I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2015/2016
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2015/2016

Kolejka 1

Wtorek, 25.08.2015
17:30 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:30 Glinik Gorlice 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 1 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 1

Czwartek, 27.08.2015
15:00 Poprad Rytro 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 16.09.2015
17:00 KS Ropa 3 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 KS Bobowa 0 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:00 Skalnik Kamionka Wielka 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 29.08.2015
10:00 Poprad Rytro 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 2 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 03.09.2015
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 23.09.2015
16:30 LUKS Hańczowa 0 - 3 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 24.03.2016
12:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 KS Ropa 9 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 3

Piątek, 04.09.2015
17:00 KS Bobowa 2 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 6 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 05.09.2015
09:30 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 09.09.2015
17:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 KS Ropa Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 3 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LUKS Hańczowa 2 - 8 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 5 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 3 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 5 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 12.09.2015
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 8 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 2 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 19.09.2015
10:00 ULKS Korzenna 4 - 0 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 6 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 26.09.2015
09:30 Nawoj Nawojowa 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
09:30 Helena Nowy Sącz 4 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 ULKS Korzenna 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
14:00 Barciczanka Barcice 4 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 03.10.2015
10:00 KS Bobowa 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 10.10.2015
09:30 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 KS Ropa 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 1 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 14.10.2015
16:00 Nawoj Nawojowa 2 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 17.10.2015
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
12:30 Poprad Rytro 0 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 18.10.2015
16:00 ULKS Korzenna 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Wtorek, 24.05.2016
18:00 KS Ropa 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 24.10.2015
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 6 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 14.11.2015
10:00 Glinik Gorlice 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 31.10.2015
09:30 ULKS Korzenna 5 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 3 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 0 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 12

Czwartek, 14.04.2016
10:00 Poprad Rytro 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 07.11.2015
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 2 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 2 - 4 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 14

Wtorek, 29.03.2016
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 5 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 Kolejarz Stróże 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 LUKS Hańczowa 0 - 4 KS Bobowa Raport meczowy
16:30 Nawoj Nawojowa 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 02.04.2016
10:00 KS Bobowa 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 KS Ropa 4 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 03.04.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 4 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 6 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 05.04.2016
12:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 15

Czwartek, 07.04.2016
17:00 ULKS Korzenna 4 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 09.04.2016
10:00 Poprad Rytro 1 - 6 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 0 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 4 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 10.04.2016
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 16.04.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 12 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 14 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 1 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 KS Ropa 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 17.04.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 17

Wtorek, 31.05.2016
10:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 2 - 5 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 18

Wtorek, 19.04.2016
17:00 Gród Podegrodzie 8 - 6 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
17:00 Kolejarz Stróże 3 - 4 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:00 LUKS Hańczowa 1 - 6 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 23.04.2016
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 3 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 KS Ropa 3 - 7 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 24.04.2016
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 5 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 13 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 19

Poniedziałek, 23.05.2016
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 19

Środa, 15.06.2016
17:30 Sokół Stary Sącz  -  LUKS Hańczowa Statystyki przedmeczowe

Kolejka 20

Środa, 27.04.2016
17:30 Gród Podegrodzie 4 - 0 KS Bobowa Raport meczowy

Kolejka 20

Czwartek, 28.04.2016
17:00 Glinik Gorlice 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 30.04.2016
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 6 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 4 Barciczanka Barcice Raport meczowy
14:00 Kolejarz Stróże 0 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 21

Poniedziałek, 02.05.2016
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 KS Ropa 3 - 1 KS Bobowa Raport meczowy
15:30 Barciczanka Barcice 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 21

Wtorek, 03.05.2016
10:00 Glinik Gorlice 3 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 21

Czwartek, 05.05.2016
10:00 LUKS Hańczowa 1 - 6 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 07.05.2016
10:00 KS Bobowa 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 1 - 6 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 2 - 9 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 5 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 KS Ropa Raport meczowy
12:00 Kolejarz Stróże 5 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 14.05.2016
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 2 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 2 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 5 - 1 KS Ropa Raport meczowy
16:00 LUKS Hańczowa 0 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 23

Czwartek, 02.06.2016
18:00 Barciczanka Barcice 3 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
18:00 KS Ropa 3 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 24

Środa, 18.05.2016
17:30 KS Bobowa 1 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 2 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:30 Kolejarz Stróże 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 04.06.2016
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 5 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 21.05.2016
10:00 Hart Tęgoborze 6 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 KS Bobowa Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Kolejarz Stróże 11 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Barciczanka Barcice 2 - 9 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 28.05.2016
10:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 1 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 KS Bobowa 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 7 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 2 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 7 - 0 KS Ropa Raport meczowy

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 23
Datum Środa, 23 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 18 38
2 Korzenna 18 38
3 Sokół 18 35
4 Grybovia 17 33
5 Kolejarz 16 31
6 Gród 18 30
7 Hart 17 23
8 Helena 17 20
9 Poprad M. 16 18
10 Skalnik 18 15
11 Poprad R. 18 12
12 Bobowa 19 7