Aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach!
         

Dwa pierwsze sapringi za nami!

Seniorzy ULKS Korzennaw pierwszych swoich sparingach odnieśli dwa zwycięstwa. Cieszy fakt, że zdobywamy dużo bramek.  W meczach rozgrywanych w świetnych warunkach w Szalowa Sport Arena dwukrotnie rozgromiliśmy swoich rywalu. Najpierw wysoko pokonaliśmy Victorię, następnie Kobylankę.

Zminay w ULKS Korzenna!

W dniu 20.01.2018 r.  o godz. 17.00 odbyło się walne zgromadzenie członków klubu ULKS Korzenna w związku z zakończeniem kadencji dotychczasowego Zarządu.  Licznie zgromadzeni członkowie naszego klubu wybrali nowy Zarząd. Zaprezentowano tez nowego Trenera, z którym spotkali się nasi zawodnicy.

Świetne wyniki naszej młodzieży!

Wszystkie drużyny młodzieżowe, które wystawiliśmy do rozgrywek halowych na turniej OZPN awansowały do finałów okręgowych, gdzie zmierzą się z najlepszymi drużynami z okręgów Limanowa, Gorlice, Podhale i Nowy Sącz! Trampkarze starsi wygrali w swojej kategorii wiekowej!

Wesołych Świąt!

Dla wszystkich piłkarzy, działaczy, sympatyków, sponsorów, kibiców naszego klubu oraz dla wszystkich przeglądających serwis ULKSKorzenna.pl oraz fanpage ulkskorzenna na Facebooku, z okazji Świąt Bożego narodzenia najserdeczniejsze życzenia zdrowia i pogody ducha!Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy dla każdego z Was oraz dla naszego ULKSu. Niech spełnią się marzenia i dążenia zawodowe, dodatkowo wielu sportowych, szczególnie tych piłkarskich najwspanialszych wrażeń!~Zarząd klubu ULKS Korzenna!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Plan ULKSu!

Sparing - Seniorzy:               Grybovia - Korzenna 14:00
Niedziela - 25 Luty 2018

WYJAZD: 12:45!
Boisko: Sztuczne - Szalowa.


Sparing - Seniorzy:                 Ogniwo - Korzenna 12:00
Niedziela - 04 Marzec 2018

WYJAZD: 10:45!
Boisko: Sztuczne - Szalowa!


Sparing - Seniorzy:           Amator - Korzenna ??:00
Niedziela - 11 Marzec 2018

WYJAZD: ??
Miejsce: ??


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

KWW ULKSu!



cdn...

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Najbliższy mecz TR


Runda jesienna 2017 dobiegła końca!

Shoutbox

Archiwum
02/08 09:20ulksnikt nie zna, nikt się tym nie interesuje, za rok wogóle nie bedzie drużyn chętnych
10/07 14:18aaazna ktos wyniki pierwszych meczow o puchar wojta
04/07 15:03ULKSGrupa A: Wojnarowa, Mogilno/Koniuszowa, Posadowa/Mogilno; Grupa A: Korzenna, OSP Mogilno, Miłkowa
01/07 19:56Fan Wie ktoś może ile drużyn zgłosiło się do pucharu wójta??? I jakie są grupy?
22/06 07:47ULKSzapisy ruszyły, losowanie 30 czerwca, pierwsza kolejka 9 lipiec
21/06 13:06kopne cos czasem Nie wiem gdzie zadac to puyanie i dlatego pisze je tutaj , ktoś może wie kiedy zaczyna się najlepszy puchar świata czyli Puchar Wójta gminy Korzenna ?
20/04 16:37ULKSJuniorzy młodsi - I Liga Nowy Sącz, Trampkarze - II Liga Nowy Sącz
19/04 22:49Soccerfan ....a w jakich rozgrywkach biora udzial trampkarze i juniorzy Ogniwa Piwniczna ....?
26/09 19:31AdamMogę zapytać jak traktujecie kolejny mecz z rewelacyjnie spisującym się beniaminkiem? Traktujecie to jako ciężki mecz czy łatwa przeprawa? Jak ciężki mecz to czy to będzie najsilniejszy rywal z jakim się mierzycie w tym sezonie? Proszę o odpowiedź ;)
06/09 16:03,,,Jeśli w tabeli drużyna ma tyle samo pkt to kolejność jest alfabetyczna ,a nie wg. bilansu ,tabele do poprawy :P
05/09 19:28sssProszę o odpowiedź w miarę możliwości w moim zapytaniu ;)
31/08 19:44Tadek90Jaki wynik?