II liga - Nowy Sącz - Trampkarze Starsi 2009/2010
 Kadra zespołu - ULKS Korzenna

Zdjęcie zespołu [ULKS Korzenna]

 Napastnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
7 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan   10 Październik 1995 r. (22) 8 8 0 0 4 0 0 0
11 Szymon Obrochta Szymon Obrochta   17 Wrzesień 1995 r. (22) 9 9 0 0 16 0 0 0
Suma 20 0 0 0
 Pomocnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
6 Ireneusz Gwiżdż Ireneusz Gwiżdż   11 Kwiecień 1995 r. (22) 4 4 0 0 0 0 0 0
8 Kamil Biskup Kamil Biskup   15 Marzec 1995 r. (22) 7 7 0 0 0 0 0 0
9 Eryk Koczanowicz Eryk Koczanowicz   27 Maj 1995 r. (22) 9 9 0 0 0 0 0 0
10 Emil Włodarz Emil Włodarz   01 Listopad 1995 r. (22) 9 9 0 0 2 0 0 0
13 Artur Wielgus Artur Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (20) 6 6 0 0 0 0 0 0
15 Dawid Filipowicz Dawid Filipowicz   19 Luty 1996 r. (22) 8 8 0 0 0 0 0 0
16 Dominik Wielgus Dominik Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (20) 5 5 0 0 0 0 0 0
17 Marcin Nika Marcin Nika   05 Lipiec 1997 r. (20) 5 5 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0
 Obrońcy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
2 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek   03 Kwiecień 1995 r. (22) 9 9 0 0 0 0 0 0
3 Paweł Olchawski Paweł Olchawski   04 Lipiec 1995 r. (22) 9 9 0 0 0 0 0 0
4 Marek Stępień Marek Stępień   29 Kwiecień 1995 r. (22) 4 4 0 0 0 0 0 0
5 Szymon Matusik Szymon Matusik   31 Lipiec 1995 r. (22) 9 9 0 0 0 0 0 0
14 Kamil Kita Kamil Kita   16 Luty 1995 r. (23) 8 8 0 0 0 0 0 0
18 Adrian Gręblowski Adrian Gręblowski   20 Maj 1995 r. (22) 2 2 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0
 Bramkarze Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
1 Jarosław Paciorek Jarosław Paciorek   10 Kwiecień 1995 r. (22) 8 8 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0

Plan Trampkarzy

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz TR


Runda jesienna 2017 dobiegła końca!

Tabela TR

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 10 24
2 Korzenna 10 22
3 Dunajec 10 21
4 Sandecja II 10 20
5 Hart 10 14
6 Gród 10 13
7 Grybovia 10 13
8 Kolejarz 10 13
9 Poprad R. 10 9
10 Poprad M. 10 6
11 Biegoniczanka 10 6