Liga Okręgowa 2009/2010
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2009/2010

Kolejka 1

Niedziela, 09.08.2009
11:00 Sokół Słopnice 3 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
11:00 KS Zakopane 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
14:00 Przełęcz Tylicz 2 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Wierchy Rabka Zdrój 3 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Watra Białka Tatrzańska 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Orawa Jabłonka 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 1 KS Tymbark Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 15.08.2009
14:00 Przełęcz Tylicz 3 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 4 - 2 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
17:00 Orawa Jabłonka 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
17:00 Poroniec Poronin 1 - 1 KS Tymbark Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 0 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 16.08.2009
14:30 Wierchy Rabka Zdrój 3 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 2 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 23.08.2009
13:00 KS Tymbark 2 - 1 Orawa Jabłonka Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 7 - 4 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
17:00 Watra Białka Tatrzańska 3 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:00 Poroniec Poronin 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 02.09.2009
16:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 4 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 KS Tymbark 2 - 0 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 26.08.2009
17:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Orawa Jabłonka Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 2 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 4 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 2 - 1 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Dobrzanka Dobra 1 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 29.08.2009
17:00 Watra Białka Tatrzańska 3 - 1 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 30.08.2009
14:00 Przełęcz Tylicz 2 - 4 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:30 Wierchy Rabka Zdrój 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
16:30 Poroniec Poronin 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 Orawa Jabłonka 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 06.09.2009
13:00 Poprad Rytro 3 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:00 Orawa Jabłonka 0 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
16:30 Sokół Słopnice 2 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 KS Tymbark 2 - 1 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy

Kolejka 7

Piątek, 11.09.2009
16:30 Watra Białka Tatrzańska 7 - 1 Orawa Jabłonka Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 13.09.2009
11:00 Przełęcz Tylicz 2 - 0 KS Tymbark Raport meczowy
13:30 Jordan Jordanów 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 4 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 3 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 3 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:30 Wierchy Rabka Zdrój 0 - 5 KS Zakopane Raport meczowy
16:30 Poroniec Poronin 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 20.09.2009
13:30 Dobrzanka Dobra 2 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:30 Sokół Słopnice 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:00 KS Zakopane 1 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 2 - 3 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
16:00 Poroniec Poronin 2 - 5 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
16:00 Orawa Jabłonka 5 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:00 KS Tymbark 0 - 0 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 0 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 27.09.2009
11:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
13:00 Wierchy Rabka Zdrój 1 - 6 Orawa Jabłonka Raport meczowy
14:00 Watra Białka Tatrzańska 6 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 LKS Uście Gorlickie 2 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Przełęcz Tylicz 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 3 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 04.10.2009
11:00 Dobrzanka Dobra 3 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy
12:00 Poroniec Poronin 5 - 5 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
12:00 KS Tymbark 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 0 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
15:30 Poprad Rytro 2 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:30 Watra Białka Tatrzańska 4 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:30 Orawa Jabłonka 4 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
15:30 KS Zakopane 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 10.10.2009
15:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 11.10.2009
11:00 Sokół Słopnice 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 1 KS Tymbark Raport meczowy
15:00 LKS Uście Gorlickie 3 - 3 Orawa Jabłonka Raport meczowy
15:00 Przełęcz Tylicz 2 - 4 Poroniec Poronin Raport meczowy
15:00 Wierchy Rabka Zdrój 1 - 5 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
15:00 Jordan Jordanów 4 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 12

Środa, 11.11.2009
13:00 Orawa Jabłonka 6 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 27.03.2010
15:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 28.03.2010
12:30 KS Tymbark 6 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
14:00 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Watra Białka Tatrzańska 3 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
15:00 Jordan Jordanów 8 - 1 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
15:00 KS Zakopane 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:00 Poroniec Poronin 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 25.10.2009
13:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 3 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:30 Poprad Rytro 3 - 0 KS Tymbark Raport meczowy
14:30 Gród Podegrodzie 4 - 2 Orawa Jabłonka Raport meczowy
14:30 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:30 Przełęcz Tylicz 4 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:30 Wierchy Rabka Zdrój 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 21.03.2010
15:00 Sokół Słopnice 1 - 1 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 31.10.2009
11:00 Wierchy Rabka Zdrój 2 - 3 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
11:00 Orawa Jabłonka 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 Dobrzanka Dobra 1 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
14:00 Jordan Jordanów 0 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
14:00 Poroniec Poronin 0 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 5 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Watra Białka Tatrzańska 0 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 08.11.2009
11:00 KS Tymbark 1 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
11:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
13:30 Poprad Rytro 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 7 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
13:30 LKS Uście Gorlickie 0 - 4 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
13:30 Przełęcz Tylicz 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
14:00 Sokół Słopnice 2 - 4 Orawa Jabłonka Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 03.04.2010
11:00 Dobrzanka Dobra 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 0 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
12:00 Poprad Rytro 5 - 3 Orawa Jabłonka Raport meczowy
13:00 Orzeł Wojnarowa 5 - 2 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
14:00 Poroniec Poronin 0 - 4 Sokół Słopnice Raport meczowy
14:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:00 KS Tymbark 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 17

Czwartek, 13.05.2010
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Watra Białka Tatrzańska 5 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:30 Sokół Słopnice 2 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 KS Tymbark 5 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy

