II liga - Nowy Sącz - Trampkarze starsi 2012/2013
Terminarz i wyniki ligi: II liga - Nowy Sącz - Trampkarze starsi 2012/2013

Kolejka 1

Sobota, 25.08.2012
12:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Dąbrovia Wielogłowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 5 Sandecja III Nowy Sącz
16:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 3 LKS Mszalnica
16:00 Victoria Witowice Dolne 7 - 2 LKS Świniarsko

Kolejka 2

Wtorek, 28.08.2012
14:00 LKS Mszalnica 5 - 1 Victoria Witowice Dolne
16:00 LKS Świniarsko 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
18:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Orzeł Wojnarowa
18:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 2 Sandecja III Nowy Sącz

Kolejka 3

Sobota, 01.09.2012
11:00 ULKS Korzenna 6 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój
15:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 3 Hart Tęgoborze
16:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 0 Dąbrovia Wielogłowy
16:00 LKS Świniarsko 1 - 2 LKS Mszalnica

Kolejka 4

Sobota, 08.09.2012
10:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 7 LKS Mszalnica
10:00 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 2 Victoria Witowice Dolne
12:00 ULKS Korzenna 2 - 3 Sandecja III Nowy Sącz
15:00 Hart Tęgoborze 0 - 3 LKS Świniarsko

Kolejka 5

Sobota, 15.09.2012
14:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 0 ULKS Korzenna
14:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 5 Sandecja III Nowy Sącz
16:30 LKS Mszalnica 9 - 1 Hart Tęgoborze

Kolejka 5

Poniedziałek, 17.09.2012
17:30 LKS Świniarsko 0 - 1 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 6

Sobota, 22.09.2012
10:00 Sandecja III Nowy Sącz 2 - 1 Orzeł Wojnarowa
12:00 Hart Tęgoborze 6 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
12:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Victoria Witowice Dolne

Kolejka 6

Czwartek, 27.09.2012
10:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 3 LKS Mszalnica

Kolejka 7

Wtorek, 25.09.2012
16:30 Orzeł Wojnarowa 0 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 7

Sobota, 29.09.2012
13:30 Victoria Witowice Dolne 2 - 5 Sandecja III Nowy Sącz
13:30 LKS Świniarsko 0 - 0 ULKS Korzenna
15:30 Hart Tęgoborze 5 - 0 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 8

Sobota, 06.10.2012
10:00 Sandecja III Nowy Sącz 1 - 1 LKS Świniarsko
10:00 Orzeł Wojnarowa 6 - 5 Victoria Witowice Dolne
12:00 ULKS Korzenna 3 - 2 LKS Mszalnica
13:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 3 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 9

Sobota, 13.10.2012
12:00 Victoria Witowice Dolne 5 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
12:00 LKS Mszalnica 2 - 2 Sandecja III Nowy Sącz
13:00 LKS Świniarsko 1 - 1 Orzeł Wojnarowa
15:00 Hart Tęgoborze 3 - 2 ULKS Korzenna

Kolejka 10

Sobota, 22.06.2013
10:00 Dąbrovia Wielogłowy 3 - 2 ULKS Korzenna
15:30 Sandecja III Nowy Sącz 1 - 3 Hart Tęgoborze
15:30 LKS Mszalnica 3 - 4 Orzeł Wojnarowa
15:30 LKS Świniarsko 1 - 3 Victoria Witowice Dolne

Kolejka 11

Sobota, 13.04.2013
13:00 Sandecja III Nowy Sącz 5 - 1 Dąbrovia Wielogłowy
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 0 LKS Świniarsko
16:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 5 LKS Mszalnica
16:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 4 Hart Tęgoborze

Kolejka 12

Sobota, 20.04.2013
10:00 Dąbrovia Wielogłowy 3 - 2 Orzeł Wojnarowa
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 Victoria Witowice Dolne
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 2 ULKS Korzenna
15:00 LKS Mszalnica 1 - 2 LKS Świniarsko

Kolejka 13

Czwartek, 25.04.2013
17:00 LKS Mszalnica 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 13

Sobota, 27.04.2013
12:00 Sandecja III Nowy Sącz 7 - 0 ULKS Korzenna
15:30 Victoria Witowice Dolne 1 - 3 Dąbrovia Wielogłowy
16:00 LKS Świniarsko 1 - 0 Hart Tęgoborze

Kolejka 14

Sobota, 04.05.2013
10:00 Sandecja III Nowy Sącz 6 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
12:00 Dąbrovia Wielogłowy 2 - 0 LKS Świniarsko
16:30 ULKS Korzenna 6 - 2 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 14

Niedziela, 05.05.2013
10:00 Hart Tęgoborze 4 - 2 LKS Mszalnica

Kolejka 15

Sobota, 11.05.2013
10:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 6 Sandecja III Nowy Sącz
13:30 LKS Mszalnica 3 - 0 Dąbrovia Wielogłowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 5 - 4 ULKS Korzenna
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 6 Hart Tęgoborze

Kolejka 16

Sobota, 18.05.2013
10:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 5 Orzeł Wojnarowa
10:00 Sandecja III Nowy Sącz 1 - 0 Victoria Witowice Dolne
15:00 Dąbrovia Wielogłowy 0 - 2 Hart Tęgoborze
17:00 ULKS Korzenna 1 - 1 LKS Świniarsko

Kolejka 17

Sobota, 25.05.2013
10:00 Dąbrovia Wielogłowy 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
10:00 LKS Świniarsko 0 - 3 Sandecja III Nowy Sącz
15:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 17

Sobota, 08.06.2013
14:00 LKS Mszalnica 4 - 1 ULKS Korzenna

Kolejka 18

Sobota, 01.06.2013
15:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Hart Tęgoborze

Kolejka 18

Niedziela, 02.06.2013
10:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 2 Victoria Witowice Dolne
10:00 Orzeł Wojnarowa 8 - 0 LKS Świniarsko
10:00 Sandecja III Nowy Sącz 5 - 3 LKS Mszalnica

Plan Trampkarzy


Mecz - Trampkarze I Liga:                Korzenna - Gród 12:00
Sobota - 02 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 11:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:       Korzenna - Grybovia 16:30
Poniedziałek - 04 Czerwiec 2018

Zbiórka przedmeczowa: 15:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 26 Maj 2018r. Beginn Godzina: 12:00
Dąbrovia Wielogłowy
Dąbrovia WielogłowyTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 9 24
2 Grybovia 8 16
3 Korzenna 7 15
4 Hart 7 15
5 Sandecja II 6 10
6 Kolejarz 7 9
7 Gród 7 7
8 Poprad M. 7 7
9 Biegoniczanka 7 5
10 Dąbrovia 7 2
11 Poprad R. 6 1