Łosoś - Korzenna 2:1

Nasz odmłodzony zespól seniorów rywalizował dziś jak równy z równym z Łososiem - ekipą która blisko przez cały sezon królowała na szczycie tabeli! Mimo starań i momentami po fajnej grze - nie udało się pokonać rywali z Łososiny Dolnej. Był to już ostatni mecz tego sezonu, który seniorzy zakończą na 3 miejscu w tabeli z awansem do ligi okręgowej!

Korzenna - Budowlani 4:0

Seniorzy ULKSu Korzenna dopisują do swojej bogatej w tym sezonie zdobyczy punktowej kolejny komplet punktów! Tym razem pokonujemy Jazowsko 4:0 w spotkaniu które trwało zaledwie 70 minut. Drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry z powodu kontuzji w swoich szerehach. Do meczu przystąpili w 9 osobowym składzie.

Baraż: Korzenna - Orkan 1:1

To co dziś wydarzyło się w Korzennej, ciężko opisać słowami. Trudno w to uwierzyć, że mimo tak ogromnej przewagi, tak świetnej, ambitnej gry nie udało się zwyciężyć z Orkanem! Kiedy to praktycznie cieszyliśmy się ze zwycięstwa, tracimy gola, brakło dosłownie kilku sekund…

Akademia FAIR PLAY - FIO 2019

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „Akademia FAIR PLAY”   Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Korzennej w partnerstwie z Centrum Kultury w Korzennej serdecznie zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10 – 16 lat mieszkające na terenie gminy Korzenna do udziału w projekcie pn. „Akademia Fair Play”. Zaplanowane zajęcia i wyjazdy dla uczestników projektu to: 180 godz. szkol. treningu piłki nożnej (2 grupy po 90 godz.Wakacyjny obóz sportowy – obóz wyjazdowy min. 3–dniowy Wyjazdy na mecze sparingowe oraz na mecz ligowy (I liga lub ekstraklasa)Udostępnienie indywidualnego sprzętu sportowego uczestnikom projektu tj. strój piłkarski i akcesoria. Udział w pikniku sportowym pn. „Rodzinne Potyczki Sportowe”.   Projekt skierowany jest do 40 osób. Zajęcia odbywać się będą w Korzennej (treningi piłki nożnej) oraz w ustalonych z uczestnikami miejscach (wyjazdy na mecze, wyjazdowy obóz sportowy). Termin realizacji w/w zajęć: lipiec – listopad 2019 r. Chcesz wziąć udział w zajęciach i...


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Seniorzy zakończyli ligę na 3 miejscu w tabeli!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Sezon 2018/2019 dobiegła końca! Juniorzy w barażach o MLJS!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Wiosna 2019 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 2 miejscu!