Korzenna - Biegoniczanka 2:2

Remis na inaugurację ligi okręgowej w Korzennej! Seniorzy naszego klubu podzielili się punktami z Biegoniczanką Nowy Sącz. Był to bardzo ciekawy, dobry dla oka kibiców pojedynek, mimo iż bramki padły głównie po rzutach karnych.  Liderzy obydwóch ekip nie zawiedli Konrad Kuzera jak i Dawid Węglowski zdobyli po dwie bramki. Mimo iż do szatni po meczu schodziliśmy z lekkim niedosytem - trzeba uszanować punkt z rywalem, który w ubiegłym sezonie zajął 3 miejsce w lidze! Już w poniedziałek mecz wyjazdowy z Sandecją! 

Hart - Korzenna 0:4

Korzenna nadal nie przegrywa w rozgrywkach pucharowych, awansujemy do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN Nowy Sącz. Hart pokonany, na naszej drodze we wrześniu w ćwierćfinałowym meczu stanie Kolejarz Stróże. Cieszy bardzo postawa naszej drużyny, która już w piątek rozpocznie zmagania ligowe. 12 sierpnia inauguracja na stadionie w Korzennej. Rywalem będzie Biegoniczanka.

Orzeł - Korzenna 1:8

Bez niespodzianki w Pucharze Polski. Korzenna pokonuje pewnie Orla Ptaszkową. Mecz bez większej historii, gdzie dominowaliśmy w każdym aspekcie od początku do końca. Przed nami za tydzień kolejna runda Pucharu Polski, naszym rywalem będzie Hart Tęgoborze, ekipa z którą kilka tygodni już rywalizowaliśmy w sparingu. Hart pokonał w meczu pucharowym Nawoj, spotkanie w następną niedziele o 11:00 w Tęgoborzy. 

Grybovia - Korzenna 0:6

Awansujemy dalej w rozgrywkach Pucharu Polski! W pierwszej rundzie, pokonujemy w pięknym stylu Grybovię Grybów. Cztery gole w tym spotkaniu zdobył niezawodny Konrad Kuzera, któremu trzy razy asystował Patryk Stawiarski. Był to nasz drugi mecz przed startem ligowych zmagań. Za tydzień w kolejnej rundzie PP zmierzymy się na boisku w Cieniawie z miejscowym Orłem Ptaszkowa.  Mecz w niedziele o godzinie 11:00.


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2022/2023 - Kolejka 2
Datum Poniedziałek, 15 Sierpień 2022r. Beginn Godzina: 17:30
Sandecja II Nowy Sącz
Sandecja II Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


Sezon 2021/2022 dobiegł końca!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2021 dobiegł końca!

Najbliższy mecz MŁ


Sezon - Wiosna 2022 dobiegł końca!