Korzenna - Respect 3:1

Juniorzy ULKS Korzenna kończą sezon zwycięstwem! Po bardzo dobrej grze w trudnym meczu pokonujemy solidnego rywala Akademię Piłkarską Respect z Szalowej. To zwycięstwo daje nam w końcowej klasyfikacji rundy jesiennej wysokie 3 miejsce! Pozostajemy w czołówce ligowej hierarchii, dzięki czemu wiosną włączymy się w walkę o jeszcze wyższą lokatę! 

Gród - Korzenna 2:0

Sezon kończymy porażką w Podegrodziu! Po słabym w naszym wykonaniu meczu, przegrywamy w końcówce spotkania z lepszym tego dnia Grodem. Pora teraz na przemyślenia, oraz zasłużony odpoczynek. Rundę jesienną kończymy na miejscu w dole tabeli, co jest poniżej założonego sobie celu! Miejmy nadzieje, że wiosna w naszym wykonaniu będzie tylko lepsza!

Korzenna - Kolejarz 1:1

Po zwykle ciekawym meczu, bardzo szybkim i zaciętym, momentami twardym - remisujemy z Kolejarzem Stróże 1:1. Z remisu powinniśmy się bardzo cieszyć, patrząc na przebieg tego meczu. Jednak zmarnowany rzut karny przez nasz zespół w końcówce tego meczu - powoduje, że po ostatnim gwizdku znowu schodziliśmy z boiska rozczarowani...

Biecz - Korzenna 0:3

Nasza drużyna juniorów okazała się być "katem" dla swoich rywali z Biecza. Byliśmy w tym meczu, zdecydowanie lepszym zespołem co udokumentowaliśmy aż trzema zdobytymi bramkami! Cieszy nas kolejny raz w tym sezonie czyste konto naszego bramkarza!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 4 miejscu!