - 5 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:30 Zawisza Rożnów 3 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
17:30 Dąbrovia Wielogłowy 4 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 LKS Świniarsko 2 - 5 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 31.08.2016
17:30 ULKS Korzenna 2 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 28.08.2016
11:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 4 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 2 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
17:30 Amator Paszyn 3 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 4 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 24.05.2017
17:30 Budowlani Jazowsko 2 - 5 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 04.09.2016
11:00 Zawisza Rożnów 3 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 4 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Orzeł Ptaszkowa 2 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 0 - 3 LKS Ubiad Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 10.09.2016
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 5 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 11.09.2016
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 5 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 2 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 4 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 3 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 3 - 1 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
17:00 Orzeł Ptaszkowa 2 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 17.09.2016
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 18.09.2016
11:00 Zawisza Rożnów 1 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 Dąbrovia Wielogłowy 1 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 4 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 8 - 2 Amator Paszyn Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
16:30 ULKS Korzenna 5 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 25.09.2016
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 0 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Orzeł Ptaszkowa 1 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
16:00 Amator Paszyn 4 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 2 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Górka Szczereż 4 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 01.10.2016
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 02.10.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Dąbrovia Wielogłowy 1 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 0 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
16:00 Nawoj Nawojowa 2 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 08.10.2016
15:30 Górka Szczereż 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 09.10.2016
11:00 Budowlani Jazowsko 3 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Orzeł Ptaszkowa 2 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy
14:00 LKS Ubiad 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:30 Grybovia Grybów 0 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:30 Victoria Witowice Dolne 4 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
15:30 Nawoj Nawojowa 5 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 15.10.2016
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 16.10.2016
11:00 Zawisza Rożnów 2 - 5 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 Dąbrovia Wielogłowy 1 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 1 - 4 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 5 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 5 - 2 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 23.10.2016
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 5 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
11:00 Orzeł Ptaszkowa 2 - 6 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 Nawoj Nawojowa 3 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
15:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
15:00 LKS Ubiad 1 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Zawisza Rożnów 5 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 30.10.2016
11:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 3 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 4 - 0 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 6 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Górka Szczereż Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 2 - 4 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 06.11.2016
11:00 Budowlani Jazowsko 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 3 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
11:00 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 4 LKS Świniarsko Raport meczowy
13:30 LKS Ubiad 3 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
13:30 Orzeł Ptaszkowa 4 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
13:30 Victoria Witowice Dolne 4 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 Nawoj Nawojowa 0 - 5 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:30 Zawisza Rożnów 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 15

Piątek, 11.11.2016
11:00 LKS Świniarsko 1 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 7 - 0 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Hart Tęgoborze 6 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 3 - 1 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 2 - 3 LKS Ubiad Raport meczowy
13:00 Zyndram Łącko 1 - 3 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 01.04.2017
15:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 02.04.2017
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
15:00 Amator Paszyn 1 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
15:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 0 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 08.04.2017
15:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 09.04.2017
14:00 Orzeł Ptaszkowa 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
15:00 LKS Świniarsko 1 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:00 Nawoj Nawojowa 0 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Górka Szczereż 3 - 0 LKS Ubiad Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 4 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 15.04.2017
11:00 Budowlani Jazowsko 1 - 6 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 7 - 1 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 1 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 4 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
13:00 Grybovia Grybów 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 22.04.2017
16:30 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 3 Amator Paszyn Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 23.04.2017
11:00 LKS Świniarsko 2 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 4 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 Nawoj Nawojowa 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 4 LKS Ubiad Raport meczowy

Kolejka 19

Środa, 31.05.2017
18:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Orzeł Ptaszkowa 2 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 29.04.2017
16:00 Grybovia Grybów 2 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 30.04.2017
11:00 Budowlani Jazowsko 4 - 2 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 7 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 7 - 5 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
11:00 Amator Paszyn 5 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:00 Górka Szczereż 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 21

Środa, 03.05.2017
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 1 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
16:00 LKS Świniarsko 0 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 0 - 1 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 2 - 4 LKS Ubiad Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 1 - 3 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 22

Niedziela, 07.05.2017
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 5 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 LKS Ubiad 1 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 5 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Górka Szczereż 0 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy
14:00 Orzeł Ptaszkowa 5 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
16:00 Amator Paszyn 3 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 13.05.2017
17:00 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 14.05.2017
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 5 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 2 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 2 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 3 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 1 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 24

Środa, 17.05.2017
18:00 Górka Szczereż 3 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 24

Czwartek, 18.05.2017
18:00 Budowlani Jazowsko 7 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 3 Zawisza Rożnów Raport meczowy
18:00 Orzeł Ptaszkowa 1 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
18:00 LKS Ubiad 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Grybovia Grybów 1 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Zyndram Łącko 2 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Amator Paszyn 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 20.05.2017
18:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 21.05.2017
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 5 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 6 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 5 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 3 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 28.05.2017
11:00 Budowlani Jazowsko 2 - 6 Zawisza Rożnów Raport meczowy
11:00 Górka Szczereż 3 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Zyndram Łącko 2 - 0 Amator Paszyn Raport meczowy
15:00 Orzeł Ptaszkowa 1 - 6 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 1 - 1 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 LKS Ubiad 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 03.06.2017
18:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 1 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 04.06.2017
11:00 Zyndram Łącko 1 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
11:00 LKS Świniarsko 7 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
14:00 Amator Paszyn 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 LKS Ubiad Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 - 0 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 4 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 11.06.2017
11:00 Budowlani Jazowsko 9 - 1 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
11:00 Grybovia Grybów 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:00 Orzeł Ptaszkowa 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Zawisza Rożnów 2 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy
16:00 Górka Szczereż 1 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Ubiad 5 - 3 Amator Paszyn Raport meczowy
17:30 Nawoj Nawojowa 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 29

Czwartek, 15.06.2017
16:00 Sokół Stary Sącz 4 - 3 Orzeł Ptaszkowa Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 4 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 0 - 2 LKS Ubiad Raport meczowy
17:00 Amator Paszyn 3 - 1 Górka Szczereż Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 LKS Świniarsko 1 - 2 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Zawisza Rożnów Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 17.06.2017
17:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zawisza Rożnów 3 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 2 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Orzeł Ptaszkowa 3 - 3 Amator Paszyn Raport meczowy
17:00 Górka Szczereż 1 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 LKS Ubiad 3 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Budowlani Jazowsko 0 - 4 LKS Świniarsko Raport meczowy

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 26 Maj 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Amator Paszyn
Amator PaszynTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 23 58
2 Hart 23 56
3 Korzenna 23 52
4 Grybovia 23 39
5 Dunajec 23 38
6 Zyndram 22 38
7 Zawisza 23 28
8 Victoria 22 28
9 Świniarsko 23 26
10 Helena 23 25
11 Mszalnica 22 25
12 Górka 23 24
13 Amator 22 22
14 Biegonice 23 21
15 Budowlani 22 16
16 Ubiad 22 16