Korzenna - Respect 1:1

Po raz pierwszy od czasu pandemii na boisku w Korzennej zorganizowany został mecz! Rywalizowały w niej drużyny juniorów ULKSu Korzenna oraz Akademii Respect. Po bardzo zaciętym i ciekawym meczu padł wynik remisowy.

Łosoś - Korzenna 2:2

W upalne sobotnie popołudnie, nasza drużyna seniorów zmierzyła się w kolejnym meczu kontrolnym. Tym razem podejmowaliśmy Łososia Łosina Dolna, dobrą drużynę z naszej ligi. Mimo iż do przerwy przegrywaliśmy 2:0 w drugiej połowie odrobiliśmy straty.

Korzenna - Mordarka 4:1

Ogromne opady deszczu, nie przeszkodziły nam dziś rozegrać sparing z LKS Mordarka. Na sztucznym boisku w Stróżach padło dziś 5 goli, 4  nich padły łupem naszej drużyny. Za nami kolejny bardzo udany sparing, sporo zawodników mogło się dziś wykazać w naszej drużynie. Pracujemy dalej! Już za tydzień mecz z Łososiem w Łososinie Dolnej!

Powrót na murawę!

Po długiej przerwie spowodowaną pandemią, w końcu wróciliśmy na boisko! Co ciekawe ostatni nasz mecz przed pandemią w marcu rozegraliśmy z Zamczyskiem, zaś pierwszy po przerwie znowu z drużyną z Marcinkowic! Podobnie jak wcześniej na murawie padł wynik remisowy! Miło było wrócić


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!