Zagórzany - Korzenna 1:1

Seniorzy ULKS Korzenna remisują już po raz czwarty w tym sezonie! Tym razem na boisuku w Zagórzanach, skąd wracamy dziś z ogromnym niedosytem! Obydwa gole wpadły w tym meczu po rzutach rożnych. Nasza drużyna miałą więcej okazji, ale okropnie szwankowała dziś nasza skuteczność!

Korona - Korzenna 4:1

Trampkarze ULKS Korzenna niestety zleźli kolejny raz swojego pogromcę! Tym razem przegraliśmy w Tyliczu z miejscową Koroną Beskidu! Mecz bliźniaczo przypominał to ostatnie spotkanie z BAP, nawet zakończył się takim samym wynikiem. Rywal po prostu był od nas lepszy i zasłużenie zwyciężył. 

Korzenna - Beskidzka AP 1:4

Trampkarze ULKSu Korzenna, po raz drugi w tym sezonie znaleźli swojego pogromcę! Tym razem przegraliśmy z Beskidzką Akademią Piłkarską! Drużyna naszego rywala pokazała się z bardzo dobrej strony dziś na boisku w Korzennej, była to świetna lekcja dla naszego zespołu. Każda porażka jest po to aby się czegoś nauczyć, miejmy nadzieje, że tak było w tym przypadku!

Korzenna - Kobylanka 0:1

Kobylanka lepsza dziś na mokrym boisku w Korzennej! Mimo niezłej naszej gry, nie daliśmy rady pokonać czołowej drużyny naszej ligi. Kolejny raz w tym sezonie minimalnie ponosimy porażkę, po której pozostaje niedosyt. Trudno, łatwo w tej lidze miało nie być i nie jest! Walczymy dalej, za tydzień pierwszy raz po wielu latach zawitamy do boisko Zagórzan! Będzie lepiej!


Liga Okręgowa 2011/2012
 Siatka wyników

  Dobrzanka Dobra Glinik Gorlice Gród Podegrodzie Jordan Jordanów KS Zakopane AKS Ujanowice LKS Kobylanka LKS Szaflary LKS Uście Gorlickie Poprad Rytro Poroniec Poronin Sokół Stary Sącz  ULKS Korzenna Łosoś Łososina Dolna Zuber Krynica Zdrój Olimpia Pisarzowa
Skład Zespołu Dobrzanka Dobra3-13-13-10-33-12-20-07-00-31-66-06-02-24-04-0
Skład Zespołu Glinik Gorlice0-21-35-33-04-11-14-13-11-13-02-00-12-00-11-4
Skład Zespołu Gród Podegrodzie2-31-11-43-02-02-2
0-3
0-32-02-10-55-11-12-31-12-1
Skład Zespołu Jordan Jordanów2-02-10-30-13-11-03-19-00-01-21-01-20-22-01-2
Skład Zespołu KS Zakopane3-03-06-04-15-05-22-13-03-14-01-03-23-14-13-3
Skład Zespołu AKS Ujanowice3-31-10-31-00-21-01-52-12-11-53-25-25-31-20-0
Skład Zespołu LKS Kobylanka0-03-50-12-03-10-15-0
3-0
1-21-27-04-01-28-12-1
Skład Zespołu LKS Szaflary3-01-33-10-31-80-01-53-23-02-12-05-01-35-03-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie2-30-31-35-10-22-22-42-20-63-11-22-01-21-0
Skład Zespołu Poprad Rytro1-21-10-01-20-23-15-11-36-02-24-31-01-14-01-3
Skład Zespołu Poroniec Poronin3-23-12-03-10-13-23-13-13-02-05-16-01-08-03-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-31-50-44-11-74-14-00-30-10-10-00-10-41-41-3
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-02-63-23-21-21-12-11-14-30-31-21-00-33-22-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna1-22-02-13-02-27-05-14-01-14-11-13-06-01-01-0
Skład Zespołu Zuber Krynica Zdrój2-41-55-00-20-12-22-41-00-14-40-31-02-42-01-0
Skład Zespołu Olimpia Pisarzowa1-22-33-11-11-41-44-12-12-01-12-22-21-13-42-1

Plan ULKSu!


Mecz - Seniorzy V liga:          Korzenna - Uście 14:00
Niedziela - 20 Październik 2019

Zbiórka przedmeczowa: 13:00!


Mecz - Trampkarze I Liga:               Hart - Korzenna 16:00
Poniedziałek - 21 Październik 2019

Wyjazd: 14:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2019/2020 - Kolejka 12
Datum Niedziela, 20 Październik 2019r. Beginn Godzina: 14:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe LKS Uście Gorlickie
LKS Uście GorlickieTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Galerie zdjęć

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!
Zobacz galerie!

Ostatnia kolejka

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2019/2020 - Kolejka 12
Datum Sobota, 19 Październik 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Helena Nowy Sącz
Helena Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2019/2020 - JESIEŃ - Kolejka 11
Datum Poniedziałek, 21 Październik 2019r. Beginn Godzina: 16:00
Hart Tęgoborze
Hart TęgoborzeTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz