Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2014/2015

Kolejka 1

Czwartek, 14.08.2014
18:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 2 - 8 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 1

Piątek, 15.08.2014
11:00 Sokół Słopnice 0 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 2 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 17.08.2014
11:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 1 - 7 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 KS Tymbark 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 23.08.2014
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 1 - 4 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 24.08.2014
11:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 1 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 27.08.2014
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 2 - 3 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Płomień Limanowa 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 10.09.2014
17:00 LKS Szaflary 4 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
16:30 Turbacz Mszana Dolna 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 30.08.2014
16:00 KS Tymbark 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 31.08.2014
16:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 4 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 4 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 06.09.2014
17:00 Płomień Limanowa 1 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 4 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 2 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 07.09.2014
11:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 13.09.2014
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 14.09.2014
15:00 Huragan Waksmund 3 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Środa, 17.09.2014
16:30 KS Tymbark 5 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 20.09.2014
16:00 LKS Szaflary 5 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 21.09.2014
11:00 Płomień Limanowa 1 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 2 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 8

Środa, 24.09.2014
16:30 ULKS Korzenna 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 27.09.2014
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 KS Tymbark 4 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 28.09.2014
15:00 Jarmuta Szczawnica 0 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 1 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 04.10.2014
16:00 Płomień Limanowa 1 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 2 - 4 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 05.10.2014
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 KS Tymbark Raport meczowy
15:00 Huragan Waksmund 2 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
15:00 Jarmuta Szczawnica 3 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 11.10.2014
15:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 12.10.2014
11:00 KS Tymbark 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:30 Olimpia Pisarzowa 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Sokół Słopnice 1 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
15:00 Orkan Szczyrzyc 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 18.10.2014
14:30 Dunajec Nowy Sącz 0 - 7 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 19.10.2014
12:30 Płomień Limanowa 4 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 4 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
14:00 Huragan Waksmund 5 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Jarmuta Szczawnica 3 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 5 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 25.10.2014
13:00 Orkan Szczyrzyc 7 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 26.10.2014
11:00 Sokół Słopnice 1 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
11:00 KS Tymbark 0 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
13:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 13

Wtorek, 11.11.2014
12:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 02.11.2014
10:30 Dunajec Nowy Sącz 2 - 3 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
13:00 Płomień Limanowa 1 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
13:00 Huragan Waksmund 0 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
13:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
13:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 Sokół Słopnice 0 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 08.11.2014
11:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:30 Gród Podegrodzie 3 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 09.11.2014
11:00 KS Tymbark 5 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
12:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy
12:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
12:30 Orkan Szczyrzyc 2 - 4 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
12:30 ULKS Korzenna 0 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
12:30 LKS Szaflary 8 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 28.03.2015
16:00 Płomień Limanowa 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 3 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 29.03.2015
13:00 LKS Szaflary 7 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:00 KS Tymbark 4 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 7 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 10.06.2015
18:00 Gród Podegrodzie 5 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
18:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 6 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 11.04.2015
14:00 Płomień Limanowa 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 12.04.2015
14:00 KS Tymbark 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 2 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 18

Wtorek, 16.06.2015
18:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 4 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 18.04.2015
16:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 19.04.2015
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 KS Tymbark 1 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 3 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 25.04.2015
17:00 ULKS Korzenna 1 - 4 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 26.04.2015
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 4 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
15:00 Płomień Limanowa 7 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 2 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 1 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 21

Czwartek, 30.04.2015
14:00 Huragan Waksmund 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Orkan Szczyrzyc 4 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 21

Piątek, 01.05.2015
14:00 KS Tymbark 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 21

Środa, 20.05.2015
18:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 22

Niedziela, 03.05.2015
14:00 Płomień Limanowa 1 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 KS Tymbark Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 1 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
18:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 09.05.2015
16:00 KS Tymbark 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 7 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 10.05.2015
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 3 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 16.05.2015
17:00 Płomień Limanowa 4 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 0 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 17.05.2015
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 7 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 3 - 2 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 23.05.2015
16:00 KS Tymbark 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 24.05.2015
11:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 5 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 6 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 30.05.2015
18:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 31.05.2015
12:00 Płomień Limanowa 4 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 0 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 27

Środa, 03.06.2015
18:00 KS Tymbark 2 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 27

Czwartek, 04.06.2015
17:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 0 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 6 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 2 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 06.06.2015
18:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 07.06.2015
17:00 Płomień Limanowa 0 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 6 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 1 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 0 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 14.06.2015
17:30 LKS Szaflary 1 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Orkan Szczyrzyc 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 KS Tymbark 2 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 20.06.2015
14:30 Dunajec Nowy Sącz 2 - 8 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 5 KS Tymbark Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 0 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 8 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 2 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 1 - 4 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Plan Seniorów

Mecz - Seniorzy A Klasa:          Korzenna - Helena 13:00
Niedziela - 30 Wrzesień 2018

Zbiórka przedmeczowa: 12:00!


Mecz - Seniorzy A Klasa:          Amator - Korzenna 14:00
Niedziela - 07 Październik 2018

Wyjazd: 12:30!


Mecz - Seniorzy A Klasa:          Korzenna - Biegoniczanka 16:00
Niedziela - 14 Październik 2018

Zbiórka: 15:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 9
Datum Niedziela, 30 Wrzesień 2018r. Beginn Godzina: 13:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Helena Nowy Sącz
Helena Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 7 21
2 Zyndram 8 15
3 Korzenna 7 13
4 Grybovia 8 13
5 Helena 8 13
6 Hart 7 12
7 Dunajec 7 11
8 Budowlani 8 11
9 Biegonice 8 11
10 Zawisza 8 11
11 Victoria 8 9
12 Mszalnica 8 8
13 Ubiad 7 7
14 Świniarsko 8 4
15 Górka 7 4
16 Amator 6 4