Liga Okręgowa 2014/2015
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2014/2015

Kolejka 1

Czwartek, 14.08.2014
18:00 Dunajec Nowy Sącz 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 2 - 8 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 1

Piątek, 15.08.2014
11:00 Sokół Słopnice 0 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
14:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 2 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 17.08.2014
11:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 1 - 7 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 KS Tymbark 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 23.08.2014
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 1 - 4 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 24.08.2014
11:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 1 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 27.08.2014
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 2 - 3 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Płomień Limanowa 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 10.09.2014
17:00 LKS Szaflary 4 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
16:30 Turbacz Mszana Dolna 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 30.08.2014
16:00 KS Tymbark 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 31.08.2014
16:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 4 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 4 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 06.09.2014
17:00 Płomień Limanowa 1 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 4 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 2 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 07.09.2014
11:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 13.09.2014
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 14.09.2014
15:00 Huragan Waksmund 3 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Środa, 17.09.2014
16:30 KS Tymbark 5 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 20.09.2014
16:00 LKS Szaflary 5 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 21.09.2014
11:00 Płomień Limanowa 1 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 2 - 2 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 8

Środa, 24.09.2014
16:30 ULKS Korzenna 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 27.09.2014
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 KS Tymbark 4 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 28.09.2014
15:00 Jarmuta Szczawnica 0 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 1 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 04.10.2014
16:00 Płomień Limanowa 1 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 2 - 4 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 05.10.2014
11:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 KS Tymbark Raport meczowy
15:00 Huragan Waksmund 2 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
15:00 Jarmuta Szczawnica 3 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 11.10.2014
15:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 12.10.2014
11:00 KS Tymbark 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:30 Olimpia Pisarzowa 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Sokół Słopnice 1 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
15:00 Orkan Szczyrzyc 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 18.10.2014
14:30 Dunajec Nowy Sącz 0 - 7 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 19.10.2014
12:30 Płomień Limanowa 4 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 4 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
14:00 Huragan Waksmund 5 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Jarmuta Szczawnica 3 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 5 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 25.10.2014
13:00 Orkan Szczyrzyc 7 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 26.10.2014
11:00 Sokół Słopnice 1 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
11:00 KS Tymbark 0 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
13:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 13

Wtorek, 11.11.2014
12:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 02.11.2014
10:30 Dunajec Nowy Sącz 2 - 3 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
13:00 Płomień Limanowa 1 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
13:00 Huragan Waksmund 0 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
13:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
13:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 Sokół Słopnice 0 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 08.11.2014
11:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
12:30 Gród Podegrodzie 3 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 09.11.2014
11:00 KS Tymbark 5 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
12:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy
12:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
12:30 Orkan Szczyrzyc 2 - 4 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
12:30 ULKS Korzenna 0 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
12:30 LKS Szaflary 8 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 28.03.2015
16:00 Płomień Limanowa 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 3 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 29.03.2015
13:00 LKS Szaflary 7 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:00 KS Tymbark 4 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 7 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 10.06.2015
18:00 Gród Podegrodzie 5 - 3 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
18:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 6 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 11.04.2015
14:00 Płomień Limanowa 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 12.04.2015
14:00 KS Tymbark 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 2 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 18

Wtorek, 16.06.2015
18:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 4 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 18.04.2015
16:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 5 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 19.04.2015
16:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 KS Tymbark 1 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 3 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 25.04.2015
17:00 ULKS Korzenna 1 - 4 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 26.04.2015
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 4 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
15:00 Płomień Limanowa 7 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 2 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 1 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 21

Czwartek, 30.04.2015
14:00 Huragan Waksmund 4 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Orkan Szczyrzyc 4 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy

Kolejka 21

Piątek, 01.05.2015
14:00 KS Tymbark 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 21

Środa, 20.05.2015
18:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 22

Niedziela, 03.05.2015
14:00 Płomień Limanowa 1 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 KS Tymbark Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 1 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
18:00 Dunajec Nowy Sącz 2 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 09.05.2015
16:00 KS Tymbark 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 7 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 10.05.2015
16:00 Jarmuta Szczawnica 1 - 3 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 16.05.2015
17:00 Płomień Limanowa 4 - 0 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 0 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 17.05.2015
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 7 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 3 - 2 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 23.05.2015
16:00 KS Tymbark 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 24.05.2015
11:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 5 - 2 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 5 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 6 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 30.05.2015
18:00 Dunajec Nowy Sącz 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 31.05.2015
12:00 Płomień Limanowa 4 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 0 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 0 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 27

Środa, 03.06.2015
18:00 KS Tymbark 2 - 1 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 27

Czwartek, 04.06.2015
17:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 3 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 0 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Płomień Limanowa Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 6 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 2 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 06.06.2015
18:00 Dunajec Nowy Sącz 1 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 07.06.2015
17:00 Płomień Limanowa 0 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 6 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 Jarmuta Szczawnica 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 1 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 0 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 14.06.2015
17:30 LKS Szaflary 1 - 1 Płomień Limanowa Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 Dunajec Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Orkan Szczyrzyc 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 KS Tymbark 2 - 1 Jarmuta Szczawnica Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 30

Sobota, 20.06.2015
14:30 Dunajec Nowy Sącz 2 - 8 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 5 KS Tymbark Raport meczowy
17:00 Płomień Limanowa 0 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 8 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Jarmuta Szczawnica 2 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 1 - 4 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 30 74
2 Łosoś 30 72
3 Korzenna 30 64
4 Zyndram 30 57
5 Grybovia 30 56
6 Dunajec 30 49
7 Zawisza 30 43
8 Victoria 30 40
9 Górka 30 36
10 Mszalnica 30 32
11 Świniarsko 30 31
12 Helena 30 31
13 Amator 30 29
14 Ubiad 30 22
15 Biegonice 30 22
16 Budowlani 30 16