Korzenna - Górnik 4:1

Kolejny tydzień i kolejny znakomity sprawdzian naszych trampkarzy! Z meczu na mecz nasza drużyna zgrywa się coraz bardziej, co skutkuje coraz lepszą i skuteczniejszą grą! Tym razem w Szalowa Sport Arena rywalizowaliśmy z trampkarzami Górnika Libiąż, którzy ciężko przetrenowali swój tydzień obozowy! Łatwo nie było, ale po ciekawym meczu udało się zwyciężyć!

Łosoś - Korzenana 3:2

Nasza drużyna seniorów po raz pierwszy gościła w Barciach na boisku ze sztuczną trawą, gdzie w niedziele rywalizowaliśmy z Łososiem Łososina Dolna. Po niezłym meczu w naszym wykonaniu ulegliśmy nieznacznie naszemu rywalowi, z którym na wiosnę rywalizować będziemy w lidze.

Sparingi z LKS Wójtowa!

Sparingi z LKS Wójtowa! Bardzo pożyteczne gry sparingowe rozegrali dziś nasi trampkarze oraz młodziki! Nasi podopieczni, którzy w liczbie blisko 40 osób zameldowali się Szalowa Sport Arena – wybiegali cenne minuty i nabrali boiskowego doświadczenia! Trampkarze okazali się zdecydowanie lepsi od kolegów z Wójtowej, zaś młodziki naszego rywala byli zdecydowanie lepsi od naszych chłopców! Wyjątkowo nie będziemy podawać wyników, które nie mają znaczenia! Serdecznie dziękujemy rywalom, za możliwość sparowania w świetnych warunkach!

Korzenna - Podbeskidzie 0:4

IDZIE, IDZIE PODBESKIDZIE! Super okazję do rozegrania meczu sparingowego z renomowanym przeciwnikiem dostali nasi juniorzy starsi! W czwartkowe popołudnie mierzyliśmy się z juniorami młodszymi Podbeskidzia Bielsko Biała – którzy przebywają na obozie w Szalowa Sport Arena! Mimo iż zagraliśmy bardzo dobry mecz, przegraliśmy z lepszym rywalem! Kapitalna lekcja dla naszych młodych zawodników! Brawo za odważną grę, która na pewno zaprocentuje w przyszłości!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Plan ULKSu!

Sparing - Seniorzy:            Sokół Maszkienice - Korzenna ??:00
Niedziela - 07 Marzec 2021

Wyjazd: ??
Boisko: Maszkienice


Sparing - Seniorzy:           Słomka Siekierczyna - Korzenna ??7:??
Niedziela - 14 Marzec 2021

Wyjazd: ??:??!
Boisko: Wyjazd Trawa!



Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2020/2021 dobiegła końca!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2020 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!