I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2015/2016

Kolejka 1

Czwartek, 27.08.2015
10:00 Dunajec Nowy Sącz 6 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
14:30 Gród Podegrodzie 12 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 1 - 2 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 6 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Barciczanka Barcice 0 - 11 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 29.08.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 5 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Grybovia Grybów 0 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 1 - 6 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Sandecja II Nowy Sącz 5 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 05.09.2015
10:00 Glinik Gorlice 7 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 Barciczanka Barcice 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:30 ULKS Korzenna 17 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 7 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 21.10.2015
10:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 11 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Czwartek, 10.09.2015
15:30 Poprad Rytro 1 - 8 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Sandecja II Nowy Sącz 9 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 6 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
16:00 Glinik Gorlice 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 7 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 12.09.2015
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:30 Barciczanka Barcice 5 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 6 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 5

Wtorek, 29.03.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 Barciczanka Barcice 1 - 7 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 19.09.2015
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 6 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 6 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 5 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Gród Podegrodzie 7 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:30 Poprad Rytro 0 - 11 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 26.09.2015
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 5 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 5 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 6 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
12:30 Helena Nowy Sącz 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 03.10.2015
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 1 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 7 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 2 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 10.10.2015
10:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 0 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Barciczanka Barcice 1 - 6 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Gród Podegrodzie 10 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 17.10.2015
09:30 Sandecja II Nowy Sącz 8 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Dunajec Nowy Sącz 6 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 11 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 3 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 14.11.2015
10:00 Glinik Gorlice 2 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 10

Środa, 20.04.2016
13:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 24.10.2015
10:00 Sandecja II Nowy Sącz 7 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 25.10.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 11

Środa, 13.04.2016
17:30 Grybovia Grybów 6 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 02.04.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 7 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 4 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 2 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 15 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 03.04.2016
10:00 Grybovia Grybów 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 09.04.2016
10:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 4 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Barciczanka Barcice 0 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 4 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 10.04.2016
15:00 Sokół Stary Sącz 6 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 16.04.2016
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
14:00 Helena Nowy Sącz 1 - 10 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 17.04.2016
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
15:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 9 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 23.04.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 24.04.2016
10:00 ULKS Korzenna 10 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 15

Środa, 27.04.2016
18:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 1 - 6 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Piątek, 29.04.2016
17:30 Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 30.04.2016
10:00 Glinik Gorlice 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
12:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 0 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 04.05.2016
16:30 Grybovia Grybów 4 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 17

Poniedziałek, 02.05.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 5 Gród Podegrodzie Raport meczowy
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 6 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
14:00 Barciczanka Barcice 2 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 14 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 3 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 17

Czwartek, 02.06.2016
16:30 Dunajec Nowy Sącz 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 4 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 07.05.2016
10:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
11:00 Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 5 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Glinik Gorlice 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 18

Środa, 11.05.2016
17:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 6 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 14.05.2016
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 0 - 9 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 15.05.2016
14:00 Barciczanka Barcice 6 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 19

Poniedziałek, 23.05.2016
17:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 19

Poniedziałek, 30.05.2016
15:30 Sokół Stary Sącz 4 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 0 - 5 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 04.06.2016
10:00 Grybovia Grybów 7 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 20

Wtorek, 17.05.2016
17:30 Sandecja II Nowy Sącz 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Biegoniczanka Nowy Sącz 0 - 11 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 5 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 20

Wtorek, 24.05.2016
18:00 Hart Tęgoborze 3 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 21

Czwartek, 19.05.2016
16:30 Barciczanka Barcice 0 - 6 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 21

Piątek, 20.05.2016
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 21.05.2016
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 2 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 0 - 11 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 28.05.2016
16:30 Barciczanka Barcice 1 - 5 Sandecja II Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Sokół Stary Sącz 3 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 Hart Tęgoborze 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Dunajec Nowy Sącz 1 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Glinik Gorlice 9 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Beskidzka 11 30
2 Respect 11 30
3 Korzenna 11 22
4 Sandecja III 11 20
5 Grybovia 11 17
6 Hart 11 15
7 Gród 11 14
8 Poprad M. 11 14
9 Biegoniczanka 11 13
10 Poprad R. 11 12
11 Przydonica 11 3
12 Kolejarz 11 0