Sobota, 12 Maj

Sobota, 12 Maj

Niedziela, 13 Maj

Niedziela, 13 Maj

Niedziela, 13 Maj

Niedziela, 13 Maj

Niedziela, 13 Maj

Niedziela, 13 Maj

         

Ostatnia drużyna ligi ograna

ULKS Korzenna - ULKS Przydonica 5:2 (2:0)Bramki:1:0 A.Szczerba 3 (as. J.Kantor),2:0 P.Szambelan 29 (as. D.Wielgus),2:1 Przydonica 55,3:1 A.Szeliga 60 (as. P.Stawiarski),4:1 D.Widlak 63 (as. K.Baczyński),4:2 Przydonica 80,5:2 T.Kuzera 90 (z rzutu karnego). Żółte kartki: A.Szeliga, J.Kantor x2.Czerwona kartka: J.Kantor 74 (za dwie żółte). ULKS:  A.Kulpa - T.Kuzera, K.Bajorek, A.Szeliga, J.Kantor - M.Kantor, D.Widlak (65 D.Nowak), P.Chronowski (55 K.Baczyński), D.Wielgus (46 P.Stawiarski) - A.Szczerba (75 G.Mróz), P.Szambelan (78 P.Mróz). Sędziował: J. (KS Nowy Sącz). więcej niebawem!

Wspaniałe zwycięstwo Trampkarzy!

Brawo trampkarze ULKSu! Po bardzo trudnym, emocjonującym meczu nasza najmłodsza drużyna odnosi swój kolejny sukces! Trampkarze pokonali bowiem drużynę Dunajca Nowy Sącz, ekipę lidera, którą jak dotąd nikt nie pokonał!

Przegrana po ambitnej walce!

Korzenna po serii zwycięstw, przegrywa mecz. Naszym pogromcom okazał się Zyndram, który z kolei po serii porażek – zwyciężył – można powiedzieć, że zasłużenie, jednak po ostatnim gwizdku schodziliśmy do szatni z niedosytem!

Przykra porażka w Tęgoborzy!

Nasi juniorzy przegrywają kolejny raz w tym sezonie, tym razem polegli w Tęgoborzy z miejscowym Hartem. Nie wiedzie się naszym juniorom zbyt dobrze, ale jeszcze sezon trwa!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2017/2018 - Kolejka 26
Datum Niedziela, 27 Maj 2018r. Beginn Godzina: 17:00
Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

KWW ULKSu!



cdn...

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 23
Datum Środa, 23 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2017/2018 - WIOSNA - Kolejka 10
Datum Sobota, 26 Maj 2018r. Beginn Godzina: 12:00
Dąbrovia Wielogłowy
Dąbrovia WielogłowyTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Shoutbox

Archiwum
26/02 08:41wwwpozdro :)
02/08 09:20ulksnikt nie zna, nikt się tym nie interesuje, za rok wogóle nie bedzie drużyn chętnych
10/07 14:18aaazna ktos wyniki pierwszych meczow o puchar wojta
04/07 15:03ULKSGrupa A: Wojnarowa, Mogilno/Koniuszowa, Posadowa/Mogilno; Grupa A: Korzenna, OSP Mogilno, Miłkowa
01/07 19:56Fan Wie ktoś może ile drużyn zgłosiło się do pucharu wójta??? I jakie są grupy?
22/06 07:47ULKSzapisy ruszyły, losowanie 30 czerwca, pierwsza kolejka 9 lipiec
21/06 13:06kopne cos czasem Nie wiem gdzie zadac to puyanie i dlatego pisze je tutaj , ktoś może wie kiedy zaczyna się najlepszy puchar świata czyli Puchar Wójta gminy Korzenna ?
20/04 16:37ULKSJuniorzy młodsi - I Liga Nowy Sącz, Trampkarze - II Liga Nowy Sącz
19/04 22:49Soccerfan ....a w jakich rozgrywkach biora udzial trampkarze i juniorzy Ogniwa Piwniczna ....?
26/09 19:31AdamMogę zapytać jak traktujecie kolejny mecz z rewelacyjnie spisującym się beniaminkiem? Traktujecie to jako ciężki mecz czy łatwa przeprawa? Jak ciężki mecz to czy to będzie najsilniejszy rywal z jakim się mierzycie w tym sezonie? Proszę o odpowiedź ;)
06/09 16:03,,,Jeśli w tabeli drużyna ma tyle samo pkt to kolejność jest alfabetyczna ,a nie wg. bilansu ,tabele do poprawy :P
05/09 19:28sssProszę o odpowiedź w miarę możliwości w moim zapytaniu ;)