II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Budowlani Jazowsko Sokół Stary Sącz Zyndram Łącko Skalnik Kamionka Wielka LKS Świniarsko Victoria Witowice Dolne Nawoj Nawojowa Hart Tęgoborze Królovia Królowa Górna
Skład Zespołu ULKS Korzenna3-02-02-20-10-53-13-01-26-1
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-10-41-53-08-23-20-40-34-3
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-33-06-11-23-13-17-10-15-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko4-211-02-10-45-11-32-02-35-1
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka2-61-31-15-26-14-11-13-33-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-31-20-32-11-45-02-30-82-2
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-71-43-73-10-21-31-01-65-6
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-03-01-22-22-110-03-02-27-1
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-17-01-02-02-14-04-12-13-2
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-25-83-71-52-12-13-02-11-2

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


Runda jesienna sezonu 2017/2018 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 11 26
2 Korzenna 10 25
3 Sokół 11 23
4 Kolejarz 11 22
5 Gród 11 20
6 Grybovia 11 17
7 Hart 10 13
8 Helena 10 12
9 Skalnik 9 6
10 Poprad M. 7 5
11 Poprad R. 9 3
12 Bobowa 10 0