II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Budowlani Jazowsko Sokół Stary Sącz Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka LKS Świniarsko Victoria Witowice Dolne Nawoj Nawojowa Hart Tęgoborze Królovia Królowa Górna
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-02-02-20-10-53-13-01-26-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-10-41-53-08-23-20-40-34-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-33-06-11-23-13-17-10-15-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko4-211-02-10-45-11-32-02-35-1
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka2-61-31-15-26-14-11-13-33-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-31-20-32-11-45-02-30-82-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-71-43-73-10-21-31-01-65-6
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-03-01-22-22-110-03-02-27-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-17-01-02-02-14-04-12-13-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-25-83-71-52-12-13-02-11-2

Plan J.Starszych

Mecz - Juniorzy I Liga:         Korzenna - Skalnik 15:30
Środa - 26 Wrzesień 2018

Zbiórka przedmeczowa: 14:30!


Mecz - Juniorzy I Liga:       Wicher - Korzenna 16:00
Środa - 03 Październik 2018

Wyjazd: 14:45!



Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 7
Datum Środa, 26 Wrzesień 2018r. Beginn Godzina: 16:30
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Skalnik Kamionka Wielka
Skalnik Kamionka WielkaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 5 15
2 Grybovia 7 13
3 Gród 5 10
4 Skalnik 4 10
5 Hart 6 9
6 Sokół 4 8
7 Poprad M. 5 7
8 Korzenna 3 6
9 Poprad R. 3 6
10 Kolejarz 6 6
11 Wicher 5 0
12 Świniarsko 4 0
13 Helena 5 0