Klasa A Nowy Sącz 2017/2018
 Kadra zespołu - ULKS Korzenna


 Napastnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
7 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan   10 Październik 1995 r. (24) 22 21 1 13 12 4 0 0
9 Jan Gródek Jan Gródek   25 Styczeń 1989 r. (30) 6 6 0 5 1 0 3 1
15 Artur Wielgus Artur Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (22) 3 0 3 1 3 0 0 0
20 Albert Szczerba Albert Szczerba   24 Marzec 1989 r. (30) 29 27 2 7 11 6 5 0
23 Szymon Obrochta Szymon Obrochta   17 Wrzesień 1995 r. (24) 1 0 1 0 0 0 0 0
39 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz   11 Kwiecień 2001 r. (18) 6 3 3 2 0 1 0 0
Suma 27 11 8 1
 Pomocnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
5 Tomasz Michalak Tomasz Michalak   20 Czerwiec 1994 r. (25) 13 8 6 6 0 1 2 0
6 Marcin  Kantor Marcin Kantor   14 Sierpień 1992 r. (27) 29 29 0 2 1 2 2 0
10 Konrad Krasiński Konrad Krasiński   08 Sierpień 1999 r. (20) 9 7 2 0 3 4 1 0
11 Kamil Baczyński Kamil Baczyński   04 Maj 1997 r. (22) 25 16 9 14 5 2 2 0
13 Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek   09 Luty 1994 r. (25) 10 2 8 2 0 2 3 0
14 Dominik Wielgus Dominik Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (22) 20 15 5 10 3 4 3 0
17 Patryk Boryczko Patryk Boryczko   09 Październik 2000 r. (19) 1 0 1 0 0 0 0 0
18 Paweł Chronowski Paweł Chronowski   02 Kwiecień 1998 r. (21) 24 15 9 11 4 2 3 0
21 Daniel Szeliga Daniel Szeliga   18 Marzec 2000 r. (19) 13 13 0 7 8 9 4 0
26 Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski   02 Marzec 2000 r. (19) 13 10 3 5 0 2 2 0
31 Artur Krzyżak Artur Krzyżak   23 Styczeń 2001 r. (18) 2 0 2 0 0 1 0 0
32 Jakub Wójcik Jakub Wójcik   03 Czerwiec 1994 r. (25) 1 1 0 0 0 1 0 0
35 Szymon Baziak Szymon Baziak   04 Grudzień 2001 r. (17) 2 0 2 0 0 0 0 0
38 Jakub Martuszewski Jakub Martuszewski   13 Kwiecień 2001 r. (18) 3 0 3 0 0 0 0 0
39 Dawid Woliński Dawid Woliński   20 Styczeń 2002 r. (17) 3 0 3 0 1 0 0 0
56 Bartłomiej Grząbel Bartłomiej Grząbel   28 Czerwiec 1994 r. (25) 12 1 11 0 0 0 0 0
88 Dawid Widlak Dawid Widlak   04 Sierpień 1999 r. (20) 19 18 1 5 11 4 1 0
Suma 63 45 31 1
 Obrońcy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
2 Jan Kantor Jan Kantor   15 Grudzień 1991 r. (27) 24 24 0 0 1 2 8 0
3 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera   08 Kwiecień 1999 r. (20) 22 21 1 1 4 4 3 0
4 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek   03 Kwiecień 1995 r. (24) 28 26 2 0 1 2 1 0
8 Daniel Nowak Daniel Nowak   09 Lipiec 1989 r. (30) 12 11 1 3 0 0 2 0
16 Paweł  Mróz Paweł Mróz   26 Czerwiec 1988 r. (31) 13 7 6 2 0 0 0 0
19 Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek   21 Luty 2000 r. (19) 7 5 2 0 0 1 1 0
27 Kamil Grząbel Kamil Grząbel   17 Styczeń 1997 r. (22) 10 3 7 0 0 1 1 0
28 Adrian Szeliga Adrian Szeliga   04 Październik 2000 r. (19) 13 13 0 0 1 1 3 0
36 Jakub Kantor Jakub Kantor   13 Kwiecień 2001 r. (18) 1 0 1 0 0 0 0 0
37 Michał Kantor Michał Kantor   18 Maj 1999 r. (20) 2 0 2 0 0 0 0 0
Suma 70 56 50 1
 Bramkarze Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
1 Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa   03 Styczeń 1989 r. (30) 22 22 0 1 0 0 1 0
22 Szymon Szczerba Szymon Szczerba   21 Sierpień 1999 r. (20) 6 5 1 0 0 0 0 0
Suma 70 56 51 1

Plan Seniorów

Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Uście 14:00
Niedziela - 20 Październik 2019

Zbiórka przedmeczowa: 13:00!



Mecz - Seniorzy V liga:                 Korzenna - Kolejarz 11:00
Niedziela - 03 Listopad 2019

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 20 Październik 2019r. Beginn Godzina: 14:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe LKS Uście Gorlickie
LKS Uście GorlickieTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Skalnik 11 25
2 Kobylanka 11 24
3 Hart 11 22
4 Łosoś 11 20
5 Dunajec 10 19
6 Orzeł 11 17
7 Uście 11 15
8 Gród 10 14
9 Korzenna 11 13
10 Sokół 11 13
11 Kolejarz 10 11
12 Zyndram 11 11
13 Zagórzany 11 11
14 Grybovia 10 10
15 Zawisza 10 8
16 Łużna 10 4