I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2014/2015 WIOSNA
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2014/2015 WIOSNA

Kolejka 1

Środa, 17.06.2015
18:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Dunajec Nowy Sącz 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 1

Czwartek, 18.06.2015
18:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 11.04.2015
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Piątek, 17.04.2015
17:30 Glinik Gorlice 0 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 18.04.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 7 Gród Podegrodzie Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 25.04.2015
10:00 Dunajec Nowy Sącz 6 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
12:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 26.04.2015
12:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 29.04.2015
17:30 Gród Podegrodzie 4 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 4 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 09.05.2015
10:00 Grybovia Grybów 3 - 3 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 6 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 16.05.2015
10:00 Glinik Gorlice 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
12:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Czwartek, 21.05.2015
17:00 Glinik Gorlice 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 23.05.2015
12:00 Helena Nowy Sącz 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 24.05.2015
10:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 9

Piątek, 29.05.2015
17:30 Dunajec Nowy Sącz 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 30.05.2015
10:00 Gród Podegrodzie 9 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Czwartek, 04.06.2015
16:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 06.06.2015
10:00 Grybovia Grybów 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 7 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Piątek, 12.06.2015
17:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 13.06.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Glinik Gorlice 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 12

Poniedziałek, 15.06.2015
10:00 ULKS Korzenna 3 - 4 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 3 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 20.06.2015
10:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 27.06.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 02.05.2015
10:00 Glinik Gorlice 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:                Korzenna - Gród 12:00
Sobota - 02 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Grybovia 16:30
Poniedziałek - 04 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 26 Maj 2018r. Beginn Godzina: 12:00
Dąbrovia Wielogłowy
Dąbrovia WielogłowyTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 9 24
2 Grybovia 8 16
3 Korzenna 7 15
4 Hart 7 15
5 Sandecja II 6 10
6 Kolejarz 7 9
7 Gród 7 7
8 Poprad M. 7 7
9 Biegoniczanka 7 5
10 Dąbrovia 7 2
11 Poprad R. 6 1