Liga Okręgowa 2020/2021
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Gród Podegrodzie LKS Uście Gorlickie Hart Tęgoborze Sokół Stary Sącz  LKS Kobylanka Łosoś Łososina Dolna Zawisza Rożnów Dunajec Nowy Sącz Helena Nowy Sącz Grybovia Grybów Zyndram Łącko Kolejarz Stróże LKS Łużna LKS Zagórzany Podhalanin Biecz
Skład Zespołu ULKS Korzenna0-33-04-30-33-20-11-20-22-43-31-01-53-20-12-1
Skład Zespołu Gród Podegrodzie0-31-02-11-22-21-15-20-24-32-02-34-01-22-02-1
Skład Zespołu LKS Uście Gorlickie3-00-13-00-01-33-44-20-20-13-11-10-34-10-23-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-01-34-01-11-31-11-21-22-09-13-20-42-22-00-1
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz 2-23-21-11-23-20-22-00-24-10-30-11-12-31-02-1
Skład Zespołu LKS Kobylanka5-31-34-43-32-02-33-03-01-21-01-16-31-11-24-0
Skład Zespołu Łosoś Łososina Dolna2-11-13-01-23-25-14-00-14-02-17-01-32-01-08-0
Skład Zespołu Zawisza Rożnów0-02-40-20-02-13-31-21-33-15-11-30-71-20-14-2
Skład Zespołu Dunajec Nowy Sącz1-02-23-11-11-14-13-11-36-17-35-10-03-01-01-0
Skład Zespołu Helena Nowy Sącz2-10-34-12-21-12-10-32-00-22-11-21-73-11-01-4
Skład Zespołu Grybovia Grybów2-12-11-42-20-51-40-60-30-42-10-11-30-30-21-1
Skład Zespołu Zyndram Łącko2-20-10-21-21-33-22-23-02-21-33-21-42-11-11-1
Skład Zespołu Kolejarz Stróże4-03-110-31-22-14-14-03-11-06-31-16-06-31-24-3
Skład Zespołu LKS Łużna2-12-41-11-11-70-22-61-01-20-44-21-50-50-42-2
Skład Zespołu LKS Zagórzany2-01-33-00-43-03-24-23-02-24-33-11-21-13-02-0
Skład Zespołu Podhalanin Biecz3-01-12-25-31-50-02-33-12-52-18-11-10-32-21-2

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2021/2022 - Kolejka 30
Datum Niedziela, 26 Czerwiec 2022r. Beginn Godzina: 17:00
Victoria Witowice Dolne
Victoria Witowice DolneTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 29 71
2 Amator 29 69
3 Dąbrovia 30 63
4 Zawisza 29 60
5 Nawoj 29 48
6 Olimpik 30 43
7 Grybovia 29 43
8 Budowlani 29 42
9 Orzeł P. 29 40
10 Zamczysko 29 36
11 Victoria 29 35
12 KPT 29 31
13 Górka 29 29
14 Mszalnica 29 29
15 Wicher 29 17
16 Ogniwo 29 10