Turniej Wolności za nami!

Korona Beskidu Tylicz – zwyciężyła w Turnieju Wolności U-15 (kategoria trampkarz 2004 i młodsi), który rozgrywany był na Orliku w Korzennej. Wysoki, wyrównany poziom turnieju, który na samym końcu uświetnił pokaz laserowy!

Korzenna - Łosoś 2:0

Seniorzy ULKS Korzenna, po świetnym meczu pokonują lidera klasy A Łososia Łososinę Dolną! Goście dziś przegrywają po raz pierwszy w tym sezonie, ich seria 26! meczy bez porażki została w końcu przerwana na boisku w Korzennej. Wielki szacunek dla całej DRUŻYNY za kapitalny mecz, walkę, zaangażowanie!

Poprad Muszyna - Korzenna 4:2

Nie udał się wyjazd naszym juniorom do Muszyny. Zaległy mecz w środku tygodnia, daleki wyjazd. Mimo starań przegrywamy mecz z dobrze tego dnia dysponowaną ekipą Popradu. Dwa gole w tym meczu zdobył Grzegorz Mróz.

Budowlani - Korzenna 2:4

Nasza drużyna zwycięża w swoim kolejnym pojedynku, tym razem na boisku w Jazowsku. Po słabej pierwszej połowie odpaliliśmy dopiero w drugiej części meczu, gdzie pokazaliśmy się z naprawdę dobrej strony. W sumie zaaplikowaliśmy rywalowi 4 gole, co spokojnie wystarczyło na triumf w tym meczu mimo straconych dwóch goli.


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Plan ULKSu!

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz


Runda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Najbliższy mecz TR


Sezon - Jesień 2018 dobiegł końca! Trampkarze ULKS Korzenna skończyli ligę na 3 miejscu!