Liga Okręgowa 2019/2020
 Kadra zespołu - ULKS Korzenna


 Napastnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
7 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan   10 Październik 1995 r. (24) 14 9 5 5 3 1 2 0
11 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz   11 Kwiecień 2001 r. (19) 1 0 1 0 0 0 0 0
23 Tomasz Bednarek Tomasz Bednarek   24 Sierpień 1985 r. (35) 1 1 0 1 0 0 0 0
24 Albert Szczerba Albert Szczerba   24 Marzec 1989 r. (31) 14 14 0 6 4 0 6 0
31 Artur Wielgus Artur Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (23) 5 0 5 0 0 1 0 0
Suma 7 2 8 0
 Pomocnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
3 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera   08 Kwiecień 1999 r. (21) 10 10 0 2 6 3 0 0
6 Marcin  Kantor Marcin Kantor   14 Sierpień 1992 r. (28) 15 15 0 0 0 3 1 0
8 Artur Krzyżak Artur Krzyżak   23 Styczeń 2001 r. (19) 11 9 2 6 0 0 3 0
9 Marek Gołąb Marek Gołąb   20 Sierpień 1991 r. (29) 10 9 1 2 1 3 2 0
10 Konrad Krasiński Konrad Krasiński   08 Sierpień 1999 r. (21) 8 8 0 2 0 0 1 1
13 Krystian Sarota Krystian Sarota   26 Kwiecień 2003 r. (17) 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kamil Grząbel Kamil Grząbel   17 Styczeń 1997 r. (23) 6 2 4 0 0 0 0 0
17 Paweł Chronowski Paweł Chronowski   02 Kwiecień 1998 r. (22) 4 2 2 2 0 0 1 0
19 Szymon Baziak Szymon Baziak   04 Grudzień 2001 r. (18) 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kamil Baczyński Kamil Baczyński   04 Maj 1997 r. (23) 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Dominik Wielgus Dominik Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (23) 4 1 3 1 0 0 0 0
26 Kamil Kaczmarek Kamil Kaczmarek   24 Czerwiec 2003 r. (17) 5 0 5 0 0 0 0 0
28 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski   02 Marzec 2000 r. (20) 7 7 0 3 0 0 1 0
29 Krzysztof Kubiak Krzysztof Kubiak   04 Styczeń 2004 r. (16) 1 1 0 1 0 0 0 0
Suma 14 11 17 1
 Obrońcy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
2 Jan Kantor Jan Kantor   15 Grudzień 1991 r. (28) 13 13 0 0 0 0 4 0
4 Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek   21 Luty 2000 r. (20) 7 7 0 0 0 1 1 0
5 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek   03 Kwiecień 1995 r. (25) 14 14 0 0 1 0 1 0
14 Paweł  Mróz Paweł Mróz   26 Czerwiec 1988 r. (32) 10 10 0 1 0 0 0 0
15 Michał Kantor Michał Kantor   18 Maj 1999 r. (21) 4 0 4 0 1 0 0 0
18 Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel   28 Czerwiec 1994 r. (26) 3 0 3 0 0 0 0 0
20 Adrian Szeliga Adrian Szeliga   04 Październik 2000 r. (19) 12 12 0 3 0 1 1 0
25 Mateusz Hojnor Mateusz Hojnor   13 Luty 2003 r. (17) 9 7 2 4 3 1 2 0
27 Jakub Kantor Jakub Kantor   13 Kwiecień 2001 r. (19) 1 0 1 0 0 0 0 0
30 Kacper Kubisz Kacper Kubisz   04 Listopad 2003 r. (16) 1 0 1 0 0 0 0 0
Suma 19 14 26 1
 Bramkarze Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
1 Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa   03 Styczeń 1989 r. (31) 13 13 0 0 0 0 2 0
12 Michał Grygiel Michał Grygiel   22 Grudzień 2003 r. (16) 1 1 0 0 0 0 0 0
Suma 19 14 28 1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 27 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 11:00
Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 8 24
2 Łosoś 8 21
3 Gród 8 18
4 Kobylanka 9 16
5 Zagórzany 7 16
6 Hart 8 14
7 Sokół 9 14
8 Kolejarz 7 12
9 Podhalanin 8 10
10 Helena 7 6
11 Zyndram 7 5
12 Łużna 8 5
13 Uście 7 4
14 Korzenna 7 4
15 Zawisza 7 4
16 Grybovia 7 3