Liga Okręgowa 2013/2014
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2013/2014

Kolejka 1

Sobota, 10.08.2013
17:30 LKS Wójtowa 1 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 3 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 1

Niedziela, 11.08.2013
17:30 Poprad Rytro 4 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 Sokół Słopnice 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 2 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Huragan Waksmund 1 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 4 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 2

Czwartek, 15.08.2013
17:30 Olimpia Pisarzowa 0 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 0 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
17:30 Orkan Szczyrzyc 3 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 NKP Podhale Nowy Targ 5 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 18.08.2013
17:00 Hart Tęgoborze 1 - 5 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 3 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 0 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 1 - 4 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Sokół Słopnice 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 LKS Wójtowa 1 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:30 Huragan Waksmund 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 0 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 24.08.2013
17:30 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 NKP Podhale Nowy Targ 5 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 25.08.2013
11:00 ULKS Korzenna 3 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 3 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 0 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 28.08.2013
17:30 LKS Szaflary 1 - 6 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 LKS Wójtowa 1 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 Huragan Waksmund 0 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Grybovia Grybów 1 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 04.09.2013
17:30 Sokół Słopnice 6 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 31.08.2013
17:30 Grybovia Grybów 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 4 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 01.09.2013
15:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Orkan Szczyrzyc 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 4 - 2 LKS Wójtowa Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 07.09.2013
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 2 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 08.09.2013
11:00 LKS Wójtowa 4 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 7 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 1 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Grybovia Grybów 0 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 14.09.2013
16:30 LKS Kobylanka 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:30 Orkan Szczyrzyc 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:30 NKP Podhale Nowy Targ 6 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:30 Helena Nowy Sącz 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 15.09.2013
14:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:30 Olimpia Pisarzowa 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 LKS Szaflary 3 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
16:30 Sokół Słopnice 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 9

Środa, 18.09.2013
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 21.09.2013
16:30 LKS Wójtowa 1 - 6 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:30 Grybovia Grybów 2 - 5 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 22.09.2013
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:30 Huragan Waksmund 1 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 4 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
16:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 23.03.2014
15:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 28.09.2013
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 29.09.2013
14:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 9 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 Sokół Słopnice 0 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 LKS Wójtowa Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 05.10.2013
16:00 LKS Wójtowa 2 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 0 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 06.10.2013
11:00 ULKS Korzenna 7 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 5 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 5 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 12.10.2013
15:30 NKP Podhale Nowy Targ 3 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:30 Helena Nowy Sącz 5 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:30 LKS Wójtowa 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 13.10.2013
13:00 Olimpia Pisarzowa 0 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:30 Poprad Rytro 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
15:30 LKS Szaflary 5 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
15:30 Sokół Słopnice 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 19.10.2013
15:00 LKS Kobylanka 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 20.10.2013
13:00 Huragan Waksmund 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:30 Grybovia Grybów 0 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
15:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
15:30 Victoria Witowice Dolne 4 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:30 Łosoś Łososina Dolna 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
15:30 Orkan Szczyrzyc 1 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 26.10.2013
14:00 LKS Wójtowa 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:30 Helena Nowy Sącz 2 - 5 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 27.10.2013
14:00 LKS Szaflary 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
14:30 Poprad Rytro 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:30 ULKS Korzenna 0 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:30 Sokół Słopnice 4 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
14:30 Hart Tęgoborze 2 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 02.11.2013
11:00 Grybovia Grybów 2 - 6 LKS Wójtowa Raport meczowy
13:30 LKS Kobylanka 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:30 NKP Podhale Nowy Targ 4 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 03.11.2013
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:30 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
13:30 Łosoś Łososina Dolna 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
13:30 Orkan Szczyrzyc 1 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
13:30 Gród Podegrodzie 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 09.11.2013
13:30 LKS Szaflary 4 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
13:30 LKS Wójtowa 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 10.11.2013
11:00 Huragan Waksmund 10 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
13:30 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
13:30 Poprad Rytro 0 - 3 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 1 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
13:30 Sokół Słopnice 4 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 Hart Tęgoborze 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 16.11.2013
13:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
13:00 LKS Kobylanka 2 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
13:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 17.11.2013
13:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
13:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 3 LKS Wójtowa Raport meczowy
13:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
13:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
13:00 NKP Podhale Nowy Targ 5 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 29.03.2014
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 30.03.2014
13:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
15:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy
16:00 Grybovia Grybów 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 05.04.2014
16:30 LKS Wójtowa 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 06.04.2014
11:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
13:00 Sokół Słopnice 2 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Grybovia Grybów 0 - 6 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:30 LKS Szaflary 2 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 12.04.2014
15:00 Helena Nowy Sącz 1 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 0 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 13.04.2014
16:30 Poprad Rytro 5 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:30 NKP Podhale Nowy Targ 4 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:30 Orkan Szczyrzyc 10 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 19.04.2014
11:00 LKS Wójtowa 2 - 6 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
11:00 Sokół Słopnice 1 - 4 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 LKS Szaflary 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Grybovia Grybów 0 - 4 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 0 - 4 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 1 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 27.07.2014
18:00 Huragan Waksmund 0 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 26.04.2014
16:00 Helena Nowy Sącz 5 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
17:00 NKP Podhale Nowy Targ 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 22

