II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Budowlani Jazowsko Sokół Stary Sącz Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka LKS Świniarsko Victoria Witowice Dolne Nawoj Nawojowa Hart Tęgoborze Królovia Królowa Górna
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-02-02-20-10-53-13-01-26-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-10-41-53-08-23-20-40-34-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-33-06-11-23-13-17-10-15-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko4-211-02-10-45-11-32-02-35-1
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka2-61-31-15-26-14-11-13-33-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-31-20-32-11-45-02-30-82-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-71-43-73-10-21-31-01-65-6
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-03-01-22-22-110-03-02-27-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-17-01-02-02-14-04-12-13-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-25-83-71-52-12-13-02-11-2

Plan J.Starszych

Mecz - Juniorzy Regionalna:         Korzenna - Szaflary 10:00
Sobota - 27 Sierpień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 9:00!


Mecz - Juniorzy Regionalna: Grybovia - Korzenna 10:00
Sobota - 03 Wrzesień 2022

Wyjazd: 8:30!


Mecz - Juniorzy Regionalna: Korzenna - Podhale 13:00
Sobota - 10 Wrzesień 2022

Zbiórka przedmeczowa: 12:00!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Sezon 2021/2022 dobiegł końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 16 41
2 Wisła 16 35
3 Sokół 16 33
4 Korzenna 16 31
5 Szaflary 16 23
6 Sokół 16 18
7 Zyndram 16 16
8 Orkan R.W. 16 10
9 Moszczanka 9 7
10 Uran 9 0