Świetna inauguracja ULKSu!

Bardzo dobrze rozpoczęli zmagania w sezonie 2018/2019 nasi seniorzy! W swoim pierwszym meczu, pokonaliśmy Grybovię Grybów 0:2 po dwóch pięknych golach Konrada Kuzery. W końcu rozpoczynamy nowy sezon od zwycięstwa! Ostatni raz na inaugurację ligi wygraliśmy 5 lat temu, w okręgówce z Heleną!

Wygrana w derbach!

Po kilku latach przerwy, znowu nam było rozegrać Wielkie Derby Gminy Korzenna, czyli seniorski mecz pomiędzy Korzenną a Wojnarową, a więc dwoma najlepszymi drużynami w naszej gminie. Kolejny raz lepszą drużyną okazała się nasza ekipa.

Tabaszovia - Korzenna 0:7

Kolejny mecz przygotowawczy przed nowym sezonem za nami! Tym razem w ramach rozgrywek Pucharu Polski, podejmowaliśmy Tabaszovię Tabaszowa - drużynę, która w nowym sezonie grać bedzie w sądeckiej B klasie. Niby tylko jeden szczebel różnicy dwóch drużyn grających dzisiejszy mecz, jednak na boisku mieliśmy kolosalną przewagę.

Kolejny sparing za nami!

Nasza seniorska drużyna rozegrała mecz sparingowy przed zbliżającym się sezonem!Na boisku w Stróżach rywalizowaliśmy z naszym rywalem ligowym Zawiszą Rożnów. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Korzennej.


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 3
Datum Niedziela, 19 Sierpień 2018r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 1
Datum Sobota, 25 Sierpień 2018r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Rytro
Poprad RytroTerminarz drużyny
Nastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - JESIEŃ - Kolejka 1
Datum Sobota, 25 Sierpień 2018r. Beginn Godzina: 13:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Kolejarz Stróże
Kolejarz StróżeTerminarz drużyny
Nastepny mecz

Shoutbox

Archiwum
10/08 17:07
18/07 10:14123asdb
18/07 10:13123 123
10/06 10:42
26/02 08:41wwwpozdro :)
02/08 09:20ulksnikt nie zna, nikt się tym nie interesuje, za rok wogóle nie bedzie drużyn chętnych
10/07 14:18aaazna ktos wyniki pierwszych meczow o puchar wojta
04/07 15:03ULKSGrupa A: Wojnarowa, Mogilno/Koniuszowa, Posadowa/Mogilno; Grupa A: Korzenna, OSP Mogilno, Miłkowa
01/07 19:56Fan Wie ktoś może ile drużyn zgłosiło się do pucharu wójta??? I jakie są grupy?
22/06 07:47ULKSzapisy ruszyły, losowanie 30 czerwca, pierwsza kolejka 9 lipiec
21/06 13:06kopne cos czasem Nie wiem gdzie zadac to puyanie i dlatego pisze je tutaj , ktoś może wie kiedy zaczyna się najlepszy puchar świata czyli Puchar Wójta gminy Korzenna ?
20/04 16:37ULKSJuniorzy młodsi - I Liga Nowy Sącz, Trampkarze - II Liga Nowy Sącz