Niedziela, 27.04.2014
15:00 Poprad Rytro 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 6 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 4 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 23

Środa, 30.04.2014
17:00 LKS Kobylanka 3 - 1 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 23

Czwartek, 01.05.2014
15:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 1 - 3 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
15:00 Huragan Waksmund 3 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 LKS Wójtowa 2 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Sokół Słopnice 7 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 03.05.2014
17:00 LKS Szaflary 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 NKP Podhale Nowy Targ 4 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 04.05.2014
11:00 ULKS Korzenna 4 - 1 LKS Wójtowa Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 2 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
17:00 Orkan Szczyrzyc 6 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 24

Poniedziałek, 30.06.2014
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 10.05.2014
17:30 Gród Podegrodzie 6 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 LKS Wójtowa 1 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 11.05.2014
11:00 Grybovia Grybów 0 - 9 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
16:00 Huragan Waksmund 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 4 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 26

Środa, 14.05.2014
18:00 Sokół Słopnice 3 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 3 - 2 Huragan Waksmund Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
18:00 NKP Podhale Nowy Targ 5 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 2 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 26

Wtorek, 01.07.2014
18:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 4 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 27

Czwartek, 29.05.2014
18:00 Huragan Waksmund 3 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 27

Środa, 25.06.2014
18:00 LKS Kobylanka 0 - 5 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 28.06.2014
16:00 Grybovia Grybów 2 - 5 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 4 - 1 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 LKS Wójtowa 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 29.06.2014
18:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 4 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 24.05.2014
16:30 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 25.05.2014
11:00 ULKS Korzenna 4 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 1 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 5 - 1 LKS Wójtowa Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Huragan Waksmund Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 2 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 29

Sobota, 31.05.2014
17:00 Łosoś Łososina Dolna 6 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 1 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 01.06.2014
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 1 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 Grybovia Grybów 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 10 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy

Kolejka 30

Środa, 04.06.2014
18:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 1 Huragan Waksmund Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Sokół Słopnice 4 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 1 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 3 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Helena Nowy Sącz 1 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
18:00 NKP Podhale Nowy Targ 3 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 31

Sobota, 07.06.2014
17:00 LKS Kobylanka 2 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 NKP Podhale Nowy Targ 0 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 31

Niedziela, 08.06.2014
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
18:00 Orkan Szczyrzyc 7 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Grybovia Grybów 0 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 9 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy

Kolejka 32

Sobota, 14.06.2014
16:00 LKS Wójtowa 3 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 8 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 32

Niedziela, 15.06.2014
11:00 ULKS Korzenna 4 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Huragan Waksmund 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 3 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Sokół Słopnice 4 - 4 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 3 - 0 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy

Kolejka 33

Środa, 18.06.2014
18:00 NKP Podhale Nowy Targ 6 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 33

Czwartek, 19.06.2014
16:00 Orkan Szczyrzyc 7 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 6 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 1 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 - 0 LKS Wójtowa Raport meczowy
18:00 Grybovia Grybów 0 - 4 Huragan Waksmund Raport meczowy

Kolejka 34

Niedziela, 22.06.2014
18:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Huragan Waksmund 2 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 LKS Wójtowa 1 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 4 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Sokół Słopnice 1 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 2 - 2 Orkan Szczyrzyc Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 0 - 6 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 6 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Hart 30 74
2 Łosoś 30 72
3 Korzenna 30 64
4 Zyndram 30 57
5 Grybovia 30 56
6 Dunajec 30 49
7 Zawisza 30 43
8 Victoria 30 40
9 Górka 30 36
10 Mszalnica 30 32
11 Świniarsko 30 31
12 Helena 30 31
13 Amator 30 29
14 Ubiad 30 22
15 Biegonice 30 22
16 Budowlani 30 16