Korzenna - Kolejarz 2:0

Po dwóch porażkach naszych juniorów w końcu się przełamaliśmy! Nasi zawodnicy w Wielki Czwartek zwyciężyli w pojedynku z Kolejarzem Stróże na własnym stadionie! Dzięki temu nasi gracze Święta Wielkanocne spędzą w dobrych humorach, zaś w pełni optymizmu przystąpimy do kolejnego meczu z Glinikiem zaraz po świętach.

Korzenna - Ubiad 4:2

Niezły mecz naszych seniorów i okazałe zwycięstwo! Ubiad po raz drugi w przeciągu dwóch tygodni przegrywa z naszą drużyną! Bez wątpienia ozdobą dzisiejszego meczu dwa bardzo podobne, kapitalne gole Jakuba Barana, które zdobył dla swojej drużyny przegrywając już 3:0.

Korzenna - Grybovia 1:1

Seniorzy ULKS Korzenna w swoim pierwszym wiosennym meczu zremisowali na własnym boisku z Grybovią Grybów 1:1. Po trudnym pojedynku, pełnym walki nie udało się naszym graczom wyjść zwycięsko z tego pojedynku.

Korzenna - Grybovia 1:3 JS

Mimo sporych chęci i ambicji nie udało pokonać się mocniejszej Grybovii Grybów. Juniorzy przegrywają w kolejnym ważnym, trudnym meczu! Ale nie poddajemy się! Ciągle pozostajemy w czołówce ligi i będziemy walczyć o jak najwyższe miejsce w tabeli! W końcu do tego przyzwyczailiśmy kibiców od kilku lat!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 18
Datum Sobota, 20 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 11:00
Zawisza Rożnów
Zawisza RożnówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 18
Datum Wtorek, 23 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2018/2019 - WIOSNA - Kolejka 4
Datum Wtorek, 23 Kwiecień 2019r. Beginn Godzina: 14:00
Gród Podegrodzie
Gród PodegrodzieTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz