Korzenna - Łużna 6:0

Bez litości dla LKS Łużna w kolejnym meczu seniorów! Rozprawiliśmy się z rywalem w stosunku 6:0! Dominowaliśmy w tym spotkaniu przez pełne 90 minut, uzyskany przez nas wynik to najmniejszy wymiar kary! Trzy gole  w dzisiejszym meczu zdobył niezawodny Tomasz Kuzera!

Skalnik - Korzenna 1:0

Nasi seniorzy, odnoszą pierwszą porażkę w tym sezonie! Przegrywamy w Kamionce Wielkiej, gdzie po trudnym meczu, ulegliśmy 1:0 miejscowemu Skalnikowi. W naszej drużynie brakowało wielu podstawowych graczy, którzy nie mogli stawić się na meczu w środowe popołudnie. Mimo młodego, rezerwowego składu walczyliśmy do końca, za co należą się wielkie słowa uznania każdemu z drużyny!

Korzenna - Dunajec 0:0

Bardzo cenny punkt na inaugurację ligi okręgowej w Korzennej! Dziś po meczu pełnym walki, wywalczyliśmy jeden punkt z bardzo dobrym rywalem jakim niewątpliwie jest Dunajec Nowy Sącz. Świetna postawa, przede wszystkim naszej defensywy,  brawa jednak dla całego zespołu!

Korzenna - Respect 3:1

Świetny sparing rozegrali nasi juniorzy ze swoimi kolegami z Akademii Respect! Liga juniorów za pasem, więc najwyższy czas sparować, a jak już to robić to właśnie z takimi rywalami jak ekipa z Szalowej, gdzie wspólnie stworzyliśmy, fajne stojące na wysokim poziomie widowisko! Minimalnie lepsza była Korzenna, która zdobyła piękne bramki. Dziękujemy Akademii Respect za możliwość sparowania! 


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 4
Datum Niedziela, 25 Sierpień 2019r. Beginn Godzina: 12:00
Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Wiosna 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 2 miejscu!