II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2010/2011
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Zyndram Łącko Hart Tęgoborze Victoria Witowice Dolne Sokół Stary Sącz LKS Świniarsko Nawoj Nawojowa Królovia Królowa Górna Skalnik Kamionka Wielka Budowlani Jazowsko
Skład Zespołu ULKS Korzenna2-21-23-12-00-53-06-10-13-0
Skład Zespołu Zyndram Łącko4-22-31-32-15-12-05-10-411-0
Skład Zespołu Hart Tęgoborze2-12-04-11-04-02-13-22-17-0
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-73-11-63-71-31-05-60-21-4
Skład Zespołu Sokół Stary Sącz0-36-10-13-13-17-15-01-23-0
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-32-10-85-00-32-32-21-41-2
Skład Zespołu Nawoj Nawojowa1-02-22-23-01-210-07-12-13-0
Skład Zespołu Królovia Królowa Górna1-21-51-23-03-72-12-12-15-8
Skład Zespołu Skalnik Kamionka Wielka2-65-23-34-11-16-11-13-01-3
Skład Zespołu Budowlani Jazowsko2-11-50-33-20-48-20-44-33-0

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2017/2018 - Kolejka 23
Datum Środa, 23 Maj 2018r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Glinik Gorlice
Glinik GorliceTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 18 38
2 Korzenna 18 38
3 Sokół 18 35
4 Grybovia 17 33
5 Kolejarz 16 31
6 Gród 18 30
7 Hart 17 23
8 Helena 17 20
9 Poprad M. 16 18
10 Skalnik 18 15
11 Poprad R. 18 12
12 Bobowa 19 7