I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2014/2015

Kolejka 1

Sobota, 30.08.2014
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 7 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 KS Ropa 1 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
13:00 Poprad Rytro 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 17.09.2014
10:00 Nawoj Nawojowa 3 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 06.05.2015
18:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 06.09.2014
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 15.11.2014
10:00 LUKS Hańczowa 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Wtorek, 09.09.2014
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 5 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 KS Ropa 0 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 1 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 15.10.2014
16:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Skalnik Kamionka Wielka 3 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 3

Poniedziałek, 10.11.2014
12:00 Poprad Rytro 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 13.09.2014
10:00 Barciczanka Barcice 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 KS Ropa Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 5

Piątek, 19.09.2014
16:00 Kolejarz Stróże 1 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 20.09.2014
10:00 KS Ropa 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 5 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 2 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 4 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 27.09.2014
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 5 - 4 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 KS Ropa 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 04.10.2014
10:00 Poprad Rytro 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 0 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 6 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 8 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Środa, 15.04.2015
00:00 Hart Tęgoborze 0 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 2 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 11.10.2014
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 2 - 0 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 0 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 18.10.2014
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 0 - 3 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 14 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 29.04.2015
10:00 Hart Tęgoborze 6 - 0 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 25.10.2014
10:00 Helena Nowy Sącz 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 7 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 4 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 KS Ropa 15 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 10

Czwartek, 30.10.2014
15:00 Poprad Rytro 3 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 08.11.2014
10:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 3 - 1 KS Ropa Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 28.03.2015
10:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 4 - 2 KS Ropa Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 1 - 9 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 29.03.2015
10:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 16.05.2015
18:00 Kolejarz Stróże 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 6 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
14:30 ULKS Korzenna 2 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 06.06.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
17:30 LUKS Hańczowa 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:30 Kolejarz Stróże 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 3 - 0 KS Ropa Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 13

Środa, 01.04.2015
17:00 ULKS Korzenna 10 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:00 KS Ropa 2 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 13

Czwartek, 02.04.2015
12:00 Poprad Rytro 4 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
14:00 Nawoj Nawojowa 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 Kolejarz Stróże 2 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy

Kolejka 14

Czwartek, 14.05.2015
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
18:00 Skalnik Kamionka Wielka 4 - 1 KS Ropa Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 Barciczanka Barcice 0 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 4 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 LUKS Hańczowa 3 - 10 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 11.04.2015
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 9 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 12.04.2015
10:00 KS Ropa 0 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 15

Środa, 22.04.2015
17:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 28.04.2015
17:00 Kolejarz Stróże 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 KS Ropa 2 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 18.04.2015
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
12:00 Helena Nowy Sącz 0 - 0 KS Ropa Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 17

Czwartek, 23.04.2015
17:30 Hart Tęgoborze 2 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Nawoj Nawojowa 3 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 30.05.2015
10:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 KS Ropa 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 18

Piątek, 24.04.2015
17:00 Skalnik Kamionka Wielka 1 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 25.04.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 6 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 KS Ropa 2 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 11 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
16:00 Barciczanka Barcice 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 26.04.2015
10:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 02.05.2015
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 4 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 0 - 3 Skalnik Kamionka Wielka Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 19

Wtorek, 12.05.2015
18:00 Kolejarz Stróże 4 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 09.05.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 2 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 KS Ropa 3 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 1 - 6 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 6 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 21

Czwartek, 21.05.2015
18:00 LUKS Hańczowa 2 - 3 KS Ropa Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 23.05.2015
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 2 - 2 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 2 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Skalnik Kamionka Wielka 7 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 22
Datum Wtorek, 29 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 19 41
2 Glinik 19 38
3 Grybovia 18 36
4 Sokół 18 35
5 Kolejarz 18 31
6 Gród 18 30
7 Hart 18 26
8 Helena 17 20
9 Poprad M. 16 18
10 Skalnik 18 15
11 Poprad R. 19 13
12 Bobowa 20 8