Korzenna - Legia 1:3

We wtorkowy wieczór w Szalowa Sport Arena, nasza drużyna juniorów wsparta kilkoma seniorami rozegrała mecz sparingowy z drużyną Legii Warszawa juniorzy młodsi. Dwa dni wcześniej seniorzy wsparci kilkoma juniorami rozegrali mecz kontrolny z LKS Ubiad na boisku w Stróżach!

Łosoś - Korzenna 4:2

Za nami pierwszy mecz sparingowy naszych seniorów, nasza najstarsza drużyna mierzyła się w sobotnie popołudnie z drużyną Łososia Łososina dolna, którą prowadzi nasz były Trener Łukasz Schreiner. Spotkanie rozgrywane było w  Stróżach na boisku ze sztuczną murawą. Mimo dobrej naszej postawy, to Łosoś był górą w tym meczu testowym.

Trampkarze na Respect Cup U-14

Trampkarze ULKS Korzenna, podobnie jak kilka tygodni wcześniej nasi juniorzy młodsi, wystąpili w turnieju Respect Cup! Sporo zgromadzonego doświadczenia oraz ogrom rozegranych minut podczas trzydniowego turnieju pod balonem w Szalowa Sport Arena, na pewno zaprocentuje w przyszłości! 

Juniorzy młodsi na Respect Cup U-17

Drużyna juniorów młodszych ULKS Korzenna wystąpiła w Respect Cup U-17, który odbył się w dniach 3-5 styczeń 2020r. w kompleksie sportowym Szalowa Sport Arena, pod pełnowymiarowym boiskiem krytym balonem. Jak na tą porę roku są to fantastyczne warunki na rozgrywanie tego typu turniejów! 


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!