Kolejka 17

Piątek, 21.05.2010
17:30 KS Zakopane 8 - 1 Orawa Jabłonka Raport meczowy

Kolejka 17

Środa, 26.05.2010
18:00 Dobrzanka Dobra 5 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 5 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
18:00 Orawa Jabłonka 1 - 2 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 06.06.2010
16:00 Przełęcz Tylicz 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
11:00 KS Zakopane 5 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy

Kolejka 18

Środa, 09.06.2010
18:00 Jordan Jordanów 5 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Orawa Jabłonka 3 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
18:00 Wierchy Rabka Zdrój 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
18:00 LKS Uście Gorlickie 0 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 18

Czwartek, 10.06.2010
18:00 Sokół Słopnice 3 - 3 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy

Kolejka 19

Środa, 21.04.2010
17:30 Orawa Jabłonka 4 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Poroniec Poronin 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 Watra Białka Tatrzańska 3 - 1 KS Tymbark Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Wierchy Rabka Zdrój 3 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 4 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 LKS Uście Gorlickie 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 25.04.2010
14:30 Dobrzanka Dobra 3 - 0 Orawa Jabłonka Raport meczowy
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 2 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Sokół Słopnice 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 1 - 0 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
17:00 KS Tymbark 6 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 3 - 2 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 01.05.2010
11:00 Wierchy Rabka Zdrój 0 - 5 KS Tymbark Raport meczowy
11:00 Jordan Jordanów 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
11:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 1 Sokół Słopnice Raport meczowy
14:00 Przełęcz Tylicz 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Poroniec Poronin 2 - 2 Orawa Jabłonka Raport meczowy
14:00 Watra Białka Tatrzańska 4 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 22

Poniedziałek, 03.05.2010
15:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:00 Sokół Słopnice 2 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 KS Zakopane 3 - 2 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
15:00 Dobrzanka Dobra 2 - 3 Poroniec Poronin Raport meczowy
16:00 KS Tymbark 4 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
16:30 Poprad Rytro 4 - 2 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 09.05.2010
13:30 Watra Białka Tatrzańska 3 - 2 Poroniec Poronin Raport meczowy
14:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 Sokół Słopnice Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 4 - 1 Orawa Jabłonka Raport meczowy
17:30 Wierchy Rabka Zdrój 4 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 2 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 LKS Uście Gorlickie 2 - 4 KS Tymbark Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 16.05.2010
14:30 Orawa Jabłonka 1 - 5 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 27.06.2010
11:00 Poprad Rytro 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 KS Tymbark 0 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
18:00 Sokół Słopnice 7 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 0 - 3 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
18:00 Poroniec Poronin 0 - 5 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 23.05.2010
11:00 Sokół Słopnice 3 - 5 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
11:00 LKS Uście Gorlickie 1 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Przełęcz Tylicz 1 - 1 Orawa Jabłonka Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Wierchy Rabka Zdrój 6 - 0 Poroniec Poronin Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 0 - 3 KS Tymbark Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 4 - 0 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 26

Sobota, 29.05.2010
17:00 Orawa Jabłonka 0 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 30.05.2010
14:30 Poroniec Poronin 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
15:00 KS Tymbark 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 3 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 5 - 2 Sokół Słopnice Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 3 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 4 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Watra Białka Tatrzańska 3 - 1 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy

Kolejka 27

Czwartek, 03.06.2010
13:00 LKS Uście Gorlickie 6 - 1 Poroniec Poronin Raport meczowy
15:00 Przełęcz Tylicz 1 - 8 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
15:00 Sokół Słopnice 0 - 2 KS Tymbark Raport meczowy
17:00 Wierchy Rabka Zdrój 3 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 6 - 1 Orawa Jabłonka Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 0 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 28

Środa, 23.06.2010
18:00 KS Tymbark 3 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 5 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Orawa Jabłonka 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Poroniec Poronin 3 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Watra Białka Tatrzańska 1 - 1 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
18:00 Jordan Jordanów 4 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 2 - 2 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy

Kolejka 29

Sobota, 12.06.2010
18:00 Przełęcz Tylicz 5 - 2 Wierchy Rabka Zdrój Raport meczowy
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 Orawa Jabłonka Raport meczowy
18:00 LKS Uście Gorlickie 2 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 4 - 1 Poroniec Poronin Raport meczowy
18:00 Sokół Słopnice 3 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 13.06.2010
18:00 KS Tymbark 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 2 - 0 KS Zakopane Raport meczowy
18:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 2 Watra Białka Tatrzańska Raport meczowy

Kolejka 30

Niedziela, 20.06.2010
17:30 KS Zakopane 2 - 3 KS Tymbark Raport meczowy
17:30 Watra Białka Tatrzańska 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Poroniec Poronin 4 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Wierchy Rabka Zdrój 3 - 3 LKS Uście Gorlickie Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 3 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:30 Orawa Jabłonka 3 - 3 Sokół Słopnice Raport meczowy

Plan Seniorów

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Sokół 30 80
2 Łosoś 30 70
3 Zawisza 30 59
4 Korzenna 30 52
5 Hart 30 52
6 Zyndram 30 48
7 Grybovia 30 43
8 Victoria 30 40
9 Świniarsko 30 39
10 Amator 30 37
11 Budowlani 30 34
12 Helena 30 29
13 Dunajec 30 29
14 Ubiad 30 27
15 Górka 30 20
16 Przydonica 30 9