II liga - Nowy Sącz - Trampkarze Starsi 2009/2010
 Kadra zespołu - ULKS Korzenna

Zdjęcie zespołu [ULKS Korzenna]

 Napastnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
7 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan   10 Październik 1995 r. (25) 8 8 0 0 4 0 0 0
11 Szymon Obrochta Szymon Obrochta   17 Wrzesień 1995 r. (25) 9 9 0 0 16 0 0 0
Suma 20 0 0 0
 Pomocnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
6 Ireneusz Gwiżdż Ireneusz Gwiżdż   11 Kwiecień 1995 r. (25) 4 4 0 0 0 0 0 0
8 Kamil Biskup Kamil Biskup   15 Marzec 1995 r. (25) 7 7 0 0 0 0 0 0
9 Eryk Koczanowicz Eryk Koczanowicz   27 Maj 1995 r. (25) 9 9 0 0 0 0 0 0
10 Emil Włodarz Emil Włodarz   01 Listopad 1995 r. (24) 9 9 0 0 2 0 0 0
13 Artur Wielgus Artur Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (23) 6 6 0 0 0 0 0 0
15 Dawid Filipowicz Dawid Filipowicz   19 Luty 1996 r. (24) 8 8 0 0 0 0 0 0
16 Dominik Wielgus Dominik Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (23) 5 5 0 0 0 0 0 0
17 Marcin Nika Marcin Nika   05 Lipiec 1997 r. (23) 5 5 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0
 Obrońcy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
2 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek   03 Kwiecień 1995 r. (25) 9 9 0 0 0 0 0 0
3 Paweł Olchawski Paweł Olchawski   04 Lipiec 1995 r. (25) 9 9 0 0 0 0 0 0
4 Marek Stępień Marek Stępień   29 Kwiecień 1995 r. (25) 4 4 0 0 0 0 0 0
5 Szymon Matusik Szymon Matusik   31 Lipiec 1995 r. (25) 9 9 0 0 0 0 0 0
14 Kamil Kita Kamil Kita   16 Luty 1995 r. (25) 8 8 0 0 0 0 0 0
18 Adrian Gręblowski Adrian Gręblowski   20 Maj 1995 r. (25) 2 2 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0
 Bramkarze Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
1 Jarosław Paciorek Jarosław Paciorek   10 Kwiecień 1995 r. (25) 8 8 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR

II liga - Gorlice - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 9
Datum Sobota, 31 Październik 2020r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
3:0 Ogień Sękowa
Ogień SękowaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 8 22
2 Dunajec 8 21
3 Korzenna 8 14
4 Beskidzka 8 13
5 Poprad M. 8 13
6 Glinik 8 9
7 Sokół 7 6
8 Biegoniczanka 8 4
9 Mineralni 7 0

Tabela TR II

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 6 15
2 Biecz 4 12
3 Moszczanka 5 12
4 Staszkówka 5 9
5 Ropa 5 7
6 Wójtowa 5 7
7 Bobowa 5 3
8 Łużna 5 0
9 Ogień 4 0