Korzenna - Biegoniczanka 6:1

ULKS Korzenna - Biegoniczanka Nowy Sącz 6:1 (4:1)Bramki: 1:0 K.Kuzera 10 (z rzutu wolnego),2:0 P.Szambelan 12 (as. K.Kuzera),3:0 P.Stawiarski 20 (as. P.Rosiek),3:1 D.Nieć 33 (z rzutu wolnego),4:1 A.Szczerba 44 (as. K.Kuzera),5:1 K.Kuzera 79 (z rzutu wolnego),6:1 K.Kuzera 82 (as. G.Mróz). ULKS: A.Kulpa - K.Bajorek, P.Rosiek, Jan Kantor, A.Szeliga (84 Jakub Kantor), T.Kuzera, K.Krasiński (79 G.Mróz), P.Szambelan (70 P.Chronowski),  P.Stawiarski (75 D.Wielgus), A.Szczerba, K.Kuzera. Sędziował: R.Jopek (KS Nowy Sącz). 

Wielgus na piątke!

Nasi trampkarze walczą o zakończenie ligi na miejscu na podium! Jesteśmy na najlepszej drodze aby to osiągnąć, bowiem wygraliśmy już kolejny raz w tym sezonie! Poprad Rytro padł po 5 ciosach zadanych przez fenomenalnego Patryka Wielgusa!

Odpalili w drugiej połowie!

Po przeciętnej pierwszej części meczu, nasi seniorzy bardzo dobrze zagrali w drugiej połowie gdzie wypunktowaliśmy rywala z Paszyna! Gracze z Paszyna padli po trzech ciosach! Cieszy fakt, że kolejny raz zagraliśmy „na zero” w defensywie! Tak trzymać!

Łeb w łeb z Muszyną!

Po zaciętym spotkaniu, nasi trampkarze zwyciężają z Popradem Muszyna. Rywal zaprezentował się dziś z dobrej strony, jednak daliśmy radę i zwyciężyliśmy! Do końca meczu drżeliśmy o końcowy wynik. Brawo za charakter i walkę do ostatniej minuty!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 21 Październik 2018r. Beginn Godzina: 11:00
LKS Mszalnica
LKS MszalnicaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 11
Datum Środa, 17 Październik 2018r. Beginn Godzina: 15:30
LKS Świniarsko
LKS ŚwiniarskoTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - JESIEŃ - Kolejka 11
Datum Sobota, 20 Październik 2018r. Beginn Godzina: 13:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sandecja II Nowy Sącz
Sandecja II Nowy SączTerminarz drużyny
Poprzedni mecz