II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Budowlani Jazowsko Sokół Stary Sącz Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka LKS Świniarsko Victoria Witowice Dolne Nawoj Nawojowa Hart Tęgoborze Królovia Królowa Górna
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-02-02-20-10-53-13-01-26-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-10-41-53-08-23-20-40-34-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-33-06-11-23-13-17-10-15-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko4-211-02-10-45-11-32-02-35-1
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka2-61-31-15-26-14-11-13-33-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-31-20-32-11-45-02-30-82-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-71-43-73-10-21-31-01-65-6
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-03-01-22-22-110-03-02-27-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-17-01-02-02-14-04-12-13-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-25-83-71-52-12-13-02-11-2

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Sobota, 25 Maj 2019r. Beginn Godzina: 10:00
Helena Nowy Sącz
Helena Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 22 51
2 Sokół 20 47
3 Gród 21 43
4 Grybovia 19 40
5 Glinik 20 39
6 Poprad M. 20 30
7 Poprad R. 18 25
8 Skalnik 19 23
9 Hart 17 23
10 Kolejarz 19 20
11 Świniarsko 20 17
12 Helena 19 9
13 Wicher 20 5