II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Budowlani Jazowsko Sokół Stary Sącz Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka LKS Świniarsko Victoria Witowice Dolne Nawoj Nawojowa Hart Tęgoborze Królovia Królowa Górna
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-02-02-20-10-53-13-01-26-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-10-41-53-08-23-20-40-34-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-33-06-11-23-13-17-10-15-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko4-211-02-10-45-11-32-02-35-1
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka2-61-31-15-26-14-11-13-33-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-31-20-32-11-45-02-30-82-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-71-43-73-10-21-31-01-65-6
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-03-01-22-22-110-03-02-27-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-17-01-02-02-14-04-12-13-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-25-83-71-52-12-13-02-11-2

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2019/2020 dobiegła końca! Juniorzy zajmują obecnie 3 miejsce!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Sandecja II 12 36
2 Sokół 13 31
3 Korzenna 13 28
4 Grybovia 13 23
5 Gród 12 20
6 Zyndram 13 20
7 AP Respect 11 18
8 Kolejarz 12 13
9 Poprad M. 12 13
10 Korona Beskidu 12 12
11 Podhalanin 13 11
12 Skalnik 10 7
13 Hart 10 7
14 Helena 12 4