Korzenna - Muszyna 5:1

Bardzo dobry mecz rozegrali nasi trampkarze! Rywalizowaliśmy z solidną ekipą Popradu Myszyna, rywal którego troszkę się obawialiśmy! Dziś jednak pokazaliśmy wyżyny swoich umiejętności i w pięknym stylu zwyciężyliśmy ten mecz! Brawo dla całej drużyny za kawał meczu! Miło się to oglądało!

Łużna - Korzenna 3:10

Wynikiem dwucyfrowym zakończył się kolejny mecz naszej drugiej drużyny trampkarzy! Tym razem "dokopaliśmy" swoim kolegą z Łużnej. Dziś było łatwo, chociaż z początku meczu rywal troszkę napuścił nam stracha! Brawo dla wszystkich chłopców, za dużo goli i bardzo dobry mecz! 

Korzenna - Zyndram 1:0

Po długim czasie, w końcu nasi seniorzy przełamują czarną serie i zwyciężają w meczu ligowym! Po meczu pełnym walki pokonujemy Zyndram Łącko 1:0. Jedynego gola na początku meczu, zdobył Patryk Stawiarski z rzutu karnego! Świetnie tego dnia spisała się nasza defensywa, która odpierała napory Zyndrama, dzięki czemu nie straciliśmy bramki! Brawo! Oby tak dalej!

Sandecja II - Korzenna 6:1

Bardzo dobrą lekcję futbolu dostali nasi trampkarze podczas spotkania z rezerwami Sandecji Nowy Sącz. Szkoda, że totalnie przespaliśmy początek meczu, bo rozmiary porażki powinny być dużo niższe. Druga połowa już całkiem dobra, udało się naszym graczom zremisować ją 1:1. Wyciągamy wnioski i walczymy dalej!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 27 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 11:00
Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2020/2021 - Kolejka 7
Datum Sobota, 26 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 10:00
Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

II liga - Gorlice - Trampkarze 2020/2021 - JESIEŃ - Kolejka 4
Datum Środa, 23 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 16:30
Podhalanin Biecz
Podhalanin BieczTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz