Liga Okręgowa 2015/2016
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2015/2016

Kolejka 1

Czwartek, 06.08.2015
17:00 Helena Nowy Sącz 2 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 08.08.2015
18:00 AKS Ujanowice 1 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 09.08.2015
17:00 LKS Kobylanka 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 0 - 1 Limanovia Limanowa Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 23.09.2015
16:30 Gród Podegrodzie 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Orkan Raba Wyżna 6 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 12.08.2015
18:00 Limanovia Limanowa 3 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 15.08.2015
17:00 Sokół Słopnice 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 3 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 16.08.2015
17:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 0 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 AKS Ujanowice 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 2

Środa, 09.09.2015
18:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 22.08.2015
17:30 Helena Nowy Sącz 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Orkan Raba Wyżna 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 23.08.2015
17:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 3 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 1 - 2 Limanovia Limanowa Raport meczowy
17:30 Huragan Waksmund 0 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:30 Jarmuta Szczawnica 2 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 29.08.2015
16:30 Helena Nowy Sącz 3 - 5 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 0 - 2 Limanovia Limanowa Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 30.08.2015
17:00 Sokół Słopnice 0 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:30 Jarmuta Szczawnica 2 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 05.09.2015
17:00 AKS Ujanowice 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 2 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 06.09.2015
11:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 1 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Limanovia Limanowa 4 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Orkan Raba Wyżna 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 12.09.2015
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 13.09.2015
16:00 Sokół Słopnice 2 - 2 Limanovia Limanowa Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Orkan Raba Wyżna 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 19.09.2015
16:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Płomień Limanowa 4 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 20.09.2015
16:00 Huragan Waksmund 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Limanovia Limanowa 5 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 1 - 2 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 26.09.2015
16:00 ULKS Korzenna 1 - 4 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 3 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 27.09.2015
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 3 Limanovia Limanowa Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
16:00 Orkan Raba Wyżna 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 03.10.2015
11:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Płomień Limanowa 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 04.10.2015
16:00 Huragan Waksmund 0 - 2 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
16:00 Limanovia Limanowa 3 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 10.10.2015
16:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Limanovia Limanowa Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 2 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 11.10.2015
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
16:00 Orkan Raba Wyżna 3 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 5 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 17.10.2015
11:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 5 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Płomień Limanowa 0 - 2 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 3 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 18.10.2015
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 2 - 3 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:00 Limanovia Limanowa 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 24.10.2015
15:00 AKS Ujanowice 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
15:30 ULKS Korzenna 0 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 1 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
15:30 LKS Kobylanka 2 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 25.10.2015
14:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
14:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
14:30 Orkan Raba Wyżna 0 - 5 Limanovia Limanowa Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 14.11.2015
15:00 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 31.10.2015
14:00 Huragan Waksmund 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Orkan Szczyrzyc 3 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
14:00 Płomień Limanowa 4 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
14:00 Limanovia Limanowa 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:00 Jarmuta Szczawnica 5 - 4 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
14:00 Sokół Słopnice 3 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 07.11.2015
13:30 ULKS Korzenna 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
13:30 Gród Podegrodzie 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 Helena Nowy Sącz 7 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:30 LKS Kobylanka 1 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
13:30 Turbacz Mszana Dolna 0 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 08.11.2015
13:30 Sokół Słopnice 2 - 2 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
13:30 AKS Ujanowice 1 - 0 Limanovia Limanowa Raport meczowy
13:30 Huragan Waksmund 0 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 15

Środa, 11.11.2015
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 4 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
12:00 Limanovia Limanowa 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
12:30 Orkan Szczyrzyc 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
12:30 Płomień Limanowa 2 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
12:30 AKS Ujanowice 3 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
12:30 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:30 Olimpia Pisarzowa 0 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 26.04.2016
11:00 Sokół Słopnice 4 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 02.04.2016
16:30 Limanovia Limanowa 3 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:30 ULKS Korzenna 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 03.04.2016
16:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 4 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
16:00 Płomień Limanowa 0 - 5 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 7 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 09.04.2016
16:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:30 Płomień Limanowa 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 10.04.2016
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:00 Orkan Raba Wyżna 7 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 2 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 01.06.2016
18:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Limanovia Limanowa Raport meczowy

Kolejka 18

Środa, 13.04.2016
17:00 Gród Podegrodzie 4 - 2 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 5 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Limanovia Limanowa 2 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 16.04.2016
16:00 Orkan Raba Wyżna 0 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 17.04.2016
15:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 5 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 4 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Limanovia Limanowa 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 0 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 23.04.2016
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 0 - 3 Limanovia Limanowa Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 24.04.2016
16:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 30.04.2016
17:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 2 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
17:30 Limanovia Limanowa 0 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:30 Płomień Limanowa 1 - 5 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 01.05.2016
17:00 Huragan Waksmund 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 0 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Jarmuta Szczawnica 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 21

Poniedziałek, 30.05.2016
17:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 22

Wtorek, 03.05.2016
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 5 Limanovia Limanowa Raport meczowy
17:00 Orkan Raba Wyżna 3 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 1 - 4 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 22

Czwartek, 05.05.2016
17:30 Sokół Słopnice 1 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 07.05.2016
17:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Płomień Limanowa 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 08.05.2016
11:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 3 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
15:00 Sokół Słopnice 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Limanovia Limanowa 3 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 4 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 14.05.2016
17:00 Helena Nowy Sącz 0 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 15.05.2016
17:00 Orkan Raba Wyżna 2 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 3 Limanovia Limanowa Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 24

Środa, 08.06.2016
18:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 24

Środa, 15.06.2016
18:00 ULKS Korzenna 2 - 3 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 21.05.2016
17:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 3 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 3 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Płomień Limanowa 6 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 22.05.2016
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Limanovia Limanowa 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 3 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:30 Jarmuta Szczawnica 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 26

Środa, 25.05.2016
17:30 LKS Kobylanka 0 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Limanovia Limanowa Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 4 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 AKS Ujanowice 3 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
18:00 Orkan Raba Wyżna 4 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 26

Czwartek, 26.05.2016
17:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 0 - 6 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 28.05.2016
18:00 Płomień Limanowa 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 29.05.2016
11:00 Huragan Waksmund 2 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Limanovia Limanowa 5 - 0 Orkan Raba Wyżna Raport meczowy
17:30 Jarmuta Szczawnica 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 04.06.2016
17:00 Helena Nowy Sącz 4 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 3 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 0 - 4 Limanovia Limanowa Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 05.06.2016
17:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 5 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 0 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Orkan Raba Wyżna 0 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 6 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 29

Sobota, 11.06.2016
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 5 - 4 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
18:00 Orkan Raba Wyżna 2 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 12.06.2016
13:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 Jarmuta Szczawnica 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Limanovia Limanowa 5 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 18.06.2016
18:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 2 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 5 Limanovia Limanowa Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 4 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 0 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
18:00 Orkan Raba Wyżna 4 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 4 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2017/2018 - Kolejka 26
Datum Niedziela, 27 Maj 2018r. Beginn Godzina: 17:00
Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Sokół 25 67
2 Łosoś 24 55
3 Zawisza 24 46
4 Korzenna 25 42
5 Hart 24 42
6 Świniarsko 25 39
7 Zyndram 25 35
8 Victoria 24 33
9 Helena 25 29
10 Amator 23 29
11 Grybovia 25 28
12 Ubiad 25 26
13 Dunajec 25 23
14 Budowlani 24 23
15 Górka 24 16
16 Przydonica 25 9